קורונה הגיע מליוני ביצים

רוחי בלבוחי

משתמש סופר מקצוען
PHOTO-2020-03-31-14-56-34.jpg

משתדל להיות פשוט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ייתכן ותיהיה אפשרות להשיג תבניות של xl ב 35 במודיעין עילית, מי שמעוניין יכתוב לי בפרטי כמה, כך שהעביר הלאה.
ומי שאמר לי יבדוק אם זה משתלם לו להביא.

.....

משתמש מקצוען
אם הגיעו מליוני ביצים למה לא רואים בחנויות?????
איפה אפשר להשיג בבית שמש או בירושלים??

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
לגבי הביצים החומות - יש 2 סוגים:
- ביצים המוטלות על ידי זן מסוים של תרנגולות
- ביצים בצבע חום בהיר - ביצים מופרות

את הסוג השני אסור לשווק בישראל.
אם הביצים חתומות הן אמורות להיות לא מופרות.

חג שמח

אבי. י.

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה תורנית
קצת מידע מן העיתונאות....

קבצים מצורפים

• calcali29.pdf
    1.1 MB · צפיות: 178

יצחק!

משתמש מקצוען
אם מנין לתפילה הוא לא צורך חיוני בשביל לצאת מהבית, כנראה המצב לא מצדיק לעמוד בתור בשביל ביצים ונצטרך להסתפק בהרבה פחות השנה
לצערי היום הייתי ברחוב בבני ברק (צורך חיוני באמת)
וזה באמת מה שהרגיש ברחוב
שומם
הציבור שלנו יודע לשמור על מה שצריך יותר מכווולם
זה נס משמים שהצליחו במדינה לאחד את כולם למטרת הצלת חיים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה