הגיע הזמן

dalit

משתמש צעיר
צילום מקצועי
שגם אני אעלה משהו ולא רק אקטול אחרים :)

זו תמונה שחשבתי לשלוח לתערוכה בנושא השמחה, אבל לא עשיתי את זה בסוף (אגב, יצא מזה משהו?)

כמובן שאשמח לתגובות.

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 193.1 · צפיות: 8

יפה_פה

משתמש פעיל
וואי, גם לי יש כזאת תמונה אבל שלך יותר יפה כי רואים יותר את הפרצוף והוא יותר מחייך

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    1.1 MB · צפיות: 9

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מהמם.

Y

yossmor2

אורח
חמוד מאוד, עכבר בגבינה צהובה :)

nechama

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יפה מאוד

Srool

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
מצוין! אני חושב שמסגרת היתה מוסיפה.

photosbyrik

משתמש פעיל
צילום מקצועי
דלית ממש אהבתי את התמונה מכל הבחינות, תאורה, אור בעיניים, חיתוך מעולה וחיוך סוף הדרך גרם לי לחייך ולירצות לנסות תמונה כזאת....

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
גם אני בעד מסגרת (או מלכודת לעכבר...:)) תמונה שובבה ויפה!

(כמו"כ הייתי ממליץ על טשטוש קל או חותמת על הקשקוש שעל האצבע...אני חושב שמותר לעשות את זה לא???)

dalit

משתמש צעיר
צילום מקצועי
תודה לכולם!

תם, אם "מותר" לטשטש או לא, זו שאלה שלכל אחד יש תשובה שונה עליה.
באופן כללי אני מעדיפה לא לגעת כשאין הכרח. במקרה הזה, אני מסכימה איתך שהקשקוש מפריע קצת לסטריליות של התמונה, אבל מצד שני הוא מוסיף חן לדעתי - ילדים הם לא סטריליים, הם צובעים ומתלכלכים...

ולגבי מסגרת אני בעד בדרך כלל, אבל כל מה שניסיתי לא התאים. נראה לי שהמסגור האוטומטי בהודעה הוא די טוב. :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה