עזרה הברקת כלי כסף

שוקוצ'יפס

משתמש מקצוען
מהי הדרך הקלה ביותר להבריק כלי כסף?
עד היום ישבתי 2-3 שעות עם משחת כלי כסף וצמר גפן
מחפשת דרכים קלות ומהירות יותר...

תודה לעוזרים :)

by6199

משתמש מקצוען
D I G I T A L

אשכול בנושא
אני משתמש בזה https://d3m9l0v76dty0.cloudfront.net/system/photos/673015/large/d32f90359a23cb54ab590ae9bd7cf9c3.jpg מוצר מצויין נמכר בסביבות 45 ש"ח בחנויות

נקודה חמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
יש א את השיטה שמצפים סיר בנייר כסף מכל הכיוונים מרתיחים מיים עם סודה לשתייה ושמים את כלי הכסף בפנים.
המגע של נייר הכסף עם הסודה לשתייה מסיר את כל השחור מכלי הכסף,
פעם או פעמיים השתמשתי בזה.. לא כ"כ אוהבת כי צריך לעבור עוד קצת ולנקות.
אנחנו משתמשים עכשיו בחומר ( לא זוכרת איך קוראים לו ) שהוא כמו בקופסת פח קטנה וזה כמו מטליות לנקות, החומר על המטלית. בהצלחה

rivi y

משתמש פעיל
שימו את כל מה שהכרתם על ניקוי כלי כסף בצד ונסו את הדבר הבא
למה ?
שתעשו תראו בעינכם תוצאות שלא תדמיינו
השתמשו בחומר הידוע בקבוק כחול אבללל דווקא בסחבת מיקופיבר שימו על זה את החומר
וגם לאחר התיבשות החומר הבריקו עם מיקרופיבר יבש
(ההסבר לתוצאה המדהימה כרוך בכך שיש למקירופיבר סיבים רכים אז זה "סוחט " את כל
מה שמפריע לכלי כסך לנצוץ בטהרתו )

carizma

משתמש מקצוען
תמיד אני משתמשת בחומר לניקוי כלי כסף אבל בדר"כ לכבוד פסח אני עושה את השיטה הזאת של הניר כסף אני לוקחת דלי מכסה אותו בניר כסף מרתיחה מים ושופכת לבפנים עם סודה לשתיה ומכניסה את כל כלי הכסף לקצת זמן מוציאה ושוטפת וזה יוצא בוהק יותר מתמיד!
בהצלחה!

1978

משתמש פעיל
תמיד אני משתמשת בחומר לניקוי כלי כסף אבל בדר"כ לכבוד פסח אני עושה את השיטה הזאת של הניר כסף אני לוקחת דלי מכסה אותו בניר כסף מרתיחה מים ושופכת לבפנים עם סודה לשתיה ומכניסה את כל כלי הכסף לקצת זמן מוציאה ושוטפת וזה יוצא בוהק יותר מתמיד!
בהצלחה!
אמר לי בזמנו בעל חנות לכלי כסף ששיטת הניקוי הזו הורסת את כלי הכסף . לידיעתכם

basis20

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
העתבק - היום קיבלתי
שולח: אלי שדה נושא: ניקוי כלי-כסף. טיפ מדהים טיפ שקיבלנו מחברים, לשימושכם!! כל טוב!! פסח כשר ושמח!!! אז לאחר שבמשך שנים אנו משקיעים פעמיים בשנה )ערב ר"ה וערב פסח( ערב שלם של כמה שעות לניקוי כלי כסף, קיבלתי היום טיפ מדהים ופשוט. זה נוסה וזה עובד!! תוך חצי שעה הכל היה מבריק ומצוחצח )ויש לנו הרבה כלי כסף...( אתם וודאי שואלים מהו הטיפ? לוקחים קערה, שמים נייר כסף בתחתיתה ) לא יודעת למה( שופכים מים רותחים ו-3-2 כפות סודה לשתייה ועוד 3-2 כפות מלח דק. משרים את כלי הכסף למספר דקות , מוציאים, מנגבים היטב וזה פשוט מבריק. בהצלחה! עשיתי כנאמר, אך בלי מלח - הצליח - --- חג שמח ופסח כשר

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
הנייר כסף יוצא נחמד, לא נשאר לאורך זמן.
לאחרונה אני משתמשת בספריי לניקוי כלי כסף, מרססת ממתינה 3-4 דקות ומשפשפת עם מטלית מיקרופיבר.
לפיתוחים שלא מצליחה להגיע עם המטלית, משמתשת עם מה שכתב/ה @123Qwert קופסת פח קטנה עם מגבונים ספוגים בחומר, אח"כ מבריקה עם מטלית מיקופיבר.

גם את הספריי וגם את החומר השני קניתי ב"סגנון" בבני ברק (בין זכריה להרב שך)

ראש צוות

משתמש סופר מקצוען
בהצלחה!
אמר לי בזמנו בעל חנות לכלי כסף ששיטת הניקוי הזו הורסת את כלי הכסף . לידיעתכם

לתשומת ליבכם.
עשינו פעם.
יצא אמנם נקי, אבל נהרס הברק של הכסף.

free

מיתוג | עיצוב | פרסום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
שימו את כל מה שהכרתם על ניקוי כלי כסף בצד ונסו את הדבר הבא
למה ?
שתעשו תראו בעינכם תוצאות שלא תדמיינו
השתמשו בחומר הידוע בקבוק כחול אבללל דווקא בסחבת מיקופיבר שימו על זה את החומר
וגם לאחר התיבשות החומר הבריקו עם מיקרופיבר יבש
(ההסבר לתוצאה המדהימה כרוך בכך שיש למקירופיבר סיבים רכים אז זה "סוחט " את כל
מה שמפריע לכלי כסך לנצוץ בטהרתו )
כבר תקופה ארוכה שאני שמה את החומר הכחול (גודרס)על כפפת ויניל פשוטה, עוברת איתה על כל הכלי, ואז מבריקה עם מטלית מיקרופיבר יבשה
הכלים מצוחצחים בקלות ובמהירות!

Ceb

משתמש רשום

יש מגבונים מיוחדים לניקוי כלי כסף. 5 דקות והכול מנצנץ

חיוששש

משתמש מקצוען
יש את החומר שנקרא:goddards
הוא בקבוק בצבע כחול, מוכרים אותו בכל סופר..
הוא מעולה שניה אחת הברקה והכל יורד.
ממליצה בחום!!

ססגונית

משתמש פעיל
הבקבוק הכחול (חומר ורוד) משהו שמשתמשים שנים מימי הילדות,

שמים אותו על ספוג קטן, מורחים על הכלי כסף, ממתינים מספר דקות, ומסירים עם סמרטוט קצת לח, התוצאות מצוינות ומהירות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה