הבניינים החדשים של ניהול ודיור במודיעין עילית

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
ם מי שקונה למגורים זו השקעה.

אם ב10 שנים הרווחנו מ300 אלף עוד 300 אלף, זה יוצא 30000 לשנה - 10% לשנה.
זו תשואה נחמדה מאד. ואין אותה בהרבה אפשרויות אחרות להשקעה עבור 300 אלף (כלומר, יש , אבל לא תמיד זה מתאים)
מה עם השכירות שמשלמים בינתיים? זה כבר מתקזז עם הרווח

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
אין קשר. שכירות משלמים כי משלמים - כמו שקונים אוכל.
אם קונים דירה וגם גרים בה - השכירות מתווספת לחישוב התשואה, אין הבדל אם מקבלים אותה או חוסכים אותה.

לצורך הענין - אם קניתי דירה ב2 מליון , והערך שלה לא יעלה עוד,
השכירות מהדירה היא 6000 חודשי - כלומר 72K שנתי (בניכוי הוצאות וכו')
התשואה היא 0.036 בין 3-4% , תשואה סטנדרטית מדירה קנויה.

במקרה כזה אני ארויח הרבה פחות, בגלל שעליית ערך לא צפויה, במקרה של דירה בקבוצת רכישה יש פוטנציאל רווח אדיר כמו גם פוטנציאל סיכון גדול.

אז אולי תרצה לקנות ממני את הנכס??
אם התחילו לבנות אותו, וגם היו לי עוד 400 אלף, למה לא.

פופושדו

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הם כבר כבר כבר מתחילים לבנות אותו....:p;);):p

והכי מעצבן שהם אומרים כל הזמן שכל הרוכשים כבר הסדירו את כל התשלומים ושיש המווון קופצים על המציאה שרק מחכים שיתפנה משהו והם נכנסים במקום אלה שלא מסדירים תשלום..
לפי מה שנרה כאן זה ממש לא כך...

מוקה וניל

משתמש צעיר

אנחנו עשינו בזמנו חישוב מדוקדק של כל העלויות שהיו לנו בסופו של דבר.
בגדול, קנינו דירה ב-650,000.
יחד עם ההתייקרות בעלויות הבנייה ושכירות של 7 שנים, עדיין קיבלנו דירת 3 חדרים (עם אופציה לעוד 2) בקצת פחות ממיליון - היום דירה בגודל כזה בטאבו משותף עולה יותר.
שוב, יש את החיסרון של הלחכות (אבל היינו ריאליים. לא חשבנו שזה ייקח שנתיים וחצי כמו שדיברו אז, ומראש ידענו שזה יכול לקחת גם 8 שנים).
ואם היה לנו אז את הכסף ביד - לא היינו הולכים על זה. זה בדיוק היתרון של קבוצת רכישה, על כל מגרעותיה - שמגיעים בסוף לדירה בלי לשלם בבת אחת סכום עתק כהון עצמי.
ושוב, אני לא מדברת על אלו שעדיין מחכים ואין דירה באופק. הבניינים שדיברתי עליהם נמצאים (סוף סוף!) בשלבי בנייה מתקדמים

צל אדם

משתמש פעיל
לפני חמש שנים היו דירות 3 חדרים במודיעים עילית במחיר בין 900,000 ל-1,000,000. עלות השכירות שלי במשך השנים הללו הייתה 125,000 כמובן לפני טופס 4 שעד אליו יתווספו כנראה עוד כמה חודשים, והמחיר הסופי הוא בערך 950,000 כך שבפועל הפסדתי מהעיסקה.

לו היה לי האומץ בזמנו לקחת את אותה המשכנתא שלקחתי היום, הייתי חי בדירה משלי כבר מזמן ולא משלם שכירות מדי חודש. לא היה לי אומץ והפיתוי של דירה ב630,0000 ש"ח המובטחים היה גדול. כך נגזר עלי וב"ה שאנו לקראת כניסה לדירה משלנו, שיזכו כל עם ישראל ג"כ.

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
והמחיר הסופי הוא בערך 950,000 כך שבפועל הפסדתי מהעיסקה.
לא ברור לי איך מישהו אחר כותב פה באשכול 650 אלף.
לנו אין עוד מחיר סופי, אבל נראה שהם די צמודים לצפי, ולכן זה יצא באיזור המליון (עם מאה אלף למוכר)

מוקה וניל

משתמש צעיר
לא ברור לי איך מישהו אחר כותב פה באשכול 650 אלף.
לנו אין עוד מחיר סופי, אבל נראה שהם די צמודים לצפי, ולכן זה יצא באיזור המליון (עם מאה אלף למוכר)

אם התכוונת למה שאני כתבתי, שימי לב שגם כתבתי שהעלות הסופית תסתכם באיזור המיליון

מוקה וניל

משתמש צעיר
בטוחים שהאופציה קיימת? המציאות בשטח לא נראית כך. הבניינים ממש צפופים אחד ליד השני וגם קרובים לקו הרחוב, מקווה מאוד שהעירייה תאשר תוספת בנייה במצב כזה.

@אהבת עולם
את יודעת משהו לגבי האופציה?
להרגשתי יש לך יותר מידע ממני

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
אם התכוונת למה שאני כתבתי, שימי לב שגם כתבתי שהעלות הסופית תסתכם באיזור המיליון
עכשיו אני שמה לב, עדיין לא ברור לי למה כתבת "בגדול קנינו דירה ב650K"
את יודעת משהו לגבי האופציה?
להרגשתי יש לך יותר מידע ממני
לא

דג לבן

משתמש מקצוען
D I G I T A L
עד כמה שאני מכירה , הם בסדר גמור.
זה סיכון ידוע של קבוצת רכישה, מי שמתאים לו - הולך על זה, מי שלא לא.
הזוי, מי שמכיר בורחחחחחחחחחחחחחחח.
הם ממש לא קבוצת רכישה, הם סה"כ יזמים משופשפים שבכדי לגרום לעוד כמה אברכים תמימים להצטרף הם מכנים את זה קבוצת רכישה.
@אהבת עולם אם באמת היית מכירה אותם, אז לא היית כותבת שהם בסדר גמור.
בקבוצת רכישה נורמלית אתה מקבל א' יחס נורמלי והוגן. ב' תשובות על כל שאלה שעולה על דעתך. ג' דוח שמאי אמתי. ד' צפי להתקדמות בבניה אמתי. ה' המחיר לא קופץ פתאום ב100,000 סתם כי המדד עלה או כל תי' אחר. וכו' כו' כו'

קוקה קולה

משתמש מקצוען
אני לא יודעת בדיוק אם זה קשור אבל יש חברה חדשה שלקחה כמה מקבוצות הרכישה של בנין שלם וניהול ודיור (תורה אור ונתיבות חיים ועוד בגרין פארק וגם בבית שמש) והיא ממש מצליחה להוביל לבניה ומבטיחה שתוך שנה וחצי יש דירה

דג לבן

משתמש מקצוען
D I G I T A L
בטוחים שהאופציה קיימת? המציאות בשטח לא נראית כך. הבניינים ממש צפופים אחד ליד השני וגם קרובים לקו הרחוב, מקווה מאוד שהעירייה תאשר תוספת בנייה במצב כזה.
אפשר לפנות למחלקת הנדסה בטלפון, הם עונים בשמחה על כל דבר שקשור לתכנון

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
אני לא יודעת בדיוק אם זה קשור אבל יש חברה חדשה שלקחה כמה מקבוצות הרכישה של בנין שלם וניהול ודיור (תורה אור ונתיבות חיים ועוד בגרין פארק וגם בבית שמש) והיא ממש מצליחה להוביל לבניה ומבטיחה שתוך שנה וחצי יש דירה
חחח
שנה וחצי זה אומר שהיו צריכים להתחיל את הבנייה כבר אתמול...

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
עכשיו מתברר שאין סיכוי לטופס 4 בבניינים הקיימים.
אדיב מצדה של האלמנה. מה יש לדבר.
סליחה שאני כזו, ולפני שאנשים יצעקו שאני רוקדת על הדם, אז הדם שלי תוסס אחרי שנים של המתנה, ובניין שמוכן כבר שנה וחצי ולא מחובר לחשמל בגלל רשלנות פושעת. ולאחר מותו אין כבר עם מי לדבר.
אולי יש מי שחושב שזה מה שעושה לו נחת רוח, שם. דמי אחיו שצועקים מהאדמה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה