הבניינים החדשים של ניהול ודיור במודיעין עילית

לוח נדל"ן

באזורים ג'2 , רמת אברהם או ד' החל מדירת 4 חדרים.
פעיל עד
מודעת
למכירה
צפיות
65
שלום. אנו מחפשים דירה חשבת הקרובה פרשת בלק ברח' סורומקין או בקרבת מקום למשפחה עם 6 ותינוק ללינה בלבד בתשלום (או שלא) נודה למידע rhoff60 גימייל קום
פעיל עד
מודעת
להשכרה
צפיות
34
להשכרה לבין הזמנים דירה נקיה נעימה וממוזגת בעכו (באיזור יהודי לגמרי) 2 חדרים סגורים וסלון 2 מיטות + 2 מיטות מתקפלות בחדר אחד 2 מיטות בחדר שינה...
פעיל עד
מודעת
להשכרה
צפיות
57
1 דירה 120 מטר בבני ברק באזור חזון איש 2 דירה 70 מטר בבני ברק באזור חזון איש
פעיל עד
מודעת
למכירה
צפיות
57
דרוש דירה במירון ל-10/11 אנשים לשבת הקרובה (26/06/2021)
פעיל עד
מודעת
להשכרה
צפיות
30

מוקה וניל

משתמש רשום
אשמח לשמוע אם יש מי מבאי הפורום שרכשו דירה בפרויקט ליד גן הדסים (רחוב רשב"ם)
מי יודע איפה זה אוחז, מה מתקדם ועדכונים מהשטח
בנוגע לאכלוס, תשתיות ושירותים נוספים שאמורים לקום באיזור
תודה מראש לכולם!

צל אדם

משתמש צעיר
לפי המידע שקיבלתי מהעירייה לא אמור להיות טופס 4 לפני תחילת שנת הלימודים.
עבודות הפיתוח מתקדמות בעצלתיים.

צל אדם

משתמש צעיר
הכוונה בטח לארבעת הבניינים הראשונים.
אתם רכשתם שם דירה?
כן.
אני לא יודע איך אתם ממספרים את הבניינים הנוספים, מה שאני ראיתי זה שני בניינים נוספים בהמשך הרחוב, ומאחורי ארבעת הבניינים הראשונים עוד שתים או שלוש.

efrat1

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
לפני כמה שנים נמכרו הדירות?

אהבת עולם

משתמש מקצוען
פיתוח / אפיון / עיצוב אתרים
ויש להם גם פרוייקטים אחרים שמחכים יותר מזה. אני אישית הייתי נזהר לקנות מהם. מכיר מקרוב...
עד כמה שאני מכירה , הם בסדר גמור.
זה סיכון ידוע של קבוצת רכישה, מי שמתאים לו - הולך על זה, מי שלא לא.

אהבת עולם

משתמש מקצוען
פיתוח / אפיון / עיצוב אתרים
אז העו"ד שלהם (גיל טובול) אמר לי במפורש שיש שם הרבה בלגן. וגם כל מי שבאמת מכיר אותם יודע שיש שם בעיות...
בלגן מאיזה סוג?
לא חוכמה לזרוק משפט בלי לנמק , להסביר, ולהוכיח.

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
בלגן מאיזה סוג?
לא חוכמה לזרוק משפט בלי לנמק , להסביר, ולהוכיח.
אז רק בשביל קצת לסבר את האוזן... שחתמתי שם חוזה לפני למעלה מ 4 שנים הם אמרו לי "לא ברור לנו בדיוק איפה הבניין יהיה אז בקבלות על הכסף נרשום לך בניין פיקטיבי..., החוזה שלהם מתחת לכל ביקורת, לא מצויין בו כלום!!!, איןלאף אחד שם מושג מה באמת קורה, כשאני מתקשר למזכירה היא ממש ראש קטן וכשאני שואל אותה מה ידוע לה על כל מיני דברים היא אומרת לילא יודעת בזמן שהעו"ד יושב חדר לידה... . אז סוף סוף ביטלנו את החוזה... אז קודם כל לקח המון זמן בשביל להגיע למעמד הביטול המיוחל, אין ספור טלפונים ונידנודים, סחבת עצומה בהחזרת הכסף... למעלה משנתיים!!! וכשאני מתקשר ושואל מה עם הכסף אני מקבל איומים שאני לא יראה עוד את הכסף (מוקלט!!!) וזה רק על קצה המזלג...

צל אדם

משתמש צעיר
מוגזם לומר שהם בסדר גמור, אולי יחסית לקבוצות אחרות. מקסימום הייתי דן לכף זכות ואומר שזו רשלנות ולא רמאות של ממש.
לדוגמה: אנחנו חתמנו על הסכם מימון משכנתא מול טריא, חויבנו בתשלום למשרד משכנתאות (שלכשעצמו עושה רושם פיקטיבי), על סך 4500 ש"ח לא כולל מע"מ שבסוף הופחתו ל3500 למי שיזדרז לחתום, בנוסף לחצי אחוז לטריא עצמם.

אם תחשבו כפול 90 דיירים שחתמו, מתברר שמשרד המשכנתאות עשה עיסקה לא רעה:315,000 ש"ח. הטענה של ניהול ודיור הייתה ש3500 ש"ח הוא מחיר זול יותר מכל יועץ שהיינו לוקחים, יש מה להתווכח על זה אבל נניח.

בכרטיס הלקוח הופיע חיוב מסתורי של 5900 ש"ח עבור ליווי ומשכנתא, שזה חיוב נוסף מלבד החיוב האמור ששולם ישירות למשרד המשכנתאות. טלפון מהיר + המתנה לניהול ודיור הנפיק את ההסבר המפליא הבא: הסכום הזה הוא תשלום למי שתיווך את ניהול ודיור מול משרד המשכנתאות. עכשיו תכפילו 5900 ב90 כדי להתרשם כמה הרוויח המתווך, 531,000 ש"ח עבור התיווך.

אין לי אנרגיות להאריך עכשיו אבל שורה של שאלות מקוממות עולות מהמקרה הזה בלבד.

עניין אחר שגיליתי לגבי ארבעת הבניינים שהם נבנו על שטח של שלושה מגרשים, עדיין לא ברורות ההשלכות החוקיות של זה ואשמח אם מישהו כאן ידע להחכים. החשש שלי הוא שבחריגה הזו סתמו את הגולל על אפשרות של אופציה להרחבת הדירות. צפו בתצלום המצורף מהאתר למיפוי ישראל.
upload_2019-7-14_14-6-28.png

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

351

משתמשים מבקרים ברגע זה באתר

4,986

הודעות נכתבו בממוצע ליום בחודש האחרון

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח דרושים

אולי מעניין אותך גם...

אין צורך לשפשף את האוזניים: על ביג קופי שמעתם? | נתן גלנט
הגיע הזמן להנות מהפירות - סרטון מיניאטורות סטופמושן
5.00 star(s) 1 דירוגים
הודעתי מראש: התקציב שלי מינימלי.
מאמר ששווה קראיאה המספר מחדש את סיפורו של תקציב הפרסום והשיווק שכל לקוח מציב לעצמו...
היכל הנגינה הגבוה, איך נבואה שעריך?
לא זכיתי, או לא עלה בגורלי אם תרצו, להיות מ"אנשי התעשיה" של יוצרי המוזיקה, לא החסידית ולא היהודית. אני רק איש פשוט שמדי פעם זוכה להתרומם לצלילי...
סאבוויי תחנת מירון
תיאוריית החלונות השבורים לעזרת משבר מירון.
למעלה