הבניינים החדשים של ניהול ודיור במודיעין עילית

אחד ויחיד

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
אין שם תב"ע.
העיריה נתנה תב"ע לבנינים נמוכים כמו בישועות דוד והאחראים בפרויקט מכרו בנינים גבוהים. ובעצם השתמשו עם התב"ע עבור 2 הבנינים שקימים ולשאר השטח אין תב"ע.
מאז כבר שינוי התבע אושרה.

גיטיgiti

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
מלפני עשר שנים....

נראה לי שהשינוי תבע היה לפני כשנתיים...
הם עכשיו מחכים לחידוש הסכמי פיתוח, או משהו כזה
נראה לי שלא לחוץ להם להתעסק עם זה, הם יותר עסוקים בבנינים בנאות הפסגה...
תברר שוב לגבי התב"ע

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים

זושא כץ

משתמש מקצוען
@אדם לעמל יולד @זושא כץ @אחד ויחיד @תמי אחת @גיטיgiti
מכל הסיפור המוזר (והמקומם!) הזה שעולה פה מהתגובות שלכם. יש מסקנה חותכת כלשהי?
שהחברה הזו (שאגב, אינה נקראת חברה כלל ברשם החברות ואינה חברה כלל! ) כוונותיה וכוונות מייסדה ז"ל היו חיוביות. בתכלס' הם מתנהלים בצורה לא ראויה
ולא כדאי לאף אחד להצטרף לקבוצות אלו בשום צורה שהיא.

בנוסף, נלמד מזה ש"אברכים" לא מבינים ב"הכל".

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
שהחברה הזו (שאגב, אינה נקראת חברה כלל ברשם החברות ואינה חברה כלל! ) כוונותיה וכוונות מייסדה ז"ל היו חיוביות. בתכלס' הם מתנהלים בצורה לא ראויה
ולא כדאי לאף אחד להצטרף לקבוצות אלו בשום צורה שהיא.

בנוסף, נלמד מזה ש"אברכים" לא מבינים ב"הכל".
אני קצת קשור לתחום הבניה ( :) ) ורואה כמה ידע ונסיון נדרש כדי לבנות משהו, וכמה זהירות כדי לא ליפול במליון פחים. מתסכלת המחשבה שאנשים חושבים שהם יכולים לבנות בניינים, ללא שיש בידם שום רקע בניהול, בתכנון, בפיקוח או בתאום (שזו נקודה קריטית), וכבר ממהרים למכור יחידות דיור, או גרוע מכך - יחידות השקעה. אוף אחד גדול.
אני חושב שכל קבוצות הרכישה גם במגזר הכללי נגרמו בבכי.

השאלה אם יש עוד מסקנות? הסיפור פשוט בלתי נתפס ומפוצץ.

אחד ויחיד

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
שאסור לקנות מקבוצות רכישה גם אצל חרדים!!!
אני קצת קשור לתחום הבניה ( :) ) ורואה כמה ידע ונסיון נדרש כדי לבנות משהו, וכמה זהירות כדי לא ליפול במליון פחים. מתסכלת המחשבה שאנשים חושבים שהם יכולים לבנות בניינים, ללא שיש בידם שום רקע בניהול, בתכנון, בפיקוח או בתאום (שזו נקודה קריטית), וכבר ממהרים למכור יחידות דיור, או גרוע מכך - יחידות השקעה. אוף אחד גדול.
אני חושב שכל קבוצות הרכישה גם במגזר הכללי נגרמו בבכי.

השאלה אם יש עוד מסקנות? הסיפור פשוט בלתי נתפס ומפוצץ.
יש כאלו שיגידו שאם זה להשקעה, זה פחות נורא...

בתנאי שהמנהלים חובבנים ולא פושעים...

y&m

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
אני קנתי דירה שלשה חדרים חדשה במודיעין עילית לפני 12 שנים ב 430 אלף

זה לא חכמה לציין את זה.
כי זה היה בדיוק רגע לפני קפיצת המחירים הגדולה.
(בי-ם לפני 13 שנה נרכשה דירת 2.5 יפה וחמודה ב- 480 אלף. ונמכרה קרוב למיליון לאחר 4 שנים.)

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
@אדם לעמל יולד @זושא כץ @אחד ויחיד @תמי אחת @גיטיgiti
מכל הסיפור המוזר (והמקומם!) הזה שעולה פה מהתגובות שלכם. יש מסקנה חותכת כלשהי?
אם אין יראת אלוקים....
ללכת ולשלוח לאלמנה עשרות משפחות שמצצו את דמם, כדי שזה ישמע אמוציונלי- זו רשעות. במיטבה. במיוחד שלא בטוח בכלל שהיא זו שמחזיקה בהגה העניינים.
אנשים סבלו מספיק. אין סיבה להשליך את הכאב האישי של המשפחה על עשרות (מאות) הרוכשים. ובמחילה, אני פחות מרחמת על הכספים שנותרו להם בכיס, מאשר על הכסף שתם, פשוט תם, לרוכשים.

יש כאלו שיגידו שאם זה להשקעה, זה פחות נורא...

בתנאי שהמנהלים חובבנים ולא פושעים...
ידוע שקבוצות רכישה אורכות זמן. אבל מה הלאה??? מה קורה כשכבר יש דירה ו'רק' צריך טופס 4? ופה יש הבדל מהותי בין קבוצות הרכישה והמנהלים שלהם

אחד ויחיד

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
ידוע שקבוצות רכישה אורכות זמן. אבל מה הלאה??? מה קורה כשכבר יש דירה ו'רק' צריך טופס 4? ופה יש הבדל מהותי בין קבוצות הרכישה והמנהלים שלהם
מוזמנת להגיע לבנינים בנאות הפסגה ולראות מה קורה כשהדירה מוכנה, וחסר 'רק' טופס 4...

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען

מוזמנת להגיע לבנינים בנאות הפסגה ולראות מה קורה כשהדירה מוכנה, וחסר 'רק' טופס 4...

לא צריכה להגיע. מכירה מדי מקרוב... :(
בדיוק על זה דיברתי. כשמדובר באדם יר"ש שמבין את המצוקה ואת שנות ההמתנה הרבות; ו/או אדם שמתנהל בצורה טובה ונכונה, לא מותיר אנשים בכזה סיוט שנקרא 'אין טופס 4' למעלה משנה

אחד ויחיד

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
לא צריכה להגיע. מכירה מדי מקרוב... :(
בדיוק על זה דיברתי. כשמדובר באדם יר"ש שמבין את המצוקה ואת שנות ההמתנה הרבות; ו/או אדם שמתנהל בצורה טובה ונכונה, לא מותיר אנשים בכזה סיוט שנקרא 'אין טופס 4'
לא כל כך מסכים....
לפעמים אין להם ברירה, כשהדרישות מהעיריה הם לא הגיוניות....
אני לא מכיר את המקרה מקרוב....
מקרוב כן, אבל לא יודע את הפרטים
אבל מכיר מקרה אחר, דומה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה