דרוש מידע הבינה המלאכותית הגיעה לשיאים חדשים!

מצב
הנושא נעול.

משולש ברמודה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
לפעמים הוא עונה תשובות ממש הגיוניות.
נגיד זה:
1670278348851.png

.A.B.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יוצרי ai
הכירו את הצ'אטבוט החדש של OpenAI !!!

הדבר המטורף הזה פשוט עושה כל מה שמבקשים ממנו החל מכתיבת קוד לתוכנה או אתר עד כתיבת שירים וסיפורים ואפילו כל מיני עצות לחיים !!!
איך זה עובד ???
נכנסים לקישור
הזה נרשמים למערכת ומתחילים ליהנות מכל מה שיש לצ'אטבוט להציע !

קחו לדוגמא ביקשתי ממנו לכתוב סיפור על מכללת פרוג תראו מה יצא...
צפה בקובץ המצורף 1259005
עוד דוגמא ביקשתי ממנו לכתוב לי שיר על קורס צילום מוזמנים להתרשם...צפה בקובץ המצורף 1259006
בקיצור הדבר הזה פשוט מטורף !!! אז החלטתי לשאול אותו מה עושים עם בוס קשוח בעבודה תראו מה הוא ענה...צפה בקובץ המצורף 1259007
כל זה כשהוא ממש אנושי אבל מה קורה כשמקשים ממנו לכתוב קוד לרשת חברתית... ניחשתם נכון הוא פשוט עשה את זה !!!צפה בקובץ המצורף 1259008
כמובן שאת כל הבקשות צריך לכתוב באנגלית אבל גם מי שלא יודע אנגלית ורוצה לצחוק קצת ישנו פתרון פשוט מאד...
תפתחו בכרטיסיה מקבילה את
google translate תכתבו שם מה שאתם רוצים לבקש ותעתיקו מהתרגום לאנגלית ישירות לתוך הצ'אטבוט.
בהצלחה...
איפה אני מקלידה בקשה?

מקסיקני

משתמש פעיל
אוף נראה מרתק
אבל אני לא מצליחה להצטרף הוא מתעקש על סמס או ווטסאפ
יש מישהו שיכול לעזור לי בזה?

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
יהיה מעניין לי לבדוק כי זה נראה קוד יותר ברור מהתוצאה שאני קיבלתי בJS

משולש ברמודה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
אני אכניס לו משהו שכתבתי לבדיקה.
הכנסתי לו דרישה לאלגוריתם פשוט שכתבתי:
הנה התשובה שנראית כמעט זהה:
1670279696893.png

והנה הקוד שלי:
def solution(A): A.sort() minimum=1000 rectangle=[] for i in range(len(A)-1): if A[i] == A[i+1]: rectangle.append(A[i+1]) rectangle = list(dict.fromkeys(rectangle)) minimum=1001 for i in range(len(rectangle)): for j in range(i+1, len(rectangle)): minimum_abs=abs(rectangle[i]-rectangle[j]) if minimum_abs < minimum: minimum=minimum_abs if len(rectangle)==1: return 0 if minimum==1000: return -1 return minimum print((solution([2,2,2,2,2])))

112123

משתמש מקצוען
זה ממש מטורף הדבר הזה
אני מתקיף אותו בשאלות ועל הכל הוא עונה בצורה חכמה ומכבדת

שאלתי אותו אפי' שאלות מתריסות כמו "האם החרדים פרזיטים?"
והוא ענה "לא הם לא. הם קבוצה דתית עם מערכת אמונות ומנהגים משלהם התורמים לחברה."

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה