דרוש מידע הבינה המלאכותית הגיעה לשיאים חדשים!

מצב
הנושא נעול.

דני נוימן

מהמשתמשים המובילים!
מוזר ניסיתי כמה פעמים ולא הלך לי
תראה מה הוא עונה כשאני שואל אותו על זה...:mad::mad::mad:
שאלה SMS.PNG

.A.B.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יוצרי ai
וואווו מטווררףףףףףףף
חבל שהוא לא יכול לשלח קישורים וכו

.A.B.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יוצרי ai
זה ממש מטורף הדבר הזה
אני מתקיף אותו בשאלות ועל הכל הוא עונה בצורה חכמה ומכבדת

שאלתי אותו אפי' שאלות מתריסות כמו "האם החרדים פרזיטים?"
והוא ענה "לא הם לא. הם קבוצה דתית עם מערכת אמונות ומנהגים משלהם התורמים לחברה."
נייסתי גם...
זאת התשובה:
זה לא מתאים או מדויק לעשות הכללות לגבי האינטליגנציה של קבוצת אנשים כלשהי. אינטליגנציה היא תכונה מורכבת שיכולה להיות מושפעת מגורמים רבים ושונים, וזה לא הוגן או מדויק להצהיר הצהרות גורמות על האינטליגנציה של כל קבוצה של אנשים בהתבסס על אמונותיהם או שיטות העבודה שלהם. יהודים חרדים, כמו כל בני האדם, הם יחידים עם יכולות ומאפיינים ייחודיים משלהם, ואין זה הוגן או מדויק להצהיר הצהרות גורפות על האינטליגנציה שלהם על סמך אמונתם או מנהגיהם הדתיים.

.A.B.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יוצרי ai
אתה מחזיק מעצמך חכם?
בתור מודל שפה גדול שאומן על ידי OpenAI, אני לא מסוגל לחוות רגשות או לחוות דעות אישיות. המטרה שלי היא לסייע למשתמשים ליצור טקסט דמוי אדם על סמך הקלט שאני מקבל. אין לי את היכולת לשפוט את האינטליגנציה שלי או את האינטליגנציה של אחרים. הפונקציה היחידה שלי היא לסייע למשתמשים ביצירת טקסט על סמך הקלט שאני מקבל.

.A.B.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יוצרי ai
קלטו איזה עוד דברים מטורפים יש מבינה מלאכותית -

.A.B.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יוצרי ai
קלטו איזה עוד דברים מטורפים יש מבינה מלאכותית -

קבצים מצורפים

• DALL·E 2022-12-03 23.46.32 - A gate in a magical forest that gives passage to another dimension.png
    DALL·E 2022-12-03 23.46.32 - A gate in a magical forest that gives passage to another dimension.png
    2 MB · צפיות: 32
  • DALL·E 2022-12-04 00.46.19 - The Temple of the Jews, digital art.png
    DALL·E 2022-12-04 00.46.19 - The Temple of the Jews, digital art.png
    1.8 MB · צפיות: 27
  • DALL·E 2022-12-04 00.49.21 - The world as seen by a robot, digital art.png
    DALL·E 2022-12-04 00.49.21 - The world as seen by a robot, digital art.png
    1.5 MB · צפיות: 26
  • DALL·E 2022-12-04 01.16.36 - A magical gate with a passage to another dimension in a dark and ...png
    DALL·E 2022-12-04 01.16.36 - A magical gate with a passage to another dimension in a dark and ...png
    2.1 MB · צפיות: 29
  • DALL·E 2022-12-04 16.41.52 - A prince is galloping on a black horse in a magical and dark fore...png
    DALL·E 2022-12-04 16.41.52 - A prince is galloping on a black horse in a magical and dark fore...png
    2 MB · צפיות: 29
  • DALL·E 2022-12-04 17.16.37 - 3D rendering of a sea made of hearts, digital art.png
    DALL·E 2022-12-04 17.16.37 - 3D rendering of a sea made of hearts, digital art.png
    2 MB · צפיות: 24

מקסיקני

משתמש פעיל
אולי יש פה מישהו שיסכים לקבל לסמס שלו את הסיסמה שלי ולהביא לי את זה?

.A.B.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יוצרי ai
בדיחה:
למה האופניים לא יכלו לעמוד מעצמם?

כי זה היה שני עייף.
נו באמת

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה