האתר שלכם לא נגיש לנכים? תקבלו קנס!

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אולי אם כותבים בצד האתר "הצעת הגשה",
העסק מסודר חוקית...
יותר מדוייק, יש לכתוב "אתר זה איננו ציבורי". הוא אישי מאוד לכל גולש :)

david48483

משתמש צעיר
אם כל האתרים (שהם לא סיומת IL)יחליפו את השפה לאנגלית בלבד הם יפסיקו אם החוק המטופש במקום

עגורן

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אשכול קצת ישן.
אני מעוניין לבנות אתר, ובתור 'שיעורי בית' עברתי על אשכולות פה בפורום שדנים ונותנים טיפים לבניית אתר.
שאלתי
מה עם הנושא של האשכול הזה?
האם החוק עדיין בתוקף.
האם קל ליישם אותו.
ועצה למעשה מה לעשות.

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אין אכיפה וגם אני לא רואה מצב שיהיה מתי שהוא, בכל מקרה זה תמיד טוב לחשוב גם על אנשים שאין להם את כל הכלים שהשי"ת נתן לך.
טיפים בסיסיים בהנגשת אתר שאפשר ליישם כמעט ללא מאמץ, אני יכתוב מה שיש לי עכשיו בראש ומי שיש לו עוד אז שיוסיף:
1. תמיד תכתוב טקסט אלטרנטיבי לתמונות , ולכפתורים.
2. תקפיד על כותרות בתחילת כתבות, ולפני סרטונים.
3. תשתדל לשים את התוכן החשוב בתחילת פיסקה,מחקרים מראים שלקויי ראייה גם כן מרפרפים באתרים ומקשיבים רק לתחילת הקטע בשביל לדעת אם זה קטע חשוב. (מתוך הספר של סטיב קרוג dont make me think).

ניקול

משתמש מקצוען
אין לי מושג אם יש אכיפה או לא
אבל
החוק כמובן בתוקף

אני מורשת נגישות (לא מורשה לאתרי אינטרנט)
ממה שזכור לי מהרצאות כשלמדתי, היה למשל לא להשתמש בצבעים ירוק על אדום, כי זה בעיה לעיוורי צבעים.

וכן חשוב שיוכלו להשתמש בalt כדי לעבור בצורה הגיונית מכותרות אל שאר הכיתובים, לפי הסדר.

האפשרות ללחוץ על תמונה ולא רק על הכיתוב מתחתיה כקישור

שלח אלי הודעה (באישי או לכתובת הרשומה בחתימה שלי) עם הכתובת שלך ואשלח אליך תמלול של ההרצאות בעניין. זה עשוי לעזור לך.

הצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  47  פעמים

אתגר AI

חיבורים • אתגר 18

לוח מודעות

למעלה