האתר שלי

• פותח הנושא imb
  • פורסם בתאריך

imb

משתמש מקצוען
בפורום השכן [עיצוב גרפי] פתחתי אשכול לחוו"ד על האתר שלי.
כאן אני מבקשת חוו"ד מבחינת הבניה, אשמח לכל הערה ועצה לשיפור.
(למדתי בפרוג, זה האתר הראשון שלי)

www.izavit.co.il

תודה

drvvv

משתמש פעיל
D I G I T A L
אתר יפה מאוד, וכמובן לשאלה שכבר הפכה לקבועה, למה התפריט לא ברשימה?

hal17

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
יפה מאוד, קו מעניין.

כמה זמן מסיום הקורס? מעניין לדעת בתור אחת שמתחילה...:confused:

esty_s

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
יפה מאד תצליחי

יריב

משתמש רשום
מוצלח מאד מאד, אהבתי.

תוסיפי לך כפתור אהבתי של פייסבוק.

imb

משתמש מקצוען
נכתב ע"י drvvv;448409:
אתר יפה מאוד, וכמובן לשאלה שכבר הפכה לקבועה, למה התפריט לא ברשימה?

וכמובן לשאלה שלנו שהפכה לקבועה :)
מה ה'גליק' הגדול ברשימה? בסדר, קידום, גוגל, שמענו.
מה בוער לי שגוגל יקרא את המילים 'אודות ו'צור קשר'? בפרט באתר בו העיצוב חשוב כל כך?? האם זהו כלל ברזל? תפריט ברשימה?? :cool:

drvvv

משתמש פעיל
D I G I T A L
על איכות הקידום ניתן להתווכח אבל הסיבה שזו הדרך התיקנית, היא קלות הבנייה, החסכון בקוד, והגמישות לשינויים.

למה שלא תעשי כותרת ובמקום ב-h2 תעשי p שבתוכו span שבתוכו תגית font (למי שזוכר מה זה)?

drvvv

משתמש פעיל
D I G I T A L
נכתב ע"י יריב;448707:
דר ווו מתי יהיה גם כפתור - לא אהבתי בפרוג.

הרעיון הוא שלהזדהות (לאהוב) משהו אפשר גם בלי לנמק, אבל להתנגד צריך נימוק משכנע...

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
בהחלט זה תופעה מעניינת
המורים במנטור עדיין לא שמעו על לבנות תפריט בUL
מבחינתם תפריט בונים בדיבים
זה מעניין מאוד כי התקן בעולם היום תפריט זה בUL

kcbv

משתמש צעיר
D I G I T A L
האתר יפה, ומעוצב בטוב טעם.
עלי (עוד אתרים) והצליחי.

smargaliot

משתמש פעיל
D I G I T A L
אתר ממש יפה!

רק כמה הערות
1. בדף הבית הטקסט אודות הסטודיו צריך להגיע יותר גבוה, הייתי שם אותו מימין הפלאש עם העבודות לדוגמא.
2. הHeader של האתר נראה לי קצת גבוה מדי, הייתי מוריד איזה סנטימטר, כדי שיותר תוכן מהאתר עצמו ייראה במסך בלי צורך בגלילה כל פעם שעוברים דף באתר
3. את השדות בדף צור קשר הייתי מיישר שיהיו כולם באורך אחיד, ולתת מקום לעוד כמה שורות טקסט בשדה של הפנייה, ככה הגולש יוכל לראות את כל הפניה שלו בבת אחת לפני שהוא שולח.
4. לא חבל לא לשלב גוגל אנליטיקס?
5. לגבי מה שכתבת על הקידום - צודקת, אתר מהסגנון הזה מיועד בעיקר לגולשים שמגיעים לאתר על ידי הפניה שלך \ באנר \ לקוחות - ולא ממנועי החיפוש.

בהצלחה

izzy

משתמש צעיר
D I G I T A L
יפה מאוד.

לא יודע אם זה מפריע לך או לא אבל ה"פוטר" לא קבוע לסוף הדף.
למעשה בכל הדפים הוא מעט עם רווח לבן ובדף ההמלצות הוא כן סוגר את הדף.

imb

משתמש מקצוען
נכתב ע"י smargaliot;449088:
4. לא חבל לא לשלב גוגל אנליטיקס?
ומנין לך שלא שילבתי? ;) האמת, קצת שכחתי את ההרצאה שלך ולא זכרתי בדיוק איך זה עובד, אבל המגזין של DRVVV היה בדיוק במקום...
ותודה על ההערות המועילות.

נכתב ע"י izzy;449120:
לא יודע אם זה מפריע לך או לא אבל ה"פוטר" לא קבוע לסוף הדף.
למעשה בכל הדפים הוא מעט עם רווח לבן ובדף ההמלצות הוא כן סוגר את הדף.

שמתי את הפוטר בסוף הבודי ולכן כשהעמוד ארוך הוא מופיע בסוף הדף. לא רציתי לקבוע אותו צמוד לתחתית העמוד כדי שלא יווצר שטח לבן גדול לפני הפוטר, אני חושבת שעדיף כמו שזה עכשיו מאשר שטח לפני הפוטר.

smargaliot

משתמש פעיל
D I G I T A L
כשמסתכלים על קוד המקור של הדף אפשר לראות אם שתלת בתוכו את הקוד של גוגל אנליטיקס:)

נכתב ע"י מירי10;449139:
ומנין לך שלא שילבתי? ;) האמת, קצת שכחתי את ההרצאה שלך ולא זכרתי בדיוק איך זה עובד, אבל המגזין של DRVVV היה בדיוק במקום...
ותודה על ההערות המועילות.

Shlomi

משתמש פעיל
D I G I T A L
למרות שבקשת על הבניה, אני רוצה להגיד שהעיצוב מעולה.
בנוגע לבניה של האתר, ראיתי ששילבת javascript , אחד בקובץ חיצוני, ואחד לא.. מוזר משהו?
יכול להיות ששכחת את התג תאור האתר (description) ?

יש באתר כ11 שגיאות, לא קריטי, אבל מומלץ שהאתר יהיה לפי התקן ,
http://validator.w3.org/check?uri=h...(detect+automatically)&doctype=Inline&group=0

בכל מקרה, עבודה מעולה, נראה טוב..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה