האתגר הבא: מי קרא לו פרה?

לאה בלוי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
אני מתכבדת לפתוח את האתגר הבא, ואיתו את מסורת האתגרים החדשה של פורום פרסום, על שם @shoshi ומיסודה.

שמתם לב פעם לדבר המעניין הזה?
מה שם המוצרים הבאים:

009313.jpg images.jpeg וירטואלי-1-600x480.jpg
כן כן. "עדשים", "פצפוצי אורז", "אגוזים".

אנחנו נוהגים לקרוא למוצרים האלה "שוקולד פרה", אבל לא רק שלא כתוב עליהם את המילה "פרה", גם המילה שוקולד נעדרת מהכותרת. שם המוצר? מוזר, אבל הוא שם התוספת שיש בשוקולד. כלומר, אם תשלחו ילד שלמד זה עתה לקרוא ללא ניקוד, לקנות אגוזים - יש סיכוי כלשהו שהוא יביא לכם את החפיסה הזו, שמוצגת כאן למעלה. פשוט, זה מה שכתוב עליה.

כנראה שלא מצאו עד כה שם מתאים לסדרת השוקולדים הממולאים/בטעמים. ואגב, אם השם "אקסטרה חלב" גם הוא לא ממש שם, אז כנראה שלא מצאו שם גם עבור הסדרה הזו. "בלונדי" לעומת זאת, די נשמע כבר שם של מותג.

והנה האתגר שלנו:
הציעו שם לסדרת השוקולד הזו. השם יכול להיות מבוסס על המציאות או תלוש לחלוטין ממנה, הכל לפי הטעם.

לאתגר שלנו כתבו שורה שתבשר את שינוי השם המרגש של המותג ותכלול את השם החדש. השורה הזו תוכל לתפקד ככותרת במודעה או כתשדיר ברדיו.

הזוכה ייבחר על ידי מספר הלייקים הגדול ביותר ובחירת שופטים חסויים ביותר. כמתנה הוא יקבל את אחד השוקולדים המדוברים.

בהצלחה!

* ט.ל.ח. בכפוף לתקנון.

פרספכתיבה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יוצרי ai
שוקולגה
החדשות מתוקות מעלית.

השוקולד אהוב במגוון מילויים מפתיעים- הקולגה שלך לרגעים קטנים של פינוק גדול.
הטיפ שלנו: תאכלו אותו פרה פרה...

פוזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אחרי שהלכתי במיוחד לסופר מרקט השכונתי להאזין לגעיית הפרות,
א' ראיתי שעל האקסטרא כן רשום 'שוקולד פרה',
ב' זכורני שלפני 15 שנה כן השיקו אותם כשוקולד פרה.
לכאורה שם הקונספט היה שזה טבעי מאד.
היום כשכולנו כבר יודעם מה בדיוק טבעי שם כנראה ירדו מהענין
אבל את הצורה השאירו,
כי זה מחבר אותנו לעבר.

אחרי עיון ממושך בחפיסות המתוקות, לא לפני שהמנהל כבר חשש שאני יוזם כאן איזה שודקולד...
הוחלט כי המותג יזוהה יותר מכל עם רעיון חדש ומפתיע,
ואותו שמעתי מרישרושי החפיסות שנקבל כולנו עוד ימים ספורים;

פצפץ
משהו שמתפצפץ לי בין השיניים.

תשדיר; שששששששש
פצפצפצפצפצ...
כששוקולד עלית מתפצפץ לנו בין השיניים זה שקט שכולם אוהבים. פצפצפצפצ

פרספכתיבה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יוצרי ai
שוקולד מלא

אחרי הקמח המלא, האורז המלא והשומשום המלא- סדרת השוקולד המלא של עלית היא הבחירה הטבעית למלא מלא הנאה וכיף בכל טעם מחדש. ההפתעות כבר בפנים...

לאה בלוי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
כותבת @מטריה

לא נותנים לי להגיב כאן, למרות שאני חברה ממזמן (אבל מאז חידוש האתר לא השתתפתי בפורום)

מה שאני מציעה ברוח הזמן:)

״קרניים״
שוקולד עם...

והתשדיר: (אפשר במנגינה הנוסטלגית):
״על הגבעה, עומדת פרה...
הוספנו לה קרניים - והטעם נפלא!״

״קרניים״ - השוקולד יצא מהמשבצת!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה