מידע שימושי האשכול המרכזי - ל"ג בעומר תשפ"ב

מצב
הנושא נעול.

קשתות

משתמש פעיל
גם בשנה שעברה וגם לפני כן כשבניסים לא קרו אסונות,
המשטרה יצרה את הכאוס.
עכשיו הם עושים זאת שוב, כדי להפנות מהם את האש לעבר הציבור הלא ממושמע.
תראו את כמויות הסדרנים והשוטרים בשטח ובתחנות היציאה
כבר אין פשע בארץ, אין טרור, אין אלימות, אין תסיסה בירושלים
יש לוחמי גרילה מסוכנים שרוצים לפלוש למירון....

נערך לאחרונה ב:

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
חזרת בשלום?
תגיד תודה לק-ל
עשרות עדיין לא חזרו כבר יותר משנה !
שלשום דברה האמא של ההרוג נחמן קירשבוים לנשות הקהילה שלהם.
היא ציינה שהדבר שהכי כואב להם מכל הבלאגן - שהפכו את מירון לתעמולה וליח"ץ. שורף להם שמשתמשים בהרוגים כדי לעקר את העליה המסורתית ולהחיל כללים חדשים על הציבור. הרג אותם שבשם האסון מחרימים את ההילולא של ר' שמעון

אנ"ש

משתמש רשום
הרגע חזרתי הביתה.
המדינה בכח רוצה להפוך אותנו לקנאים!
כזה זלזול לא היה בשום אירוע מקום המדינה!
אין לי כח לכתוב, רק אציין שהדרך הלוך לקחה 7.5 שעות!!! כולל עצירה של 3.5 שעות בחורים נידחים ללא תנאים מינימלים - מי מדבר על בקבוקי מים.
עד שהגענו למירון יש כל כמה מטרים מחסומים עם שוטרים שמתנהגים בצורה ברברית וחוסמים את הדרך לפי הקריזה של הקצין באותו הרגע.
אחרי זה מגיעים לציון הקדוש, צריכים ללכת כמו בהמות המובלות לשחיטה בתוך מעבר צר, כשכל 2 מטר יש עוד איזה בחור שבאבניק שצורח עליך לזוז, ועד שמגיעים לציון א"א להתקרב אליו אלא לעמוד במרחק 4 מטר למשך עשירית שניה, כשכל ה4 מטר ליד הציון מלאים בשוטרים שעושים פרצופים מאיימים.
אחרי החויה הזאת יוצאים לרחבת 'תולדות אהרן', כמובן שאין מקומות לשבת נורמלי - למרות שאין אנשים.
בקיצור בושה וחרפה!
אצלי היה בדיוק אותו דבר!!!!

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
קודם כל תגיד תודה חזרתי בשלום....
וכן אותם קומץ קנאים שהולכים להפגין בכוחות והולכים להיתעמת עם השוטרים בכוונה לא שמים לב שהם משחירים את הציבור החרדי כולו וביגללם עומד ציבור שלם חרדי שזוכה לתגובות על לא עוול בכפו
ןכן אותם שוטרים מתי יפנימו שאותם קומץ לא ניכללים "כחרדים" וזה מיתנהגים כך אני לא צריכה לקבל אותו יחס משפיל בגלל אותם קומץ
מה זה קשור??
אפשר לראות בסרטונים שאלו שקרעו את הברזנט נמנו על כלל הציבורים.
כל אדם שיחסמו אותו במשך שעות בחניון בתת תנאים יתעמת עם שוטר. שימו את הקנאים בצד. הם לגמרי לא קשורים כרגע לעניין.

פ.נ

משתמש מקצוען
מה זה קשור??
אפשר לראות בסרטונים שאלו שקרעו את הברזנט נמנו על כלל הציבורים.
כל אדם שיחסמו אותו במשך שעות בחניון בתת תנאים יתעמת עם שוטר. שימו את הקנאים בצד. הם לגמרי לא קשורים כרגע לעניין.
לא דיברתי על הארועים אתמול דיברתי על ההארועים שקרה השבוע ושבוע שעבר.....
לידיעתך עצרו 4 אנשים(קיצונים) שהביאו איתם מעשה פריצה תקשיבי חולני לגמרי......
ועל תגידי שזה לא מטרה שלהם ,זה בדיוק המטרה שלהם להיתעמת עם שוטרים וכו כי זה אהבה שלהם......

פ.נ

משתמש מקצוען
לכאורה הם כמעט היחידים שהצליחו להגיע למערה. כך לפי הדיווחים אמש.
הועילו או לא הועילו - זה כבר נתון לפרשנות...
את מבינה שזה שהם רוכבים על גבם של אנשים אחרים...
זה הנקודה המעצבנת.....
שהם עושים את ההפגנות ועושים באלגן ופועל האנשים האחרים סובלים מהיתנהגות של שוטרים...
זה נראה לך הגיוני?????
איך את מסבירה שהקיצוניים עשו את הרעש לפני ההילולא ,עשו הקשנים וכו ועכשיו הם הצליחו לעלות והאחרים לא הצליחו לעלות ביגללם??!!!

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
לידיעתך עצרו 4 אנשים(קיצונים) שהביאו איתם מעשה פריצה
את הדיווחים שמעתי כמוך.
זה לא קשור למה שקורה היום בהר
חולני לגמרי......
ועל תגידי שזה לא מטרה שלהם ,זה בדיוק המטרה שלהם להיתעמת עם שוטרים וכו כי זה אהבה שלהם......
זו פרשנות שלך. כדאי שתשימי לב. חשוב להפריד בין עובדות לפרשנות.

שכויח

משתמש מקצוען
לידיעתך עצרו 4 אנשים(קיצונים) שהביאו איתם מעשה פריצה תקשיבי חולני לגמרי......
אם היית בחניונים היית מדברת אחרת לגמרי שאתמול מי שהתעמת עם המשטרה היה חלק גדול מהאנשים שהתיבשו בחניונים

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
תכל'ס עם כל הדיבורים. יש עדכונים מהשטח?
התזמורת פועלת?
איך הנסיעה כעת?
אם יש לי כרטיס היום בצהרים אני יתקע או שאני יצליח להגיע?
אפשר להכנס לציון?
יש אוכל בגזרת ההר?
וכו'
נשמח מאוד לעדכונים לא לפרשנויות

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
את מבינה שזה שהם רוכבים על גבם של אנשים אחרים...
זה הנקודה המעצבנת.....
שהם עושים את ההפגנות ועושים באלגן ופועל האנשים האחרים סובלים מהיתנהגות של שוטרים...
זה נראה לך הגיוני?????
איך את מסבירה שהקיצוניים עשו את הרעש לפני ההילולא ,עשו הקשנים וכו ועכשיו הם הצליחו לעלות והאחרים לא הצליחו לעלות ביגללם??!!!
הם לא רוכבים על הגב של אף אחד.
נושא ההפגנות לא קשור לכאן, ואין עניין להכניס את זה בכח.
הקיצוניים עשו רעש, וגם הרבה מאד מהציבור החרדי ה'לא קיצוני' הביע זעם. הרעש שהקיצונים עשו היה שהם הודיעו שיגיעו בלי כרטיסים. אחרי ההתנהגות היום אפשר להבין שיש כאן רציונל, גם אם את לא מסכימה איתו. לאפשר ש1/3 ממסת האנשים יהיו פורקי עול ויהיו אדונים על המקום הקדוש - זה כואב ושורף.
אנשים לא הצליחו לעלות בגלל המשטרה. לא בגללם. אין שום קשר. אפילו המשטרה לא השתמשה בהם כתירוץ. אז חבל להוציא עליהם את התסכול, גם אם את מתעבת אותם

פ.נ

משתמש מקצוען
אם היית בחניונים היית מדברת אחרת לגמרי שאתמול מי שהתעמת עם המשטרה היה חלק גדול מהאנשים שהתיבשו בחניונים
שלא תבינו נכון
אני ממש לא מצקיה את המישטרה כי ההיתנהגות שלהם עבריינית לכל דבר!!!
שוטר לא יכול להרביץ רק ביגלל שהוא שוטר.....
אגבל מה שגורם לאותה היתנהגות זה אותם קיצונים.....
המישטרה יצאה בהודעה קודמת לפני ההילולא שנערכים בכוחות גדולים להיתעמת עם הקיצוניים...
את הדיווחים שמעתי כמוך.
זה לא קשור למה שקורה היום בהר

זו פרשנות שלך. כדאי שתשימי לב. חשוב להפריד בין עובדות לפרשנות.
זה בדיוק המציאות בשטח ועם תשאלו את כולם בציבור החרדי הם יגידו כולם בפה אחד

לב מרגיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אני חושבת על כיוון אחר מגיעים כי זה יום קדוש מי שכבר הצליח להגיע לא משנה אם יש אוירה או לא מה שהכי חשוב לפחות עכשיו לנצל את ההזדמנות להתפלל שם בציון זה יום מסוגל חבל לבזבז את הזמן בוויכוחים ועצבים על המשטרה מי שכבר שם תנצלו כל רגע תתפללו על עמ''י האמת הלוואי שהייתי שם להתפלל ....
כמו שהייתי אתמול במדורה שהמשטרה עצרה את הכניסה אנשים התווכחו למעלה משעתיים להיכנס מזיעים ועצבניים בסוף נגמרו כל המדורות ומי הפסיד? אני לקחתי את הילדים למדורה נחמדה ליד הי שם מאות לפחות הילדים נהנו
לפעמים אין עם מי לדבר, מעצבן מאד!!

נערך לאחרונה ב:

שכויח

משתמש מקצוען
@פ.נ
img-20220519-wa0055_optimized.jpg

קשתות

משתמש פעיל
הרגע חזרתי הביתה.
המדינה בכח רוצה להפוך אותנו לקנאים!
כזה זלזול לא היה בשום אירוע מקום המדינה!
ולח"כים שלנו
זה התחיל בקורונה, ועכשיו גובר פי כמה
שימו לב לשיח של הצעירים.
מי גיבור בעיניהם, ומי מודל....
ומי נדחף לשם בכח.

רוחי ב

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
יש למישהו מידע אם עדיין תקועים אוטובוסים בחניונים?
האוטובוסים של 5 בבוקר מירושלים כבר הגיעו להר?
יש לי כרטיס לצהריים, רוצה לדעת אם יש לי למה לצאת או שכבר אגיע עמוק לתוך הלילה.

לא כמו כולם

משתמש מקצוען
תכל'ס עם כל הדיבורים. יש עדכונים מהשטח?
התזמורת פועלת?
איך הנסיעה כעת?
אם יש לי כרטיס היום בצהרים אני יתקע או שאני יצליח להגיע?
אפשר להכנס לציון?
יש אוכל בגזרת ההר?
וכו'
נשמח מאוד לעדכונים לא לפרשנויות
קחו בחשבון נסיעה ארוכה
ותצטיידו טוב עם אוכל ושתיה מספקת
וגם הגנה מהשמש...כי הבנתי שאין שם צילוניות

ונשימה ארוכה ארוכה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה