מידע שימושי האשכול המרכזי - ל"ג בעומר תשפ"ב

מצב
הנושא נעול.

חסיד אמיתי

משתמש מקצוען
האמת שאני ליטוואק קר כקרח בעניינים כגון דא, אבל דווקא למה שהספקתי עכשיו לראות בזמן הקצר עד שהפסיק השידור התחברתי יותר מכל שנה.
ראיתי אנשים רוקדים ושמחים, איש וידו על כתף חברו, לא חבורות של בחורים ש'יאללה, בוא נקפיץ פה את העניינים'.
אני לא חושב ככה אני נוסע ברצף [חוץ מלג בעומר]
יותר מעשר שנים וזה היה שנה הכי עצובה או הכי פחות שמחה מכל השנים

HP מעצבת

משתמש מקצוען
האמת שאני ליטוואק קר כקרח בעניינים הקשורים דא, אבל דווקא למה שהספקתי עכשיו לראות בזמן הקצר עד הפסיק השידור התחברתי יותר מכל שנה.
ראיתי אנשים רוקדים ושמחים, איש וידו על כתף חברו, לא חבורות של בחורים שיאללה, בוא נקפיץ פה את העניינים'.
אני לא חסידית בכלל,
ראיתי אולי 3 דקות מהריקודים,
וזה מילא אותי כאילו אני רקדתי שם.

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מרגש לצפות כעת במראות ממירון. מבחינתי ההבדל בין מירון של השנה למירון של השנים האחרונות הוא כמו ההבדל בחתונה בין מעגל הבחורים למעגל המבוגרים.
הבחורים צריכים תזמורת רועשת וקצת 'משקה' כדי שיהיה 'מאצעב', אחרת יהיה חלש. כי הם באו בשביל המצב, לא עם שמחה פנימית.
המבוגרים ירקדו בפחות עוצמה אבל עם השתתפות אמיתית בשמחה.
המראות עכשיו נראים כמו שמירון נראתה עשרות שנים, עם הכליזמרים של פעם, בלי רמקולים מפוצצי אוזניים ומקצבים מקפיצים.
אנשים רוקדים שם אמיתי! לכבוד התנא האלוקי רשב"י!!
נכון וזהו!!!!

חסיד אמיתי

משתמש מקצוען
כנראה כל פעם שמתחיל בלגן מפסיקים את השידור
המשטרה לא רוצה שכל עמ"י יראו בלייב את חוסר ההתחשבות וההגיון
בהתנהלות המקוממת שלהם מול הציבור החרדי
לא נראה לי כי המכות הם לא בביאן רק בכניסה למערה
והריקודים הם בביאן

קלידן אחד

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
כנראה כל פעם שמתחיל בלגן מפסיקים את השידור
המשטרה לא רוצה שכל עמ"י יראו בלייב את חוסר ההתחשבות וההגיון
בהתנהלות המקוממת שלהם מול הציבור החרדי
הבלאגן שיש שם לא "כצעקתה".
אומנם יש שם אלימות בין שוטרים למתפללים בעיקר באיזור המדרגות לציון בשטח של תולדות אהרן, אבל זה ממש בשוליים.
סה"כ האווירה שם טובה שמחה ורוחנית, אולי לא עם כל המקצבים והטראנסים והאש, אבל אש השמחה היהודית הפנימית - יש בשפע, וזה מה שחשוב.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
במוקד 110 של המשטרה מודיעים על מרכז מידע בנוגע למירון במספר: 04-6762323
התקשרתי לברר משהו, ענו תוך כמה שניות

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה