מידע שימושי האשכול הגדול לרעיונות למשלוחי מנות!

yaelia

משתמש רשום
D I G I T A L
אשמח לרעיון למשלוח מנות, הילדים מתחפשים לדובי פנדה.

sarimiz

משתמש רשום
בבקשה עיזרו לי
אני חייבת בדחיפות (למחר) רעיון למשלוח מנות לצוות הגן בו אני גננת
מחפשת משהו מכובד ויפה עם רעיון מאחוריו...
כל רעיון יתקבל בברכה
תודה רבה!!
שחור על גבי לבן אין כמוכם בעולם- משלוח שחור לבן
או בכל העולם לא נמצא צוות מסור כמוכן ולהביא מאכלים מסביב לעולם- חב' וופל בלגי, דוריטוס מקסיקני , בוטנים אמריקאים, שוקולד שווייצרי, מנה חמה בסגנון סיני

גיטהלה

משתמש פעיל
אני מחפשת איזה משפט חמוד למשלוח מנות - הבת שלי תתחפש לדבורה בעה , אני אכין מאפין דבש ועוד כמה מאכלים בצבע שחור וצהוב. אני רק מחפשת איזה משפט מקשר :)
אולי משפט בסגנון '' גם כששחור תדעו שזה דבש'' (בהשאלה מהבננה ;))
או משהו עם ''צופרידן''

רויזא

משתמש רשום
רעיון חמוד למשלוח מנות לחיילים אנגליים
להכין עוגה בתבנית אינגליש קייק ולכתוב משהו על זה שזה בעצם אינגליש קייק
מקווה שהצלחתי להסביר

מועצת 754

משתמש חדש
הזמנתי כובע עם קרנים מאליאקספרס
תופרת את החלק העליון של השפן
ול"כובע" עושה או עם מפל או משהו קשיח אבל שיהיה נוח לתינוק בצורת חישוק ומלמטה תופרת סוג של מכנס..
ומעל הכובע להדביק גזר
עבודה...

חשבתי לעשות משלוח ברעיון של להורים / השכנים הקוסמים / קסומים שלנו....
רק לא יודעת איך לבצע כ"כ
ראיתי שקיות באליאקספרס של גזר חשבתי למלא בפנים משהו ולהכניס לתוך כובע...

ו8

משתמש מקצוען
אני מחפשת איזה משפט חמוד למשלוח מנות - הבת שלי תתחפש לדבורה בעה , אני אכין מאפין דבש ועוד כמה מאכלים בצבע שחור וצהוב. אני רק מחפשת איזה משפט מקשר :)
אני גם עושה כוורן- דבורה -דבש
תיכננתי לכתוב "מהמתוקים מדבש"...
אם מתאים לך באידיש- ר"ת דבש: די בעסטע שויגער/ שכנה/ שוועסטר וכו
ואם יש לך עוד רעיונות אשמח לשמוע.
גם מה שאת שמה במשלוח מעניין אותי.
תודה

גיטהלה

משתמש פעיל
אשמח לרעיונות או קישורים למשלוח מנות לתחפושת סוכריה
אולי תראי פה משהו
בהצלחה!!

דסי גרינברגרר

משתמש רשום
עשינו שנה אחת משו וזה היה מהמם!
ציפינו קלקר בדשא סינטטי, שמנו קערת פח ירוקה - מילאנו ביוגורט, קנינו בחנות של ח"פ צלחות מעץ אמיתי - מרקיות ושמנו כל מיני סוגים של תוספות - קליק, חמוציות, גרנולה, גליליות וכו'
פיזרנו קצת אבני ירח בצבע לבן - כאילו חצץ, ושמנו תרנגולת בפינה אחת ואווז בפינה שניה - יצא מהמם!!! (אם אני ימצא תמונה - אעלה)
ככה הכנו להורים - ולכל האחים שבבית הכנו משלוח מנות בתוך שק - קנינו בד שק - הכנסו לבפנים את הממתקים וקשרנו בחבל - היה מדהים!!!
אשמח מאודדד אל יש לך תמונה של זה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה