השתלמות האשכול הגדול לקרנות השתלמות

אותיות פורחות

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
להתמקח הכוונה לבקש הנחה.
המחיר שתקבלו זהו המחיר הסופי.
כמובן.
השאלה היא במקרה שהפקידה חוזרת ואומרת דמי ניהול 0.5, זה סימן שצריך לעשות שרירים, או שמכאן אין לאן לרדת במקרה כזה.
אשמח מאוד בידיעת הכיוון כי יש לי מחר שיחה איתם
תודה רבה

מעניין ומקורי

משתמש צעיר
כמובן.
השאלה היא במקרה שהפקידה חוזרת ואומרת דמי ניהול 0.5, זה סימן שצריך לעשות שרירים, או שמכאן אין לאן לרדת במקרה כזה.
תודה רבה
תוכלי לשלוח לי מספר של הסוכן שנתן לכם 0.5 ?
במייל a0583218 שטרודל וכו'
ישר כוח.

אותיות פורחות

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
להתמקח הכוונה לבקש הנחה.
המחיר שתקבלו זהו המחיר הסופי.
להתמקח הכוונה להתמקח ואפשר לדרוש שדמי הניהול יהיו כמה שיותר מינימליים לפי העניין.
באינפיניטי כל אחד יכול לקבל 0.5%.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום

מעניין ומקורי

משתמש צעיר
כמובן.
תודה רבה
תכל'ס מה הדמי ניהול שקיבלתם?

אותיות פורחות

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית

הר סיני

משתמש פעיל
לעיריית בני ברק יש הסכם של 0.7 וזה נראה לי מאוד זול ממה שבררתי
כך שקשה לי להאמין שאפשכ לקבל זול יותר

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום

050412

משתמש פעיל
האם כדאי להעביר לIRA (ראיתי שכתבת שתתיחסי לזה)
האם יש מאמר בנושא?

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום

בן עמרם

משתמש פעיל
בלת''ק
האם בשנה שיוצאים לחצי שבתון אפשר לקבל החזר שכר לימוד ממשרד החינוך על חצי מהלימודים?
(קרן השתלמות משלם חצי מהלימודים..)
מישהו יודע?

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה