דרוש מידע האנשים שקצת שכחנו מהם.....

גלידה

משתמש מקצוען
הצוות במעון: המנקה, המבשלות, מזכירות ומנהלת, וגם המטפלות הנוספות שבחדר שגם הן מתייחסות לתינוק שלי הרבה פעמים וידעות למסור לי עליו דשים...
בחיידר: אברך שמנקה את הכתה - ואני רואה שהבן שלי אומר לו שלום כשהוא רואה אותו אחה"צ
בביה"ס ובגנים : מורות הצהרון, המזכירות, ומורת החוגים

בגלל שזה באמת יוצא כמות אני קונה משהו קטן - יותר סוג של צומי... טבלת שוקולד משובחת .... משהו כזה
השנה הרגשתי שהשקיעו הרבה יותר, אחרי שחזרו משנת קורונה מפורקים, וכנראה גם זכיתי בצוות נהדר....
אז מצאתיסוכן שנותן לי את זה ב20 ש"ח במקום 35 ש"ח- חוט הטענה עם 3 סוגי כניסות שמתארך לפי הצורך (לאוטובוסים וכו') ונכנס מיד חזרה כדי שלא יסתבך, נראה לי חמוד ושימושי- ונכתוב להם משהו על האנרגיה שהם מטעינים בילדים שלנו עם המילים הטובות שלהם וכו'.... אולי נצרף חטיף אנרגיה אם אני אמצא בכמה אגורות...
אני רוצה להזמין כמות (בערך 20) , להזמין דרככם או ישירות אצל הסוכן?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  10  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה