התייעצות האממ... סליחה, הבית שלכם מסודר או מבולגן?

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
ואגב, אני פריקית נוראית של רשימות, קניתי גם את זה באלי אקספרס, וזה תלוי לי על המקרר
צפה בקובץ המצורף 1605762

ויש לי רשימה מסודרת לכל דבר
* לכל ההספקים של יום חמישי
*לכל המטלות הקטנות של דקה-לפני-שבת ביום שישי
*כל מה שכלול בתיחזוק הבית במשך כל השבוע
*כל מה שאני רוצה להספיק השבוע..

(זה קצת לא ממש נורמלי, כי כשיום אחד נאבדה לי הרשימה של המזוודה
הייתי חסרת אונים כי פשוט לא זכרתי מה צריך לשים חח, אז עשיתי גיבוי גם במחשב)
איך כותבים? טוש מחיק?
אהבתי את הרעיון

בואו נעצב את זה ביחד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איך כותבים? טוש מחיק?
אהבתי את הרעיון
יוהו מעניין לנסות לשים שם שקף ולכתוב עם טוש מחיק

במקור זה פשוט מגיע עם כמה דפים וכל פעם אני מחליפה דף בהתאם למצב
(יש לי רשימות קבועות..... אם לא הבנת :sneaky:)

בואו נעצב את זה ביחד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אומרים שמילד לילד המזוודה קטנה...
ויש הגיון
בטח את בתור זוצ לוקחת 2 סטים של בגדי שבת, חלוק, כותונת וכו וכו
וגיסתך אולי שבת שלמה רק בחלוק?
יש כאלה
אולי,
צד אחד של המזוודה נתפס על ידי 2 חליפות + טלית + ג'קט
צד שני על ידי 2 זוגות נעלי בית + שקית עם מגבת ופיג'מות + שקית עם הלבשה אישית + שקית עם תכשירי הגיינה
+ שקית עם תיק איפור, מנורת לילה, קופסת תכשיטים + שקית עם פריטים משלימים (חגורות וכו' וחולצה רזרבית)

זהו!
מה אני יכולה להוריד כבר?

נתן אל

משתמש רשום
אל תקנאי באנשים כאלו חייהם אינם חיים על גבול הכפיתיות אם לא מעבר לזה מסכנים הילדים שלהם ומסכן הבן זוג או הבת זוג שלהם הכי טוב להיות נורמלי ועצם זה שבן אדם אכפת לו מניקיון זה הגבול הטוב ובשקט בשקט הם מודים בזה ומי שיש לו הרבה זמן והוא משעוממם אושאין לוילדים בגילאים קטנים ופחות מטלות על הגב שיסדר וינקה את הבית שלו כל רגע לא שכולם מה שכתבתי אבל בהרבה מקרים זה נכון!!!!!!!!

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
זה גם באג שלי!

אנחנו זו''צ עם מזוודה ענקית משפחתית שמלאה עד אפס מקום
פעם נכנסתי לחדר של גיסתי בשבת, (זוג עם ילד) והייתי בהללללם היתה להם מזוודה בינונית והם אפילו הצליחו להכניס לבפנים את השטריימל!!!!

איך זה יכול להיות??
זה יכול להיות עניין של אירגון שונה במזוודה.

בואו נעצב את זה ביחד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
זה יכול להיות עניין של אירגון שונה במזוודה.
לא נראה לי שיש מה לארגן יותר
אולי תחכימי אותי?

יש הרבה שקיות אחסון כאלו:
1710944920169.png

שמסודרות אחת ליד השניה

בואו נעצב את זה ביחד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
זה יותר מדאי
נו אז מה להוריד?
צד אחד של המזוודה נתפס על ידי 2 חליפות + טלית + ג'קט
צד שני על ידי 2 זוגות נעלי בית + שקית עם מגבת ופיג'מות + שקית עם הלבשה אישית + שקית עם תכשירי הגיינה
+ שקית עם תיק איפור, מנורת לילה, קופסת תכשיטים + שקית עם פריטים משלימים (חגורות וכו' וחולצה רזרבית)

זהו!
מה אני יכולה להוריד כבר?

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לא נראה לי שיש מה לארגן יותר
אולי תחכימי אותי?

יש הרבה שקיות אחסון כאלו:
צפה בקובץ המצורף 1605802
שמסודרות אחת ליד השניה
אולי להחליף צורת אחסון? או לשנות מיקומים במזוודה? את צריכה לשחק עם המיקומים של הדברים שלכם.
99 אחוז זה אפשרי לצמצם את המזוודה שלכם בלי להוריד דברים שאתם לוקחים.

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית

מביאה את המשיח

משתמש פעיל
ף!
אני אורזת תמיד המון ועדיין לא צריכה מזוודה גדולה (ואני לוקחת תמיד ספיר לספיר וכל פריט שאולי יצטרכו ליתר ביטחון) אורזת לנו פלוס 3 קטנים במזוודה בינונית.
אולי את מחלקת ליותר מידי שקיות ? או לא מכניסה בצורה טובה למזוודה?
אם תרצי אני אפרט לך איך ומה אני מכניסה[/QUOTE]

בואו נעצב את זה ביחד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני הייתי שמה את הג'קט עלי, חבל על המקום במזוודה.
תיק איפור בתוך התיק של הפאה, אני מכניסה לשם גם את שקית הנעליים והפאה על הראש...
אני לא לוקחת תיק פאה בכלל חח
ג'קט לא תמיד מספיק קר בשביל להיסחב איתו..
2חליפה מגבת מנורת לילה חגורה ללבוש לשבת מה שצריך
את זה להוריד? ומה בעלי ילבש? (מדובר בחליפה השבתית של בעלי, האמת שרק אחת בתוך המזוודה, השניה עליו)
מנורת לילה - חובה אצלי...
ואיך בדיוק אני אוריד חגורה אם הבגד הולך עם חגורה?
אם תרצי אני אפרט לך איך ומה אני מכניסה
אשמח לשמוע!

נתן אל

משתמש רשום
ללבוש את מה שאפשר כולל חגורה למהצריך 2 חליפות ומנורה אפשר לד קטן העיקרון כמה שפחות .חפרתי?סליחה!:sick:

מביאה את המשיח

משתמש פעיל
אני לא לוקחת תיק פאה בכלל חח
ג'קט לא תמיד מספיק קר בשביל להיסחב איתו..

את זה להוריד? ומה בעלי ילבש? (מדובר בחליפה השבתית של בעלי, האמת שרק אחת בתוך המזוודה, השניה עליו)
מנורת לילה - חובה אצלי...
ואיך בדיוק אני אוריד חגורה אם הבגד הולך עם חגורה?

אשמח לשמוע!
אני חושבת שהרבה תלוי באיך מסדרים וכמה דוחפים אבל אולי לא כדאי לך לקרוא טיפים ממני איך לסדר אלא טיפים איך לקחת פחות.....

מזוודה בינונית אני מתחילה למטה מהבגדים. שלנו בערמות ושל הילדים בשורות כמו בשיטת קון מרי זה גם עוזר לי שהמזוודה לא תתבלגן כשמגיעים
צד אחד בגדים שלי חלוק וכותנת לבעלי גופיות חולצות מכנסיים פגמה טלית מגבת ידיים
צד שני בגדים של הילדים בשורות כלפי מעלה בצורה צפופה- 2 סטים שבת 2 פגמות עבה ודק גופיות טיטולים לתינוק 6 סטים של בגדים(גופיה מכנס ובגד עליון מתוכם 2 שבת 2 עבה ו2 דק) מעל הכל שמה שקית עם נעלי בית לי קרוקסים ונעלי שבת לילדים תיק איפור ותיק עם חפצים אישיים... ברשת הלבשה תחתונה גרביים וכו
בתא החיצוני מנורת לילה
סוודרים אם צריך נכנס לי גם
חליפה בעלי לובש עליו
לפעמים אם אין מקום כשממש חורף והבגדים עבים לוקחת אלי מראש סוודר שבתי - כנל הילדים ונועלים מראש נעלי שבת. לפעמים מוותרת על המגבת

בואו נעצב את זה ביחד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני חושבת שהרבה תלוי באיך מסדרים וכמה דוחפים אבל אולי לא כדאי לך לקרוא טיפים ממני איך לסדר אלא טיפים איך לקחת פחות.....

מזוודה בינונית אני מתחילה למטה מהבגדים. שלנו בערמות ושל הילדים בשורות כמו בשיטת קון מרי זה גם עוזר לי שהמזוודה לא תתבלגן כשמגיעים
צד אחד בגדים שלי חלוק וכותנת לבעלי גופיות חולצות מכנסיים פגמה טלית מגבת ידיים
צד שני בגדים של הילדים בשורות כלפי מעלה בצורה צפופה- 2 סטים שבת 2 פגמות עבה ודק גופיות טיטולים לתינוק 6 סטים של בגדים(גופיה מכנס ובגד עליון מתוכם 2 שבת 2 עבה ו2 דק) מעל הכל שמה שקית עם נעלי בית לי קרוקסים ונעלי שבת לילדים תיק איפור ותיק עם חפצים אישיים... ברשת הלבשה תחתונה גרביים וכו
בתא החיצוני מנורת לילה
סוודרים אם צריך נכנס לי גם
חליפה בעלי לובש עליו
לפעמים אם אין מקום כשממש חורף והבגדים עבים לוקחת אלי מראש סוודר שבתי - כנל הילדים ונועלים מראש נעלי שבת. לפעמים מוותרת על המגבת
אני עובדת ממש באותו האופן,
אולי אני צריכה ללמו דלקחת פחות דברים באמת
אבל מה?

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
בתור זוג צעיר נסעתי עם תיק גב שהיה חצי ריק.
היו בו טלית, פיג'מות דקות, החלפה של בגדים תחתונים, תמיסה לעדשות וזהו פחות או יותר.

מגיעים כמובן לבושים לשבת ויוצאים ברגע האחרון לנסיעה בתוך העיר.

ברור שלא לכל אחד זה מתאים אבל שיהיו לכם פרופורציות לשאלה מה אפשר להוריד.

עם תינוקת אחת התיק עוד הספיק. אח"כ הוספתי עוד תיק גב וככה אנחנו יוצאים היום, עם שתי תיקי גב (לא עמוסים מדי).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה