דרוש מידע האם רובוט שיאומי יכול להתחבר לWIFI של ראוטר עם סינון נטפרי ?

yitzhak123

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
באינטרנט אתרוג אמרו לי שועדת הרבנים לא מרשה לאפשר חיבור שכזה, ולכן אין אפשרות לחבר לWIFI של אתרוג,
ואם בכל זאת אני רוצה האפשרות היחידה היא לעבור לאינטרנט רימון.

שאלתי היא האם בנטפרי כן מתאפשר חיבור שכזה.

יש להדגיש שאני לא מדבר על אפליקציית שיאומי שבסמארטפון, כלומר גם במקרה שהאפליקציה פועלת ועובדת טוב (כגון שהסמארטפון הוא לא דרך אתרוג), בכל זאת הרובוט לא יכול להתחבר לWIFI של הבית שהוא של אתרוג, ולכן שאלתי היא האם לראוטר עם סינון נטפרי הוא כן יכול להתחבר (אחרי שפתרנו את הבעיה של האפליקציה) ?

איתי שלום

משתמש רשום
כן בהחלט ואם יש לך וינדוס 11 אפשר לחבר את הרובוט לאפליקציה כמובן שאת האפליקציה צריך להוריד כקובץ APK בנפרד ולא דרך גוגל פלי שלא מאושר בנטפרי

YNG

משתמש צעיר
רובורוק S5 עובד טוב
האפליקציה מותקנת אצלך עם בלוסטקס? הצלחתי לחבר בעזרת שכן עם טאבלט אבל לא מצליחה להפעיל את הבלוסטקס, מענין אם זה חסימה של הקהילה או של נטפרי

MOM

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
האפליקציה מותקנת אצלך עם בלוסטקס? הצלחתי לחבר בעזרת שכן עם טאבלט אבל לא מצליחה להפעיל את הבלוסטקס, מענין אם זה חסימה של הקהילה או של נטפרי
אתה יכול לחבר אותו פעם אחת עם סמארטפון ולהתחבר לאפליקציה במקביל דרך בלוסטאקס עם אותו חשבון.

לא לפרסום

משתמש פעיל
רציתי לקנות רובוט שואב שוטף[לא משנה החברה]
הלכתי לחנות חילונית אמרו לי שחייבים סמארטפון בשביל אפליקציה ולא יעבוד עם "הדרן".
היה נראה לי מוזר אז הלכתי לחנות היימיש..ביררו...ואמרו לי אותו דבר...
האומנם...חרדי עם הדרן לא יכול להשתמש ברובוט שואב שוטף...

YNG

משתמש צעיר
תבדוק את הנושא עם הדרן, הם אמורים לדעת לענות.
נטפרי מכוונים אותי וטוענים שאמור לעבוד.
עם טאבלט מחובר לרשת של נטפרי עובד מצוין.
דרך המחשב עם בלוסטקס עדין תקוע, מנסים לעבוד על זה ואשמח לשמוע מנסיון פה איך מתחברים עם בלוסטקס ונטפרי (או שכדאי לנסות אימולטור אחר)

YNG

משתמש צעיר
אתה יכול לחבר אותו פעם אחת עם סמארטפון ולהתחבר לאפליקציה במקביל דרך בלוסטאקס עם אותו חשבון.
חיברתי לאפליקציה, דרך המחשב הוא רק מזהה לי כמה סוללה יש והמקפיץ לי הודעות, אי אפשר באמת להפעיל את הרובוט דרך האפליקציה, במטפרי עובדים על זה אשמח לשמוע ממך

בעל בעמיו

משתמש פעיל
אני משתמש כבר 4 שנים עם רובוטים של שיאומי [תחילה S5 ואח"כ S7] ללא אפליקציה כלל.
מסתדר מצוין ונהנה עד הגג.
האפליקציה היא תוספת נחמדה, אבל בכלל לא משמעותית לשימוש.
וכן, אני מכיר את האפליקציה. תקופה של שנה השתמשתי עם אפליקציה.

L_M

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אני משתמש כבר 4 שנים עם רובוטים של שיאומי [תחילה S5 ואח"כ S7] ללא אפליקציה כלל.
מסתדר מצוין ונהנה עד הגג.
האפליקציה היא תוספת נחמדה, אבל בכלל לא משמעותית לשימוש.
וכן, אני מכיר את האפליקציה. תקופה של שנה השתמשתי עם אפליקציה.
אתה משתמש ברובוט שואב-שוטף?
אם כן אשמח לשמוע איזה דגם מומלץ,
והאם באמת לא חייבים סמארטפון להפעיל את הדבר הזה?

בעל בעמיו

משתמש פעיל
אתה משתמש ברובוט שואב-שוטף?
אם כן אשמח לשמוע איזה דגם מומלץ,
והאם באמת לא חייבים סמארטפון להפעיל את הדבר הזה?
בהחלט, שואב שוטף רובורוק S7.
היה לי קודם רובורוק S5, החזיק שנתיים וחצי פיקס, ומאוד נהנינו ממנו.
אחרי כשנתיים התחיל קצת לזייף ולפספס שטחים, אז החלפתי לרובורוק S7.
מחזיק כבר כשנתיים כמו חדש. הוא יותר חכם ורגיש מה-S5. אבל גם יותר יקר.
נהנים ממנו עד הגג. הוא יסודי, לא נתקע בקירות וברהיטים.
מה עוד רוצים לשמוע?

וכן, אין שום צורך בסמארטפון ואפליקציה.
ברירות המחדל שלו הן מעולות וקלאסיות.
המעלה היחידה של האפליקציה, זה שאפשר לשלוח אותו לנקות חדר או אזור מסוים.
זה לא משהו שובר שויון, אפשר פשוט לקחת אותו ידנית, ולסגור בפניו את הדלת או לחסום עם כסא וכדו'.

שוב, מניסיון של עם אפליקציה ובלי.

• שכוייח!
Reactions: L_M

L_M

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
תודה על התגובה, עזרת לי!

עד כמה הוא מרעיש?
האם יש לי סיכוי להפעיל אותו כשהילדים ישנים
או שזה כמו שואב אבק רגיל?

בעל בעמיו

משתמש פעיל
זה תלוי בשינה של הילדים.
הוא רחוק משואב אבק רגיל.

אגב, אצלי הוא מופעל גם כשהילדים מסתובבים, הוא מסתדר מצוין, הם התרגלו אחד לשני.

• תודה
Reactions: L_M

MOM

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
חיברתי לאפליקציה, דרך המחשב הוא רק מזהה לי כמה סוללה יש והמקפיץ לי הודעות, אי אפשר באמת להפעיל את הרובוט דרך האפליקציה, במטפרי עובדים על זה אשמח לשמוע ממך
לא יודע. אצלי עובד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה