דרוש מידע האם קיבלתם פעם מלגה מכיוון??

אפרת#

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הי אשמח אם מישו יגיד שקיבל מלגה מכיוון כי אני כבר איזה חודשים מחכה והם כל הזמן דוחים אותי בטענות שונות האם אני סתם טורחת או שהם בסוף כן יבואו??

חגית קרמר

בניית אתרים ברמה בינלאומית
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
הי אשמח אם מישו יגיד שקיבל מלגה מכיוון כי אני כבר איזה חודשים מחכה והם כל הזמן דוחים אותי בטענות שונות האם אני סתם טורחת או שהם בסוף כן יבואו??
אני קיבלתי דרכם בעבר
לא זוכרת מי היה הגוף המממן

קודם צריך לשרוף כמה שעות על מבחן אדם מילוא
ואח"כ לשבת עם יועצת שתאשר שאכן תקבלי מלגה
לי היא אישרה ומיד אח"כ קבלתי ב4 פעימות מול קבלות תשלום

אפרת#

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כבר עשיתי מבחן וישבתי עם יועצת ממזמן וכבר אישרו לי אבל אני כבר מחכה לזה כבר מלא זמן כל הזמן יש איזה משו אחר

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
מאד תלוי לאיזה תחום את מבקשת והאם יש תקציב בזמן שביקשת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה