התייעצות האם צריך להחרים את בית החולים איכילוב?

מצב
הנושא נעול.

אריסטוקקטוס

משתמש פעיל
עובר על האשכול ומנסה להבין למה צריך בי"ד, למה צריך דיונים במעמד שני צדדים. הנה אנשים -שהם אפילו לא בעלי רוה"ק- יודעים בדיוק מה היה ומי אמר למי, בלי להיות שם ובלי לשמוע אפילו לא צד אחד. באמת הדיונים הטרחניים והארוכים מיותרים.

מה שמעודד ומרנין את הלב, שעם תחילת השנה יש שינוי לטובה ולמדו לדון לכף זכות כל יהודי באשר הוא, משוטרים ועד קיצוני מאה שערים.

יהלומי

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אוקיי ועדיין אדם בוגר אמור לדעת שעם דוב למשל לא מנסים בכוח אלא ישר בורחים ונמלטים,
אותו הדבר במפגש עם שוטר, אל תסתמכו על האינטלגנציה או התקשורת בין אישית שיש לו או אין לו זה ממש לסמוך על הנס..
לרוב השוטרים יש מצלמות גוף וברגע שאדם תוקף הוא נותן עילה לשוטר להפעיל כוח, למה לתת להם את זה?? ובמיוחד שמשוואת האזרח הפשוט מול השוטר עם תגבורת ונשק ברור מאוד ידו של מי תהיה על העליונה
אמהלה לא לברוח!
כבר היה את הסיפור עם הבחורה מירושלים שברחה ו...

bat 7

משתמש סופר מקצוען
אני לא יודעת מה היה שם.
ווודאי שתקיפה של משטרה שגורמת לפצועים, זה זוועה! אין מילה אחרת.

אבל, מניסיון אישי.
אירועים מלאים ברגש, מוציאים את האנשים מכל הפרופורציות האפשריות!!
הייתי לאחרונה גם בהלוויה, ולהבדיל גם בחתונה, שתיהן קרובות מאד,
בשתיהן הייתי מהתחלה ועד סוף,
והייתי המומה, איך אנשים שמאד שומרים -
מאבדים את כל הדעת באירועים כאלו, כולל אי שמירה על אנשים בסיכון.
הרגש פשוט עולה על גדותיו,
התחושה ש"כולנו יחד", שצריך לשמח כלה/ שחייבים לחבק מישהו שנפטר לו קרוב---
זה גורם לטשטוש של כל נורות האזהרה והמרחק.
ולכן, לצערנו אירועים כאלו גבו מחירים נוראים,
של סבים שלא יצאו מהבית חצי שנה, ואז נדבקו ונפטרו בגלל חתונה של נכד... :(

ואין לי מושג מה היה שם היום. לא ראיתי ולא שמעתי, ואלימות כזאת לא מוצדקת בכל מקרה.

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
בגלל כל ההתנפלויות לאחרונה על המשטרה אנשים חושבים ששוטרים זה פלסטלינה שאם מצלמים אותם הם נהיים פודלים.
שכחתם שמדובר באנשים שאמורים לטפל בעבריינים מסוכנים?
זה לא חתולים חמודים זה נמרים תזהרו.

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
אני לא יודעת מה היה שם.
ווודאי שתקיפה של משטרה שגורמת לפצועים, זה זוועה! אין מילה אחרת.

אבל, מניסיון אישי.
אירועים מלאים ברגש, מוציאים את האנשים מכל הפרופורציות האפשריות!!
הייתי לאחרונה גם בהלוויה, ולהבדיל גם בחתונה, שתיהן קרובות מאד,
בשתיהן הייתי מהתחלה ועד סוף,
והייתי המומה, איך אנשים שמאד שומרים -
מאבדים את כל הדעת באירועים כאלו, כולל אי שמירה על אנשים בסיכון.
הרגש פשוט עולה על גדותיו,
התחושה ש"כולנו יחד", שצריך לשמח כלה/ שחייבים לחבק מישהו שנפטר לו קרוב---
זה גורם לטשטוש של כל נורות האזהרה והמרחק.
ולכן, לצערנו אירועים כאלו גבו מחירים נוראים,
של סבים שלא יצאו מהבית חצי שנה, ואז נדבקו ונפטרו בגלל חתונה של נכד... :(

ואין לי מושג מה היה שם היום. לא ראיתי ולא שמעתי, ואלימות כזאת לא מוצדקת בכל מקרה.
ממש נכון
וזה גורם גם לטשטוש הגבולות בין אזרח לשוטר.

חיולה

משתמש מקצוען
במפגש עם שוטר עוצרים יפה ומזדהים.
ומשתפים פעולה בפרצוף מלא חרטה.
חח
ההשוואה לא בדיוק תואמת
אבל הכוונה מובנת- שלא מנסים להפעיל כוח מול שוטר כמו שלא נפעיל כוח מול אריה או דוב שברור שהם יותר חזקים מאדם...

יהלומי

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
בגלל כל ההתנפלויות לאחרונה על המשטרה אנשים חושבים ששוטרים זה פלסטלינה שאם מצלמים אותם הם נהיים פודלים.
שכחתם שמדובר באנשים שאמורים לטפל בעבריינים מסוכנים?
זה לא חתולים חמודים זה נמרים תזהרו.
אחרי התיעוד הזה לצערינו כבר לא צריך את התזכורת
אם כן-משטרה זה לא נמרים אלא בני אדם עם אגו

שירה 123

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אמרו לא לעבור על הכללים של משרד הבריאות
ולהתייחס לזה כאל הוראה מחייבת רוחנית וממילא בעצם הוראה שלהם .
וחתונה כזאת היא לא על פי הכללים .
עבר הרבה זמן מאז.
עוד שניה שמשרד הבריאות יגיד לא לפתוח ישיבות וחיידרים .
מה יקרה????

לא מבינה את הנאיביות הזו!

אוורסט

משתמש מקצוען
ואגב, כל מביאי הפסקים של מרן ר' חיים קנייבסקי - תלכו קודם להלשין עליו שהוא מיפר בידוד
ואגב, כל מביאי הפסקים של מרן ר' חיים קנייבסקי - האם אתם הולכים אחריו בכל הפסקים שלו?
האם יש לכם גנרטור? האם אתם מעשרים? האם יש לכם פאות בחוץ? האם אתם לא עונדים שעון יד?
אין לכם שום היתר לקחת פסק אחד ולנופף בו.

רינת גבאי

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
למה כששוטר מבקש פרטים על מנת לתת דו"ח על התקהלות אסורה בהחלט
צריך לסרב ולהתחיל לקלל ולהתפרע?בשביל מה?
אח"כ בוכים שיש אלימות הרי שוטר לא מגיע למשפחה ומתחיל להרביץ מכות על פארש..
אנשים אוהבים אקשן ובלאגן מתחילים לריב עם השוטרים העיקר לא לשלם קנס ואחר כך מתבכיינים על תגובת השוטרים.

הדר ג`אנח

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אחרי התיעוד הזה לצערינו כבר לא צריך את התזכורת
אם כן-משטרה זה לא נמרים אלא בני אדם עם אגו
לא להכליל! הם בני אדם שעצוב לחלק מהם אם לא לרובם לפרק שמחות , בוא ניזכר שכל זה כדי להגן עלינו! וחבל שאנחנו צריכים להגיע למצבים כאלה כמובן שאני לא דנה את המשפחה לא ההיתי שם! וזה לא הגיוני וקשה לעשות אירוע עם הגבלות כאלו....

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
ואגב, כל מביאי הפסקים של מרן ר' חיים קנייבסקי - האם אתם הולכים אחריו בכל הפסקים שלו?
האם יש לכם גנרטור? האם אתם מעשרים? האם יש לכם פאות בחוץ? האם אתם לא עונדים שעון יד?
אין לכם שום היתר לקחת פסק אחד ולנופף בו.
הפוך ר' חיים קנייבסקי היקל בקורונה כשאמר לפתוח ת"תים וישיבות גם כשהיה אסור.
מי שהולך אחרי רבנים אחרים בוודאי שצריך להחמיר בפיקוח נפש

אבי2

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
מה תאמרו על הסיפור שיהודי חרדי הלשין על נהג אוטובוס שלאחר תחנונים העלה נוסע אחד יותר מהחוק (30)?
צריך לעשות סוף לדבר הרע הזה של האלו שששים להלשין, איפה הרגישות והרחמנות של עם ישראל?

טינטין!

משתמש מקצוען
לא יודע איפה העלתי את הסרטון הזה כי לא מצאתי אותו.
האדמור מקרעטשניף קרית גת מקבל באהבה את השוטר שבא להפריע לו בשמחת בית השואבה.
איזה אהבת ישראל אמיתית!
מרגש עד דמעות!
ממש.

לא ראיתי סרטונים מהארוע, ועדיין אני יכולה להבין שהאמא של החתן/כלה היתה במצב רגשי נסער מאוד.
גם מחתנת ילד, גם בתקופה כזאת, גם שוטרות נכנסות.
ולכן הכי אנושי מצידה לשכוח ולא לשים לב שעם שוטרים לא מתחילים, ומאוד מכבדים.
אני מבינה אותה במקרה הזה.
בשלב הזה הייתי מצפה משוטרת מתוסכלת לעורר איזה מהומה,
אבל ככה???!!!!
רובים! לא אקדחים, רובים!!!!
העולם השתגע.
סוף.

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
ח"כ יעקב טסלר במליאת הכנסת*: "בשעה זו שאני יושב כאן במליאה קיבלתי תמונות מחתונה שמתקיימת בירושלים, או יותר נכון כבר לא מתקיימת, היות ופוזרה באלימות רבה ע"י שוטרים. אין שום הצדקה בעולם שנראה מראות כאלו של חתן יוצא מחתונתו עם דם על הפנים".

יו״ר שס, השר אריה דרעי, אמר הערב (יום ד׳), בעקבות הארוע הקשה בשכונת גבעת זאב בירושלים:* ״ארוע מזעזע הערב בחתונה בגבעת זאב בירושלים. אין שום סיבה שבעולם ששוטרים יפרצו עם רובים שלופים לבית ויפצעו אנשים. אפנה הערב לרה״מ נתניהו ואדרוש בדיקה יסודית לארוע החמור והפסקת האלימות המשטרתית הקשה״

ח”כ יעקב ליצמן: “אני מזועזע ונדהם מול התיעוד הקשה מחתונה שנהרסה הערב לקול בכי האורחים ובעלי השמחה, בשל אלימות משטרתית קשה. לצד החובה לשמירה על ההנחיות, אין לקבל התנהגות מחפירה כזו של השוטרים במקום. מדובר באיבוד עשתונות, תוך הפעלת כוח מופרז בחוסר חמלה וללא התחשבות מינימאלית. השר לבטחון הפנים אמיר אוחנה, אם אמון הציבור במשטרה חשוב לך, תמנה מיידית קצין חוקר לאירוע הקשה והמיותר הזה. לא נוכל לשתוק מול מראות מדממים ובלתי אנושיים אלו, ואין לעבור על כך לסדר היום”.

סגן שר הפנים יואב בן צור: ״אסור להפר הנחיות. נקודה! יש לאכוף את מפרי ההנחיות - כפי שנקבע בחוק. אבל מכאן ועד למראות המזעזעים שראינו הערב בגבעת זאב המרחק רב. על השוטרים להפעיל שיקול דעת ורגישות באכיפה מסוג זה. אין אף הצדקה לשלוח גדודי שוטרים ולהפעיל אלימות ברוטאלית שפוצעת את החוגגים עד זוב דם. משטרת ישראל חייבת להתאפס!״.

יו״ר שס, השר אריה דרעי: ״שוחחתי כעת (יום ד׳) עם רה״מ נתניהו על הארוע הקשה בחתונה בגבעת זאב. אמרתי לו כי מדובר בארוע חמור ביותר שבו שוטרים פורצים לבית עם רובים ופוצעים אנשים. דרשתי בדיקה יסודית ע״י גורם חיצוני. רה״מ הבטיח לבדוק את הארוע עוד הערב״

סגה"ש מקלב על מקרי אלימות המשטרה בגבעת זאב: אין שום סיבה בעולם בה חתונה תגמר בצורה שכזו, ישנם אין ספור דרכים לאכוף את ההנחיות שלא בדרך זו, רק העמדה ישירה לדין שלא דרך מח"ש תמנע הישנות של מקרים מעין אלו, - זהו עודף שיטור ושכרון כוח.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  34  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה