דרוש מידע האם נכון ללכת למטפלת רגשית שלא מהמגזר?

איזה שם?

משתמש מקצוען
אשמח מאד לקבל באישי!
אשר לשאלה המופיעה בפתח האשכול - עמדתי היא שבטיפול המבוסס על כלים מעולמות תוכן רוחניים, חשוב ללכת לאיש מהמגזר, מכל הטעמיםשכבר צויינו.עולם תוכן רוחני מבוסס, אי ניגוד בין השקםות עולם, והכרות עם הניואנסים.
כשם ששואלים רב שנוקט בקו הפסיקה המקובל עליכם בהתאם למוצא, למשל, כך בתחום רוחני, הגם שהוא קשור בעולמות הרגש.

ישנו מאגר בשם 'טיפול ועיקר' שהיתה לי הזכות להימנות על יוזמותיו
המאגר מכיל שלל אנשי ונשות מקצוע מתחומי הטיפול, עם הכשרה טיפולית קבילה ויסודית (קרי פסיכיאטרים, פסיכולוגים, עו"סים, ומטפלים בהבעה ויצירהשיש להם הכשרה אקדמית) שקבלו המלצות ממטופלים ומעמיתים, בדגש על המלצת מטופלים דווקא.
אמנם לפציינט אין תמיד יכולת להעריך כישורים מקצועיים, אבל הוא בהחלט יכול לחוש האם המטפלת אנושי, קשוב, אמפתי, אתי ובלתי מתנשא.
היות שההמלצות הגיעו לתיבת המייל שלי - הן יכולו להתקבל מנשים אנונימיות, לגבי הסיכון שאי מי תמליץ על עצמה בחסות האנונימיות - הוא בהחלט קיים, אם כי חלק גדול מהממליצות הזדהו לפני בשם ניקן והיו ניקיות מגוונות שהמליצו על אותם השמות.

המאגר בעצם מנגיש מידע שלא יכולנו להנגיש ללא האנונימיות, אך הוא כה נצרך עבור מי שמחפש מטפל ואובד עצות באשר לשמות אנשי המקצוע שיכולים לסייע לו. הוא מתעדכן מעת לעת המלצות חדשות. אם יש דיסים אנו (צוות ניקיות ואני, חלקן מתחום בריאות הנפש) משתדלות לבדוק, לאמת ולפעמים שמות מוסרים בעטיים. אם תרצי אשלח לך אותו באישי.
אפשר גם?

לא מוגדרת

משתמש פעיל
אפשר לקבל רשימת מטפלים למיילhl9368452שטרודל גימייל נקודה קום?
מאד יעזור לי!!

לא מוגדרת

משתמש פעיל
אשר לשאלה המופיעה בפתח האשכול - עמדתי היא שבטיפול המבוסס על כלים מעולמות תוכן רוחניים, חשוב ללכת לאיש מהמגזר, מכל הטעמיםשכבר צויינו.עולם תוכן רוחני מבוסס, אי ניגוד בין השקםות עולם, והכרות עם הניואנסים.
כשם ששואלים רב שנוקט בקו הפסיקה המקובל עליכם בהתאם למוצא, למשל, כך בתחום רוחני, הגם שהוא קשור בעולמות הרגש.

המאגר מכיל שלל אנשי ונשות מקצוע מתחומי הטיפול, עם הכשרה טיפולית קבילה ויסודית (קרי פסיכיאטרים, פסיכולוגים, עו"סים, ומטפלים בהבעה ויצירהשיש להם הכשרה אקדמית) שקבלו המלצות ממטופלים ומעמיתים, בדגש על המלצת מטופלים דווקא.
אמנם לפציינט אין תמיד יכולת להעריך כישורים מקצועיים, אבל הוא בהחלט יכול לחוש האם המטפלת אנושי, קשוב, אמפתי, אתי ובלתי מתנשא.
היות שההמלצות הגיעו לתיבת המייל שלי - הן יכולו להתקבל מנשים אנונימיות, לגבי הסיכון שאי מי תמליץ על עצמה בחסות האנונימיות - הוא בהחלט קיים, אם כי חלק גדול מהממליצות הזדהו לפני בשם ניקן והיו ניקיות מגוונות שהמליצו על אותם השמות.

המאגר בעצם מנגיש מידע שלא יכולנו להנגיש ללא האנונימיות, אך הוא כה נצרך עבור מי שמחפש מטפל ואובד עצות באשר לשמות אנשי המקצוע שיכולים לסייע לו. הוא מתעדכן מעת לעת המלצות חדשות. אם יש דיסים אנו (צוות ניקיות ואני, חלקן מתחום בריאות הנפש) משתדלות לבדוק, לאמת ולפעמים שמות מוסרים בעטיים. אם תרצי אשלח לך אותו באישי.
תוכלי לשלוח לי באישי את המאגר למשפחה שהאבא סובל וכולם יחד איתו.. @hl9368452
gmail.com@

איזה שם?

משתמש מקצוען

יש מישהיא שיכולה לשלוח לי למייל , זה חשוב לי מאוד !!! המייל
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> וכו'

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
אבל שלחתי לכם הודעה אם המאגר, תעשו לה השב - לזה יש לכם אפשרות, לא?

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
איך? לא מכירה את האופציה הזו
תכנסי להודעה ששלחתי לך
תגללי מעט ותראי תחתיה תיבת טקסט. זו התיבה לכתיבת המענה להודעה.
תחתיתה אמור להיות לחצן 'שלח' או משהו כזה. לחיצה עליו תשגר אלי את המענה החוזר שלך.

איזה שם?

משתמש מקצוען
תכנסי להודעה ששלחתי לך
תגללי מעט ותראי תחתיה תיבת טקסט. זו התיבה לכתיבת המענה להודעה.
תחתיתה אמור להיות לחצן 'שלח' או משהו כזה. לחיצה עליו תשגר אלי את המענה החוזר שלך.
הגבתי לך חלקית דרך ה'עריכה' זה מה שהצלחתי, אין השב בכל מקרה לא מצאתי

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
קיבלתי את המסמך אבל קשה להתעסק איתו אין משהו בדף רגיל?בכל אופן תודה רבה
אין לי בדף רגיל
המעלה של האקסל שקל לעדכן אותו וכל מי שקבל את הקישור נכנס בכל פעם לקובץ מעודכן, מה שאין כן בהעברת שמות לדף.

לא יודעת מה התעודה שלה, אני יודעת שהיא עבדה פעם ב"שערי הצלחה"
תודה, אך חשוב לי לברר מהי ההכשרה טרום הכנסת השם. משתדלת להפנות רק לאנשי מקצוע עם הכשרה קבילה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה