מידע שימושי האם מסתובב עכשיו וירוס קשה?

שבי פלד

משתמש פעיל
אצלינו במסיבת חנוכה המורחבת ישב אחד בדד כי היה חולה,
שבוע אח"כ ידוע לי על 5 מבוגרים חולים,
ועכשיו זה עובר לילדים...
ומי שכתב שגברים יותר חולים מזה-
הגברים פשוט לא יודעים להיות חולים,
הם או בריאים או 'גוססים'.
נשים חולות אותו-דבר או אפילו יותר גרוע,
אבל ממשיכות לתפקד... יש לנו ברירה..?

מחלימה

משתמש מקצוען
גם בישיבה של הבן שלי בירושלים,
לדבריו רוב הבחורים חולים ,הלכו הביתה וחלק גדול במיטות ,
שומעים עוד ועוד זה לא מוזר?

מה שאני

משתמש מקצוען
נשים חולות אותו-דבר או אפילו יותר גרוע,
אבל ממשיכות לתפקד... יש לנו ברירה..?
מזמן אמרו שלכן תוחלת החיים של נשים גדולה יותר שבגיל זקנה הם לא נבהלות הם מנוסות בתקופות קשות מול הגבר שנכנס למצב של זקנה...

דאבל

משתמש מקצוען
אני חוסנתי לשפעת
וקיבלתי את הוירוס קשה ממש!!
הילדים שלי שבוע אחרי עדיין תשושים ואני ממש סמרטוט....
ובדקנו - קורונה זה לא:)

*שפרה*

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בישיבה של הבנים שלי עבר הגל הזה מסוף חנוכה, רובם המוחלט מאד מהר יום יומים וחזרו לתפקד, חלקם קצת יותר עמוק עם חום אבל ב"ה הכל עבר חלף שכחו עברו הלאה...

יראת

משתמש מקצוען
שנה שעברה התחסנו שפעת, ושנה שעברה לא היתה תחלואת שפעת. לכאורה אין לנו זנים חדשים להתחסן מולם השנה, לא?

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום

פ.נ

משתמש מקצוען
דבור שאישרו חיסון של שפעת וקרונה ביחד למה ישראל לא מביאה את זה??

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
אני חוסנתי לשפעת
וקיבלתי את הוירוס קשה ממש!!
הילדים שלי שבוע אחרי עדיין תשושים ואני ממש סמרטוט....
ובדקנו - קורונה זה לא:)
זה גם ממש לא בטוח שפעת.
יש כל כך הרבה וירוסים שנראים כמו שפעת
כבר כתבתי הרבה פעמים- שפעת מאבחנים רק בבדיקת דם
אבל כולנו, כולל הרופאים, פוטרים כל וירוס עם תסמינים כאלו כשפעת למרות שיש מאות נגיפים עם תסמינים דומים לגמרי וזה לא שפעת.
אישית- גם הייתי עם הוירוס הזה, עכשיו קצת מתאוששת אחרי שבוע וחצי. נבדקתי לשפעת וזה לא שפעת...

נערך לאחרונה ב:

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
שימו לב הוירוס כולל שלשולים . בהמלצת אחותי שהיא אחות כדאי אם רואים אפילו קצת שלשולים לתת פרוביוטיקהה והרבה גם לתינוקים זה מציל מאישפוזים
לא לכולם יש שלשולים
אבל זו הערה חשובה מאוד

נערך לאחרונה ב:

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
שנה שעברה התחסנו שפעת, ושנה שעברה לא היתה תחלואת שפעת. לכאורה אין לנו זנים חדשים להתחסן מולם השנה, לא?
בארץ לא היה, כמעט.
בארצות אחרות שבהן לא שמרו מפני הקורונה היה גם היה.
ואז התפתחו זנים חדשים ובהחלט הגיעו גם לארץ כך שגם מבחינה זו החיסון דל לפני שנה לא מספיק
חוצמיזה שהחיסון לא תקף ליותר משנה מבחינת יעילות

ש. מ.

משתמש צעיר
בעל כורחי אני מוצאת את עצמי עונה על התיאורים שכתובים כאן. :(
יש לי כאבי גרון איומים!!!
בקושי מסוגלת לבלוע משהו.
מי שעבר את זה, האם יש חשש לדלקת גרון, או שזה רק משהו ויראלי??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  0  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה