דרוש מידע האם יש מה לחשוש מבתי חולים בתקופה הזאת?

חברהמנית

משתמש פעיל
שלום לכולם
לצורך טיפול רפואי אני צריכה להתאשפז לתקופה בבית חולים בלינסון או תה"ש. הייתי שמחה לשמוע האם לדעתכם זה מלחיץ בעקבות כל ההסתה בתקופה האחרונה.
גם מבחינת יחס הרופאים והאחיות וגם מבחינת יחס מאושפזים אחרים ומשפחותיהם.
תודה מראש.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אבל למה ?
שמעתי שהרבה רופאים הפגינו והאווירה הכללית היא אנטי לא הגיוני שאני ארגיש את זה בבית החולים ?
יש הרבה מאוד רעש רקע כי מספיק רופא אחד (שמוצג כראש מחלקה ואחרי חקירה מתברר שהוא סטודנט בסטאז') שתולה איזה שלט ועושה הפסקה ל-5 דקות, מצלמים אותו מכל הכיוונים ומראיינים אותו וזה ''שביתת הרופאים'',
דווקא בית חולים זה מקום שבד''כ האוירה ברחוב לא חודרת לשם

עת.

משתמש צעיר
אבל למה ?
שמעתי שהרבה רופאים הפגינו והאווירה הכללית היא אנטי לא הגיוני שאני ארגיש את זה בבית החולים ?
הגיוני אבל לא בטוח בכלל.
אל תלחצי מיזה, ברמת העיקרון את לא אמורה להרגיש את זה בכלל.
מה שכן, תשאלי על הטיפול, מה הסיבה, השלכות וכו'
תבקשי תמיד לדעת. שאם תרצי חוות דעת נוספת תדעי הכל

חברהמנית

משתמש פעיל
יש הרבה מאוד רעש רקע כי מספיק רופא אחד (שמוצג כראש מחלקה ואחרי חקירה מתברר שהוא סטודנט בסטאז') שתולה איזה שלט ועושה הפסקה ל-5 דקות, מצלמים אותו מכל הכיוונים ומראיינים אותו וזה ''שביתת הרופאים'',
דווקא בית חולים זה מקום שבד''כ האוירה ברחוב לא חודרת לשם
ומה עם מטופלים אחרים ?

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים
אני יכולה להגיד לך שאני עובדת בסביבה חילונית ואני לפעמים שומעת ויכוחים בחדרים בין אנשים על פוליטיקה וזה נשמע שהם מאוווווודדדד עצבנייים ומלאי דעות וכל זה
אבל בפועל ביחס שלהם כלפיי אני לא מרגישה כלום
גם לא בסאב טקסט
הם ידידותיים ונחמדים ועושים את ההפרדה.

טעות לעולם חוזרת

משתמש סופר מקצוען
השבוע שוחחתי עם רופא בבית חולים,
אני לא יודע אם הוא מפגין או רק חושב על כך, אבל הדעות שלו שונות משלי בתכלית השינוי,
אבל הכל עד היחס, הוא אנושי הוא לבבי וידענו לדון על הנושא בלי להכנס לזה אישית,
ולא הרגשתי לרגע אחד רגשות בעיתיים.

דווקא בפגישות עבודה פחות נחמד.

חברהמנית

משתמש פעיל
אני יכולה להגיד לך שאני עובדת בסביבה חילונית ואני לפעמים שומעת ויכוחים בחדרים בין אנשים על פוליטיקה וזה נשמע שהם מאוווווודדדד עצבנייים ומלאי דעות וכל זה
אבל בפועל ביחס שלהם כלפיי אני לא מרגישה כלום
גם לא בסאב טקסט
הם ידידותיים ונחמדים ועושים את ההפרדה.

השבוע שוחחתי עם רופא בבית חולים,
אני לא יודע אם הוא מפגין או רק חושב על כך, אבל הדעות שלו שונות משלי בתכלית השינוי,
אבל הכל עד היחס, הוא אנושי הוא לבבי וידענו לדון על הנושא בלי להכנס לזה אישית,
ולא הרגשתי לרגע אחד רגשות בעיתיים.

דווקא בפגישות עבודה פחות נחמד.
ממש תודה רבה הרגעתם אותי !
מקווה שההרגעה תישאר עד סוף האשפוז !

יהורם

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
בית חולים הוא מקום שבו הכל נשאר בחוץ. בבית חולים לכולם יש מטרה אחת משותפת. לחיות ולהיות בריאים.
אמנם יש בודדים מטורללים בכל מקום. אבל לדעתי בית חולים הוא המקום עם העזרה ההדדית והאחדות הרבה יותר מהרחוב ומכל מקום אחר. שם רק האמת מדברת...

כיסופים-סאונד ונגינה

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
בסיעתא דשמיא

אני יודעת על אחת ששונאת חרדים בתל השומר
והתלוננו עליה
ואמרו שיפטרו אותה...

נראה לי שהיא סוג מתנדבת בתשלום או משהו דומה
יש לזה איזה שם- לתפקיד שלה.

אופססס ;)

משתמש מקצוען
חלק מהאוירת הסתה זה שהתקשורת שמאלנית. בפועל גם אם רופא חושב בצורה מסויימת הוא לא יכנס לזה בתוך החדר.
כמובן שיש מקרים חריגים והם לא קשורים לתקופה
אני עובדת עם רופאים. 2 מתוכם קיבוצניקים שמאלנים. השבוע הייתה שביתה אחד שבת והשני לא. דווקא זה ששבת חשבתי שיעבוד רגיל.
הם ממש משתדלים להשאיר את האידיאולוגיה שלהם בחוץ. המרפאה עם אוכלוסיה חרדית ברובה, בעשרה בטבת הרופא שאל אותי אם זה פוגע ברגשות המטופלים אם הוא ישב עם כוס קפה בחדר...

תצפיתנית

משתמש חדש
לדעתי הכלל של שלמה המלך "כמים פנים לפנים, כן לב האדם אל האדם"
יצדיק את עצמו גם במקרים ובמציאות הזו.
אם את תבואי ממקום מעריך מכבד, היחס אליך יהיה בהתאם.
ובסופו של דבר אנחנו רק עושות השתדלות, והכל מלמעלה.
רפואה שלימה, בשורות טובות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה