האם יש אפשרות למחוק קבוצות בווצטאפ במחשב

לרר Design

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
ושזה לא ימחוק את הקבוצות בטלפון?
או להסתיר אותם במחשב?

לרר Design

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
איכזבתני,
כי לי אין מכשיר שיש בו ווצטאפ,
ורציתי להשתמש במכשיר של קרוב שלי שיש לו כן מכשיר כשר עם ווצטאפ
אבל זה משגע שיש כל הזמן הודעות,
וגם אם אתה רוצה לראות אותם אז אתה לא יכול לראות בגלל שאם אתה רואה זה כבר סומן כאילו שהוא ראה את ההודעה.

נ.ב.
אני צריך את זה לצורך העבודה להיות מתוקשר עם כמה לקוחות שהם יותר זמינים מול ווטצאפ.
ובאימייל אתה כל פעם צריך להתקשר אליהם שיואילו בטובם לראות את האימייל.

לרר Design

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מתברר שיש אפשרות להתקין אפליקציה בכל פלאפון שיש אפשרות לווצטאפ של הכפלה של האפליקציות שנמצאות כבר בפלאפון בשם: Dual Space
ואז עושים התקנה של הווטצאפ ואז מגדירים איזה מספר טלפון שרוצים בדיוק כמו שמגדירים ווצטאפ (אפשר גם להגדיר מספר טלפון כשר שאין לו שום אפשרות להתקין ווצטאפ אצלו במכשיר).
ואז לא צריך להיגרר לבעיה של מחיקת קבוצות וכד'.

bris

משתמש סופר מקצוען
מתברר שיש אפשרות להתקין אפליקציה בכל פלאפון שיש אפשרות לווצטאפ של הכפלה של האפליקציות שנמצאות כבר בפלאפון בשם: Dual Space
ואז עושים התקנה של הווטצאפ ואז מגדירים איזה מספר טלפון שרוצים בדיוק כמו שמגדירים ווצטאפ (אפשר גם להגדיר מספר טלפון כשר שאין לו שום אפשרות להתקין ווצטאפ אצלו במכשיר).
ואז לא צריך להיגרר לבעיה של מחיקת קבוצות וכד'.
קח בחשבון שהחשבון גימייל יהיה משותף , לענין אנשי קשר / גיבוי וכו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה