SEO האם זה חובה או המלצה?

TWIN-A

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
D I G I T A L
ככל שאני קוראת עוד ועוד על קידום אתרים אני מבינה שצריך להתקין באתר תוסף סייטמפ

האם זה חובה או המלצה?

ראובן ליבוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אני מבינה שצריך להתקין באתר תוסף סייטמפ
נכון חלקית,
sitemap קשור לחיפוש בגוגל, אפשר לקדם את האתר עם שליחת sitemap לגוגל וזה מקדם את האתר בצורה נהדרת!
התוסף "עוזר" ליצור תבנית קובץ כדי לשלוח אותה לגוגל, אם באמת זה יותר טוב מהשיטה הישנה והטובה, אני אשאיר את זה ל @אלעזר 1 .
ככל שאני קוראת עוד ועוד על קידום אתרים
בתור בוני אתרים אין לנו שום התעסקות עם קידום אתרים, יכול להיות מאוד נחמד מאיתנו ליצור בסיס לקידום בגוגל ולא יותר מזה.

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
נכון חלקית,
sitemap קשור לחיפוש בגוגל, אפשר לקדם את האתר עם שליחת sitemap לגוגל וזה מקדם את האתר בצורה נהדרת!
התוסף "עוזר" ליצור תבנית קובץ כדי לשלוח אותה לגוגל, אם באמת זה יותר טוב מהשיטה הישנה והטובה, אני אשאיר את זה ל @אלעזר 1 .
בינתיים ממה שראיתי תוסף (yoast) עוזר ליצור sitemap דינמי שמתעדכן באופן אוטומטי בכל תוכן שעולה באתר,
בעבודה ידנית אפשר לדרג את הדפים החשובים באתר לפי התוכנית שלכם ולא להשאיר את זה לפרשנות של התוסף

TWIN-A

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
D I G I T A L
בינתיים ממה שראיתי תוסף (yoast) עוזר ליצור sitemap דינמי שמתעדכן באופן אוטומטי בכל תוכן שעולה באתר,
בעבודה ידנית אפשר לדרג את הדפים החשובים באתר לפי התוכנית שלכם ולא להשאיר את זה לפרשנות של התוסף
מעניין.. אני תמיד משתמשת בתוסף הזה כדי להגדיר בו מילות מפתח, תיאור ועוד..,
איפה אני רואה את זה במערכת ניהול תוכן/בוורדפרס?
ניסיתי לבדוק עכשיו ולא מצאתי...

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
מילות מפתח לא קשורות ל-sitemap
בעבודה ידנית אני יוצר קובץ sitemap באמצעות האתר הזה למשל ואח"כ עורך אותו עם עורך טקסט כדי להתאים אותו למה שאני רוצה.

TWIN-A

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מילות מפתח לא קשורות ל-sitemap
בעבודה ידנית אני יוצר קובץ sitemap באמצעות האתר הזה למשל ואח"כ עורך אותו עם עורך טקסט כדי להתאים אותו למה שאני רוצה.
אז התוסף yoast, לא יוצר sitemap? או שהוא לא מבצע את זה בצורה טובה ולכן אתם מעדיפים ליצור את זה בצורה ידנית?

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
אז התוסף yoast, לא יוצר sitemap? או שהוא לא מבצע את זה בצורה טובה ולכן אתם מעדיפים ליצור את זה בצורה ידנית?
הוא יוצר sitemap באופן אוטומטי, בעריכה ידנית יש לי שליטה מסוימת על התוצאות, אבל יתכן שאני פשוט לא מכיר לעומק את yoast

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה