התייעצות האם זה הגיוני שהנעליים נהרסו?

מצב
הנושא נעול.

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
גם לי קרה כך אחרי נעילות בודדות בחנות מסויימת יקרה בנעל מהתוצרת שלהם, פיצו אותי בסכום זעום.
מאד מעצבן.

מצליחה

משתמש מקצוען
גם לי קרה.
קניתי נעל יקרה (250 ש"ח), לילדה גדולה (בת 11) בחנות מאוד נחשבת, ואחרי חודשיים!!!! היא מרופטת ברמה שאי אפשר ללבוש אותה יותר!
משהו הזוי.
באותו זמן שקניתי את הנעל הנ"ל, קניתי גם לבת קטנה (בת 4) נעלים בלידר (3 זוגות ב-99 ש"ח),
מה אני אגיד לכם? הנעל כמו חדשה! כבר כמה חודשים.
לפני פסח, פשוט הלכתי ללידר וקניתי כמה זוגות במחיר של 2 ב-80 או 3 ב-99

משתמש סופר

משתמש רשום
קניתי נעל שבתית ב269 שקל!!!!
ותראו מה קרה בפעמיים הליכה רגילה !! מדגישה הליכה רגילה שום בימבה ושום טיפוס שובב הייתי לידן כל הזמן כי
שמתי לב עוד בערב החג שהנעל עדינה מאד
שלחתי את התמונות לחנות ומעלה לכן את התגובות
מדגישה שקנינו 3 זוגות ולכולם נהיה ככה
(זה לא לכלוך זה שפשוף ואם לוקחים מגבון ומנסים לנקות אז הצבע פשוט יורד עוד יותר)
לפי התגובה של בעלת החנות אז הבעיה אצלי
האם גם לכם נראה ככה?
תשלחו לינק של האשכול הזה לבעל החנות...

רבקי ג..

משתמש רשום
אם אני יכתוב את שם חנות יסגרו את האשכול?....נראה לי שהרבה מפה כבר הבינו....

נמבר וואן

משתמש פעיל
למה להכליל? יש אלפי חנויות עם שרות מעולה.
הוצאת שם רע.
אני ממש לא הבנתי שהוא התכוון להכליל את כ-ו-ל-ם. זה נכתב בצורה מעט צינית. אבל המסר בהחלט נכון של הרגשת "שטיבלאך" בחנויות מסויימות.

נמבר וואן

משתמש פעיל
בכאלו מקרים ניתן להגיש תלונה למועצה ישראלית לצרכנות. חובה להתריע לחנות קודם הגשת התלונה.
בהרבה מקרים זה עוזר עוד לפני הגשת התלונה.

"ציוץ מחדש" של ההודעה שלי
הדבר הזה מפחיד אותם.

משתמש סופר

משתמש רשום
אני ממש לא הבנתי שהוא התכוון להכליל את כ-ו-ל-ם. זה נכתב בצורה מעט צינית. אבל המסר בהחלט נכון של הרגשת "שטיבלאך" בחנויות מסויימות.
אני דווקא יודע להיפך, שיש היום מודעות אצל נותני שרות החרדיים, של לתת שרות לצרכן ומשקיעים בזה הרבה כסף, מה שלא היה פעם.
תמיד יהיה אחוז מסויים יוצא מהכלל.

שלום וישראל

מהכח אל הפועל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
לא בכזה מחיר!!!
זו בדיוק הבעיה, שברחוב החרדי ישנם בעלי חנויות שמביאים סחורה בדיוק באותה איכות של הבזארים ומנצלים את התמימות של הצרכנים ויוצרים כאילו חנות יוקרתית ונחשבת, תופעת העדר [שלא נדון בחיוביות או להיפך שלה] עוזרת מאוד, וככה מרויחים מאות אחוזים בקלות. לטעמי זה ממש בידיים שלנו. [ולא הבנתי לאיזו חנות המדובר כאן]

נמבר וואן

משתמש פעיל
אני דווקא יודע להיפך, שיש היום מודעות אצל נותני שרות החרדיים, של לתת שרות לצרכן ומשקיעים בזה הרבה כסף, מה שלא היה פעם.
תמיד יהיה אחוז מסויים יוצא מהכלל.
בהחלט לגבי לקוחות מהמגזר הכללי. אבל לפעמים ההרגשה שכאשר מגיע לקוח חרדי "משלנו", "אם תהיינה בעיות... כבר נסתדר איתו..."

לארג'

משתמש מקצוען
דוגמא קטנה מלאחרונה
הייתי בחנות משקפיים מוכרת מאוד באמינותה בירושלים
הגיע מישהו שהתקלף לו המסגרת וגם נשבר לו משהו תוך כמה חודשים מהקניה -עדין במסגרת האחריות
המוכר אומר לו אין על זה אחריות..
היה שם לקוח אחר ששמע ושאל את המוכר אם אין אחריות על קילוף ושבירה אז על מה יש אחריות?
המוכר שתק!

רבקי ג..

משתמש רשום
בכאלו מקרים ניתן להגיש תלונה למועצה ישראלית לצרכנות. חובה להתריע לחנות קודם הגשת התלונה.
בהרבה מקרים זה עוזר עוד לפני הגשת התלונה.

אני צריכה להודיע לבעל החנות לפני שאני מגישה את התלונה??
כי לא בא לי לדבר איתם עוד פעם ולהתחנן כמו קבצנית....

נמבר וואן

משתמש פעיל
אני צריכה להודיע לבעל החנות לפני שאני מגישה את התלונה??
כי לא בא לי לדבר איתם עוד פעם ולהתחנן כמו קבצנית....
לא זכור לי אם חובה להודיע. נראה לי שאמורים למלא מה החנות הגיבה. אבל כדאי להודיע לחנות שמתכוונים להגיש, גם כדי לתת להם צ'אנס לתקן. וגם יכול להיות מאוד שזה ייתר את התלונה.

מי מכיר מי יודע

משתמש צעיר
מחיר מזעזע!!!! נעליים כאלה אפשר למצוא כמעט בכל חנות ב120 ש"ח ולא יותר
לחזור פיזית לחנות עם הנעליים ולדרוש החזר!!!!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה