דרוש מידע האם זה הגיוני? | עמלת גביה מוגזמת בחברת הסלולר

דה סנטיס 2024

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עברתי על החשבוניות של קווי הפלאפון שלי ואני נדהם לראות עמלת גביה של 40 ש"ח התקשרתי אליהם להבין מה זה ועל מה זה ונאמר לי שכיון שהחיוב של החודש הקודם לא עבר וגבו בחודש שלאחריו על חודשים יש עמלת גביה של 40 ש"ח
טענתי לפקידה שזה לא הגיוני שעל חשבונית של חמישים ומשהו ש"ח (יש לי שם סך הכל שני קווים במסלול כשר) יש עמלת גביה של 40 ש"ח
והיא בתגובה ולאחר מספר דקות של בדיקת הענין (לדבריה) נאמר לי שאי אפשר לבטל את זה ובכלל זה עמלה שהבנק לוקח :rolleyes:
נשמע לכם הגיוני?

efrat1

משתמש סופר מקצוען
עברתי על החשבוניות של קווי הפלאפון שלי ואני נדהם לראות עמלת גביה של 40 ש"ח התקשרתי אליהם להבין מה זה ועל מה זה ונאמר לי שכיון שהחיוב של החודש הקודם לא עבר וגבו בחודש שלאחריו על חודשים יש עמלת גביה של 40 ש"ח
טענתי לפקידה שזה לא הגיוני שעל חשבונית של חמישים ומשהו ש"ח (יש לי שם סך הכל שני קווים במסלול כשר) יש עמלת גביה של 40 ש"ח
והיא בתגובה ולאחר מספר דקות של בדיקת הענין (לדבריה) נאמר לי שאי אפשר לבטל את זה ובכלל זה עמלה שהבנק לוקח :rolleyes:
נשמע לכם הגיוני?
כן
העמלה של הבנק היא קבועה ולא תלויה בסכום של החוב.

שימו לב
גם כשאתם מבטלים הו"ק של מוסד צדקה בלי ליידע את המוסד קודם
אתם גורמים להם לחטוף עמלה כזו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה