האם המחירים ברמת בית שמש ד מוצדקים

• פותח הנושא szn
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
באמת?
זה המחיר שם היום

תראי בכמה פורסם מכרז בקרית גת (זה יוצא מיליון ש"ח ליח"ד)
ועוד יותר יקר ממחיר המינימום מקרית עקרון שיותר קרובה למרכז

אני לא מאמין שיהיה יזם שיגש למכרז בקרית גת

הזוי ביותר:

קרית עקרון מול קרית גת.jpg

כמו הרוח

משתמש מקצוען

זה הסימן לירידת מחירים? הנחת שיא של 400,000 שקל ברכישת דירה​

נקודת המפנה במחירי הדיור? במסגרת מבצע חסר תקדים מוצעת הנחה יוצאת דופן לחברי מועדון גדול בארץ - המגיעה עד ל-400,000 שקל בפרויקט חדש בעיר אשדוד;

כמו הרוח

משתמש מקצוען
תראי בכמה פורסם מכרז בקרית גת (זה יוצא מיליון ש"ח ליח"ד)
ועוד יותר יקר ממחיר המינימום מקרית עקרון שיותר קרובה למרכז

אני לא מאמין שיהיה יזם שיגש למכרז בקרית גת

הזוי ביותר:

צפה בקובץ המצורף 1286622
כמו להרבה מכרזים שלא נגשו לאחרונה

עולם כמנהגו נוהג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

נקודת המפנה במחירי הדיור? במסגרת מבצע חסר תקדים מוצעת הנחה יוצאת דופן לחברי מועדון גדול בארץ - המגיעה עד ל-400,000 שקל בפרויקט חדש בעיר אשדוד;
מה הפרטים?, מעניין מאוד.

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
מה הפרטים?, מעניין מאוד.

נקודת המפנה במחירי הדיור? במסגרת מבצע חסר תקדים מוצעת הנחה יוצאת דופן לחברי מועדון גדול בארץ - המגיעה עד ל-400,000 שקל בפרויקט חדש בעיר אשדוד; האם המבצע מעיד על ירידת מחירים קרובה?

עופר פטרסבורג
11/01/2023

כשקבלנים מחלקים מתנות בפרויקטים החדשים שלהם - זה בדרך כלל מעיד על השלב הראשון בירידת המחירים בשוק הדיור. ומבצע המציע הנחה חסרת תקדים של 400 אלף שקל ברכישת דירה - בהחלט נחשב למתנה לא צנועה כלל. האם זו נקודת המפנה לה חיכינו?

מועדון הצרכנות 'הוט', בו חברים מעל ל-300 אלף איש - מדווח היום (ד') על השקת מבצע בלעדי לפרויקט חדש בעיר אשדוד, בשיתוף עם קבוצת 'יחד בונים'. במסגרת המבצע יוצעו לחברי המועדון הנחות של 10%, המגיעות עד ל-400,000 שקל בפרויקט 'מגדלי יחד' באשדוד. בפרויקט ישווקו דירות בנות 3 ו-4 חדרים, וכן מיני פנטהאוזים בני 5 חדרים. על פי פרסום המועדון, המבצע יתקיים במהלך חודש ינואר, או עד גמר מלאי הדירות המוקצב.

'מגדלי יחד' הינו פרויקט ברובע ד' המתחדש בפינת הרחובות הרצל וחיים משה שפירא בליבה של העיר אשדוד, ובמרחק הליכה קצר מהים וממרכזי המסחר. במתחם המגורים החדשני יוקמו שני מגדלי ענק בני 34 קומות, פיתוח סביבתי מודרני ומתקדם, חניון תת קרקעי, שטחים ירוקים, בית כנסת וגני ילדים לרווחת דיירי הפרויקט.

"החלטנו לנצל את כוחנו כקהילה צרכנית ולהשיג הנחות משמעותיות בפרויקטים איכותיים"​

צביקה וילנאי, מנכ"ל מועדון הוט: "לאור עליית מחירי הנדל"ן והריבית ששוברת שיאים מידי חודש, עמיתי המועדון ביקשו להסתייע בנו להשגת דירה בהנחה. כחלק מאג'נדת המועדון להציע הטבות והנחות משמעותיות בכל הקטגוריות שיוכלו להטיב עם עמיתנו, חזרנו לפעול בזירת הנדל"ן".

"החלטנו לנצל את כוחנו כקהילה צרכנית ולהשיג הנחות משמעותיות בפרויקטים איכותיים. לאחר שבחנו החודשים האחרונים מספר רב של חברות והצעות. בחרנו בהצעתה של 'יחד הבונים', לאחר שלמדנו את פרטי הפרויקט ואת פרטי החברה, והשתכנעו שבפנינו מונחת הצעה רצינית ואיכותית".

קבוצת 'יחד בונים' מנוהלת ע"י יצחק חדד, יו"ר אירגון קבלני אשדוד והשפלה וחבר בנשיאות התאחדות הקבלנים בוני הארץ.

קוויק

משתמש מקצוען
לספר שכולם בלחץ גדול מאוד מאוד
לא יודעת על איזה יזמים את מדברת, אבל גם אני עובדת בחברת נדלן מהגדולות בשוק, עם אלפי דירות בשיווק כרגע, ועשרות זכיות בקרקעות בשלבים שונים, לקראת היתרים וכו',
ויכולה להגיד שאצלנו אין שום לחץ, יש מיתון נכון, משחררים יותר עם מבצעים, הטבות והנחות קלות
אבל לחץ שנשאר עם דירות ללא קונים? פחות

השוק לוקח לו זמן, אבל הוא מתרגל תוך כמה חודשים למצב החדש,
אנשים כמו בכל השנים עם כל מיני זעזועים של עליות מטורפות, המשיכו לקנות דירות לא כי יש להם כסף, כי לא היתה ברירה.
ככה היה עד היום, וככה ימשיך.

וזה שמחירי הקרקעות זולים יותר, לא אומר בהכרח שהקבלנים ימכרו בזול יותר את הדירות.
(הענין הזה של הקרקעות בזול גם לא מדויק, קחי את המכרז שהיה לפני שבועיים בפתח תקוה, המחיר של דירות המשתכן שהוצע היה כמעט כמו שמוכרים היום דירות בשוק חופשי!)

קוויק

משתמש מקצוען
אלו אכן השמועות כאן בעיר, וכן ציטט מישהו באחד האשכולות בשם המתווך שימי קראוס שישנה ירידה בדירות 3 חד' - כמדומני מ1.9 ל 1.8. מה שהופך את המודעה של נתיב להזויה עוד יותר.
באמת הזוי.
בשוק של היד שניה, אפילו דירות של שנתיים, המחיר פחות משמעותית.

כרגע בבית שמש שאין הרבה שחקנים במגרש, רוב הפרויקטים או לפני מכירה או סיימו למכור הכול בתחילת הבניה, אז אין הרבה למה להשוות

מה שכן, לפי מה שזכור לי ה 3 של נתיב גדולות משמעותית משלוש רגילות והן עם אופציה, אם הוא מתכוון לדירות האלה במחיר ההזוי הזה, אז אולי יש כאלו שעוד יחליק להם בגרון.

קוויק

משתמש מקצוען
אני בדקתי את השוק ברמה ג עם כמה מתווכים המחיר לא 2 מיליון (זה המחיר בעיתון לא בשטח)
דירה 3 חדרים של 75-80 מטר המחיר 1.8 מ' עד 1.9 מיליון

אדרבה יבוא @ירמי וולדמן ויאשר אם אני צודק
לפי זה אם נתיב מוכר דירה של 90 מ"ר, עם אופציה לחדר רביעי המחיר של 2.2 לא נשמע מופקע
ואם זה המחיר בעיתון, והמחיר הסופי יהיה פחות, אז נשמע כבר פחות באויר ממה שהיה נשמע בהתחלה

עדין, מחיר טירוף אין מה לומר, לא ברור מי קונה, זוגות צעירים שאין להם כסף, אין יקנו, ואלו שיש להם קצת יותר, צריכים בד"כ את הגדולות

עו"ד נתן רוזנבלט

משתמש מקצוען
הבאת אלפי משקיעים לא חרדים מחו"ל, תוזיל את מחירי הדירות בבית שמש בדיוק כפי שזה הוזיל את המחירים בשערי חסד ושנלר בירושלים.

מצורף מכתב שיעניין אתכם

קבצים מצורפים

• מכתב מלווה ותצהיר להתנגדויות.pdf
    KB 673.5 · צפיות: 59

כמו הרוח

משתמש מקצוען
לא יודעת על איזה יזמים את מדברת, אבל גם אני עובדת בחברת נדלן מהגדולות בשוק, עם אלפי דירות בשיווק כרגע, ועשרות זכיות בקרקעות בשלבים שונים, לקראת היתרים וכו',
ויכולה להגיד שאצלנו אין שום לחץ, יש מיתון נכון, משחררים יותר עם מבצעים, הטבות והנחות קלות
אבל לחץ שנשאר עם דירות ללא קונים? פחות

השוק לוקח לו זמן, אבל הוא מתרגל תוך כמה חודשים למצב החדש,
אנשים כמו בכל השנים עם כל מיני זעזועים של עליות מטורפות, המשיכו לקנות דירות לא כי יש להם כסף, כי לא היתה ברירה.
ככה היה עד היום, וככה ימשיך.

וזה שמחירי הקרקעות זולים יותר, לא אומר בהכרח שהקבלנים ימכרו בזול יותר את הדירות.
(הענין הזה של הקרקעות בזול גם לא מדויק, קחי את המכרז שהיה לפני שבועיים בפתח תקוה, המחיר של דירות המשתכן שהוצע היה כמעט כמו שמוכרים היום דירות בשוק חופשי!)
מתי היה ככה?
עליה בב"ש של למעלה מ100 אחוז תוך שנה
וסביבת ריבית כזאת (מייד לאחר העליה)
מה שמוביל למיתון מחירים מיידי.

לא יודעת באיזה חברת נדלן את עובדת
אבל מדברייך לא כ"כ ניכר שאת עובדת בחברת נדלן שמכבדת את עצמה.
מה זה הנתונים ההזויים שהבאת?

לגבי המכרז בפ"ת זכו ב 417 אלף שקל ליחידת דיור

ואני לא יודעת כמה את מבינה אבל לא שמעתי שדירה בפ"ת 85 מ"ר עולה 1.3 מיליון בשום מקום
במכרז של מחיר מטרה זה יהיה המחיר
אז בבקשה לא לבלבל את הציבור
המחיר ההתחלתי לדירת 85 מ"ר יעמוד על 1,293,618.62 שקל, המחיר ההתחלתי לדירת 100 מ"ר יעמוד על 1,549,006.22 שקל והמחיר ההתחלתי לדירת 120 מ"ר יעמוד על 1,889,523.02 שקל.

אין מחירים כאלו בשום מקום במרכז גם לא בלוד (ודאי לא דירות חדשות)

אם יש לך דירות כאלו בפ"ת
אשמח גם ב1.4 לקנות 4 דירות
תודה רבה

כמו הרוח

משתמש מקצוען
הבאת אלפי משקיעים לא חרדים מחו"ל, תוזיל את מחירי הדירות בבית שמש בדיוק כפי שזה הוזיל את המחירים בשערי חסד ושנלר בירושלים.

מצורף מכתב שיעניין אתכם
ר נתן
רק עכשיו (לא כולם) מתחילים להבין את הדיבורים שדיברת לפני חצי שנה.

מרפא

משתמש רשום

מצורף מכתב שיעניין אתכם
תזכה למצוות
יישר כח שאתה מייצג את ציבור הדיירים החרדים לדבר ה' לשם שמים שלא על מנת לקבל פרס למען טהרת השכונה
הלואי שממך ילמדו עוד אנשי מקצוע להתגייס ולעזור במערכות לטובת הציבור שלנו כשאין מי שיממן...

כמו הרוח

משתמש מקצוען
בהחלט דברי טעם
הריבית זה פקטור משמעותי
אבל יש עוד פקטור
והוא קצב בניית הדירות
במידה והקצב לא יגדל
אז לא יעזור כל כך הריבית
כך על פי אלקין
נראה לי שאלקין הוציא המון קרקעות בשנה וחצי האחרונות
היו כמויות מכרזים.
וכמויות התחלות בניה שלא היה המון זמן.
(ועדין יכול להיות שבגלל הריביות יוריד את התחלות הבניה הבאות)
עדיין אני חושבת ומהיכרות עם זו"צ שמתחתנים בחצי שנה האחרונה פשוט לא קונים!! כי לא יכולים
אז או שקונים בפריפריה או ש....

shimשימי

משתמש סופר מקצוען
נראה לי שאלקין הוציא המון קרקעות בשנה וחצי האחרונות
היו כמויות מכרזים.
וכמויות התחלות בניה שלא היה המון זמן.
(ועדין יכול להיות שבגלל הריביות יוריד את התחלות הבניה הבאות)
עדיין אני חושבת ומהיכרות עם זו"צ שמתחתנים בחצי שנה האחרונה פשוט לא קונים!! כי לא יכולים
אז או שקונים בפריפריה או ש....
נכון אנשים לא קונים
כי הם מחכים לבשורה ממשלתית
במידה וזו לא תגיע
לכאורה הם יחזרו לקנות

לגבי אלקין הוא אמר שזה לא מספיק ואם זה לא יימשך לא יעזור הריבית

מני דגני

משתמש מקצוען
@כמו הרוח לפני כמעט שנה כתבת את אותם דברים עם אותו גודל גופן ובאותו ביטחון,
אולי הסיבות היו שונות אז אבל העיקרון היה אותו דבר,
והיה אז גם אשכול רציני בעניין של @עו"ד נתן רוזנבלט שטען שהמחירים ירדו,
הרבה אנשים בזמנו השתכנעו שאתם צודקים
ושום דבר לא קרה אלא רק המשיך לעלות והסיבות אז היו הכי משכנעות שיש,
אז קצת ללמוד מהעבר ולדבר בפחות ביטחון יעזור לכולנו
ואם באמת נרצה ללמוד משהו מהעבר המסקנה היא
שעד שלא נראה מצב שאנשים קונים בפחות בצורה רצינית במקומות כמו בי"ש וכדו'
עדיף לנקוט ששום דבר לא באמת ישתנה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה