האם החודש הזה עולה הדתות?

chavy l

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אבל זה לא כך
אם קבלתי ב:
29.12- 639 ש"ח
31.1- 639 ש"ח
1.3- 639 ש"ח
28.3- 889 ש"ח בגלל פסח
30.4- 639 ש"ח
30.5- 639 ש"ח
2.7- 819 ש"ח
יש פה 7 חודשים לא?
ככה זה החשבון שלי
הוא לא נכון?

A052

משתמש סופר מקצוען
29.12 זה על חודש 12.
2.7 זה על חודש 6 וגם סכום דתות שמתאים לחודש 6.

chavy l

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
עכשיו בעלי ענה לי לאחר ששאל את מי שאחראי על הדתות בכולל
שלא מעבירים כספים באמצע החודש ולכן בסוף החודש נקבל באזור 1765 ש"ח
גם את מה שהיה צריך להכנס עכשיו וגם של החודש הבא.
נקקוה שיהיה כך
נעדכן בלי נדר

חיה .ר.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עכשיו בעלי ענה לי לאחר ששאל את מי שאחראי על הדתות בכולל
שלא מעבירים כספים באמצע החודש ולכן בסוף החודש נקבל באזור 1765 ש"ח
גם את מה שהיה צריך להכנס עכשיו וגם של החודש הבא.
נקקוה שיהיה כך
נעדכן בלי נדר
איך אפשר להביא על חודש הבא
אם אף אחד כולל אנשי משרד האוצר לא יודעים כמה יהיה הסכום?

צורבא מרבנן

משתמש חדש
אצלנו קיבלו אתמול בכולל 1008 ש"ח
846 / מלגת החודש
162 / הפרשים
נכנס אתמול לחשבונות הבנק של האברכים.
זה מעניין מה שאתה אומר, אני עוזר קבוע למנהל הכולל שלנו לגבי המלגות שנכנסות בזמנים של שינויים ורטרו. כי כל הרטרו הזה מסבך את העניינים בגלל אברכים שנכנסו/עזבו במהלך השנה. ודווקא הפעם לא יצא לי לעזור לו אבל אתמול כשהוא העביר את הכסף לאברכים הוא הסביר לי שה1008 שדברו עליהם לא מדויקים, זה אמור להיות 846 + 27*5 ולא 27*6 כי בתוך ה846 כבר כלולים ה27 של חודש שישי (התשלום הנוכחי הוא על חודש שישי ולא חודש שביעי) אז הרטרו הוא רק על 5 חודשים ולא שישה חודשים, מה שאומר שאמור להכנס לאברכים 981 ולא 1008 כמו שאמרו לפני זה.
ערך הנקודה חודש שעבר היה 455 ואברך שווה 1.8 נקודות ולכן קיבלו חודש שעבר 819 (לא כולל רטרו), החודש הזה עלה ערך הנקודה ולכן קיבלו 846 ועל חודש זה אין רטרו כי זה כלול בסכום הזה.

צורבא מרבנן

משתמש חדש
לא נכנס כלום
האם זה קשור שב2 לחודש נכנס 819?
או לא קשור?

נסכם לך את העניין בצורה מסודרת.
בעיקרון התשלום מועבר לכוללים באזור ה8 לחודש 8/02 8/03 וכו', (מלבד חודש 01 שהוא מתעכב בדר"כ עד ה25 לחודש וזה תשלום עבור חודש 12) וזה אומר מלגה על חודש קודם דהיינו שב8/02 נכנסת מלגה על חודש 01. אצלכם זה כנראה עובד שונה, אצלכם מכניסים ב30 לחודש או ב1 לחודש מה שאומר שמכניסים ב30 לחודש את הכסף שהם קיבלו ב8 לחודש שזה על חודש קודם, מה שאומר שאם נכנס לכם ב30/2 או ב1/03 סכום מסויים הסכום הזה הוא מלגה על חודש 01. זה הסיבה שנכנס לכם עכשיו 819 כי זה היה הסכום שנכנס לאברכים עבור חודש 05 בסוף החודש הקרוב אמורים להעביר לכם את הסכום שנכנס על חודש 06 שהוא 846.
מה שמפליא בסיפור שלכם שהכולל לא העביר לכם את סכום הרטרו שנכנס לו עבור כל החודשים מתחילת השנה, כי ברגע שמתעדכן סכום הדתות (לאחר העברת תקציב וכל ההסכמים) הסכום הזה אמור להיות על כל חודשי השנה ולכן הם מעבירים מלבד את הסכום 819 במקרה שלנו עוד סכום עבור כל החודשים אחורה של השנה שלא שולם הסכום הזה אלא סכום יותר נמוך ומשלימים לסכום 819 עבור כל החודשים. אבל לפי מה שאת אומרת נכנס לכם רק ה819 (עבור חודש 05) ולא נכנס סכום הרטרו שהיה באיזור ה600 ש"ח (אני לא זוכר את הסכום המדוייק). וגם חודש הבא מלבד ה846 (עבור חודש 06) יהיו אמורים להעביר לכם סכום נוסף של 135 ש"ח שזה רטרו עבור חודשים קודמים 27*5 ה27 ש"ח זה ההפרש בין 819 ל846 עבור חודשים 01-05.

צורבא מרבנן

משתמש חדש
השאלה אם זה המענק או המלגה המוגדלת

מצחיק איך שמייצגים את זה חברי הכנסת, אין כזה דבר מענק, אף אחד לא מביא לאברכים כסף סתם, ה"מענק" המדובר הוא פשוט ההפרשים שהיו אמורים להיות בין הסכום שחלמו להביא לאברכים כל חודש לבין הסכום שבפועל הם קיבלו עד חודש 05.
עד חודש חמישי קיבלו סכום באזור 650 ש"ח וחלמו להעביר לאברכים באזור 1150 ש"ח (הסכומים לא מדוייקים) מה שאומר שיש הפרש של 500 ש"ח ובגלל שצריך לשלם לאברים את ה1150 עבור כלל החודשים מתחילת השנה אז אמורים להעביר להם "מענק" 2500 ש"ח שזה 500 ש"ח ההפרש כפול 5 חודשים.
מה שקורה בפועל שהסכום עלה חודש קודם ל819 והחודש הזה ל846 (ובנתיים לא ראינו את החלום של ה1150 וודאי לא את החלום המתוק שדובר בהסכמים הקואליציונים על 1300 בערך) אז ה"מענקים" הצטמצמו בהתאם, חודש שעבר קיבלנו הפרשים של 600 ש"ח בערך (הסכום לא מדוייק) עבור 4 חודשים והחודש קיבלנו הפרשים של 135 ש"ח עבור 5 חודשים.

גונן

משתמש מקצוען
יש מישהו שלא קיבל עדיין את הדתות של החודש?
יעזור לי לדעת...

A052

משתמש סופר מקצוען
כל הכוללים.
מלבד כולל שמסובך באופן אישי בגלל למשל ביקורות נוכחות שלא עברו או בעיות אחרות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה