תרופה האם בתי מרקחת של קופות מקבלים מרשם מרופא פרטי?

פ. גינזבורג

זוצית ירושלמית לשעבר...
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
יש לי מרשם מרופא פרטי
ואני רוצה לרכוש בבית מרקחת של קופה קרוב לבית (לא תחת הקופה שלי)
האם מקבלים?

צרצרית

משתמש מקצוען
רוב המרשמים יצאו לך זולים יותר כשתקני אותם דרך הקופה
צריך להביא את המרשם הפרטי לרופאת משפחה שלך, ולקוות שהיא תסכים לקבל אותו ולתרגם אותו למרשם מהקופה...

מבריק הפלא

משתמש סופר מעניין
מנוי פרימיום
זה תלוי באיזה מרשם מדובר.
כי לי היה סיפור אחר , כמו ילדה טובה הלכתי והמרתי את המרשם הפרטי למרשם קופה, ואז בבית מרקחת אמרו לי שאין הרשאה לרופא לרשום לי כזה מרשם ולכן הייתי צריכה להביא את המרשם המקורי של הרופא הפרטי ע"מ שינפיקו לי את התרופות.

אבל בכל מקרה אם תבואו עם המרשם הפרטי ינפיקו לכם את התרופות

פ. גינזבורג

זוצית ירושלמית לשעבר...
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
בעיקרון אני מבקשת מהרופאת משפחה שתתן לי את המרשם
אבל היא נותנת רק לפעמיים ואז לחדש
ולא תמיד אני זוכרת לבקש ממנה
למעישה, נתקעתי בלי תרופה היום ורציתי לדעת אם אני יכולה ללכת לבית מרקחת של קופה לא שלי ולבקש מהם להוציא לי את המרשם או שהם נותנים שרות רק לחברי הקופה
בכו''א כבר נסעתי 20 דק' לבית מרקחת פרטי

המטבח של סימא

משתמש מקצוען
בעיקרון אני מבקשת מהרופאת משפחה שתתן לי את המרשם
אבל היא נותנת רק לפעמיים ואז לחדש
ולא תמיד אני זוכרת לבקש ממנה
למעישה, נתקעתי בלי תרופה היום ורציתי לדעת אם אני יכולה ללכת לבית מרקחת של קופה לא שלי ולבקש מהם להוציא לי את המרשם או שהם נותנים שרות רק לחברי הקופה
בכו''א כבר נסעתי 20 דק' לבית מרקחת פרטי
לא תקבלי בקופה אחרת בשום פנים ואופן

פינחס רוזנצוויג

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
בית המרקחת של הקופה חייב על פי החוק למכור כל תרופה לכל לקוח, בין שהוא חבר הקופה בין שאינו חבר הקופה, אבל כמובן שהוא לא זכאי להנחה שנותנת הקופה.

המטבח של סימא

משתמש מקצוען
בית המרקחת של הקופה חייב על פי החוק למכור כל תרופה לכל לקוח, בין שהוא חבר הקופה בין שאינו חבר הקופה, אבל כמובן שהוא לא זכאי להנחה שנותנת הקופה.
מרשם של כללית יכובד בבית מרקחת של מאוחדת?

פ. גינזבורג

זוצית ירושלמית לשעבר...
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
מרשם של כללית יכובד בבית מרקחת של מאוחדת?
לא זה מה ששאלתי
אני שאלתי אם אני חברה בקופ''ח מאוחדת ויש לי מרשם מרופא פרטי (לא ממאוחדת) האם אני יכולה לרכוש את התרופה הזו בבית מרקחת של לאומית?

think about it

משתמש מקצוען
אני שאלתי אם אני חברה בקופ''ח מאוחדת ויש לי מרשם מרופא פרטי (לא ממאוחדת) האם אני יכולה לרכוש את התרופה הזו בבית מרקחת של לאומית?
מידיעה- בתי מרקחת של קופת חולים לאומית, נותנים שירות רק למבוטחים שלהם.
גם לתרופות ללא מרשם
השירות בבתי המרקחת הנ"ל ניתן רק בהעברת כרטיס חבר.

לא יודעת לגבי קופות אחרות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  24  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה