דרוש מידע האם במעון של ילדכם יש דרגה זמנית עד לקבלת דרגה מהתמ''ת

שיראז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
משהו יודע מה ניתן לעשות?
הגשתי בקשה לפני חודש
לא טופלה
אני מחכה כל יום שעות העל הקו (לדוגמא עכשיו, משמונה בוקר)
הם לא עונים בשום צורה
מנהלת המעון אמרה שתיגבה לי מלא כי היא לא יכולה להתחשב בכולם

אילה מינה

משתמש מקצוען
משהו יודע מה ניתן לעשות?
הגשתי בקשה לפני חודש
לא טופלה
הם לא עונים בשום צורה
הרבה אמרו שהתקשרו לתמ"ת וקיבלו אח"כ די מהר

שיראז

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אבל אי אפשר לתפוס אותם
עכשיו אני רשמית כבר 4 שעות על הקו!!!

malki11

משתמש חדש
תנסי דרך הרישום ולא הסבסוד
לי ענו שם
ולא עזר... אחרי חודש נזכרו שלמרות שעשיתי סנכרון אני צריכה לעלות תלושים
אז עכשיו מחכה שיעדכנו את זה
בהצלחה

מני דגני

משתמש מקצוען
משהו יודע מה ניתן לעשות?
הגשתי בקשה לפני חודש
לא טופלה
הם לא עונים בשום צורה
תשלחו למייל הזה בקשה לקבלת דרגה
‫daycare#babcomcenters.com‬
אני שלחתי לשם וקיבלתי דרגה למחרת.

הודעה לעיתונות מצו''ב
תודה לשר בן צור!!!

קישורים חשובים|

|
  1. gov.il
  2. חדשות
  3. משרד העבודה
  4. עידוד תעסוקת הורים
  5. משרד העבודה מעניק דרגות סבסוד זמניות להורים לילדים ממשיכים

הודעות לעיתונות​

משרד העבודה מעניק דרגות סבסוד זמניות להורים לילדים ממשיכים​

מטרת המהלך היא להפחית את העומס וההמתנה, לרווחת ההורים.​

שתפו:

משרד העבודה מעניק דרגות סבסוד זמניות להורים לילדים ממשיכים

בהוראת שר העבודה, יואב בן צור, משרד העבודה יוצא במהלך להפחתת העומס על המוקד לסבסוד הורים ומקל על ההורים לפעוטות מגילאי לידה ועד גיל 3, במעונות היום והמשפחתונים הזכאים לסבסוד מהמדינה. המהלך מעניק דרגות סבסוד זמניות לשלושה חודשים, להורים לילדים הממשיכים גם בשנת תשפ״ד, במסגרות המפוקחות על ידי המדינה.
צעד זה יפחית את העומס הקיים בתקופת הגשת הזכאות לסבסוד ויעניק אורך נשימה להורים, עד שיבדקו מלוא הנתונים לקביעת דרגת סבסוד קבועה לשנת תשפ״ד. מדובר בהורים שהייתה להם זכאות לדרגה בשנה שעבר וכאלו שכבר הגישו בקשה במערכת וטרם נבדקה בקשתם, עד לתאריך 20/09/2023.
הורים אלו יקבלו הודעה מהמשרד (במייל ובהודעה לטלפון הסלולרי) ובו קישור, באמצעותו ישיבו על הסכמתם לקביעת הדרגה הזמנית, על בסיס העובדה שלא חל שינוי במצבם ביחס לשנת הלימודים הקודמת ובתוך ימים יקבלו את הדרגה הזמנית עד סוף חודש נובמבר. זאת במקביל להשלמת הבקשה במערכת, על פי הנדרש.
המהלך הזה מצטרף למהלכים נוספים שקידם המשרד לרווחת ההורים, בין היתר, קבלת דרגת סבסוד ללא צורך בשליחת טפסים ובהסכמה בשימוש בנתונים הקיימים בביטוח לאומי, כדי לאפשר מענה איכותי ויעיל להורים הזכאים לסבסוד.

דף זה עודכן לאחרונה בתאריך 07.09.2023

הכול טוב ולטובה!!

משתמש מקצוען
מייל שקיבלתי עכשיו ממשרד התמ"ת----------

‏כ"א אלול תשפ"ג

‏07/09/2023

הורים יקרים שלום רב,

הנדון: מתן דרגות זמניות על פי הצהרה

בשל עומס הפניות והבקשות לתמיכה (סבסוד) לשנת הלימודים תשפ"ד ועל מנת לתת מענה מהיר, המשרד החליט לאפשר להורים שקיבלו דרגה בשנת הלימודים תשפ"ג, והגישו בקשה לקבלת דרגה בשנת הלימודים תשפ"ד - קבלת דרגה זמנית .

הדרגה הזמנית תקבע לתקופה של עד 3 חודשים או עד קבלת דרגה קבועה (לפי המוקדם מבניהם), וזאת עבור שהיית פעוטות במסגרות מוכרות בחודשים ספטמבר עד נובמבר 2023 כולל.

הורים המעוניינים בקבלת דרגה זמנית, נדרשים להיכנס לקישור כאן ולחתום על ההצהרה המפורטת.

הורה שאינו מעוניין בקבלת דרגה זמנית – אינו נדרש לבצע פעולה נוספת.
תנאי הסף לקבלת הדרגה הזמנית (תנאים מצטברים):

• ההורים הגישו בקשה להשתתפות המדינה בשכר לימוד במעונות יום, משפחתונים וצהרונים לשנת הלימודים תשפ"ד בעבור ילד/ים השוהים במסגרות כמפורט במבחני התמיכה לא יאוחר מיום ה-20/09/2023.

• נקבעה להורים דרגה לשנת הלימודים הקודמת (תשפ"ג).

• ההורים מילאו ואישרו ההצהרה המפורטת בקישור שלעיל.

לתשומת הלב - הורים שיש להם יותר מילד אחד לגביו מתבקשת התמיכה – נדרשים למלא ההצהרה עבור כל אחד מילדיהם.

המשרד שומר לעצמו הזכות להודיע על ביטול האפשרות לקבלת דרגה זמנית בכל עת.
יודגש כי הדרגה הזמנית אינה פוטרת את ההורים מהשלמת המסמכים כפי שיידרשו מהם על ידי המוקד. לצורך קבלת דרגה קבועה.

בברכה ,

אגף לעידוד תעסוקת הורים - משרד העבודה

עיצובים מפנקים מהטבע

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מייל שקיבלתי עכשיו ממשרד התמ"ת----------

‏כ"א אלול תשפ"ג

‏07/09/2023

הורים יקרים שלום רב,

הנדון: מתן דרגות זמניות על פי הצהרה

בשל עומס הפניות והבקשות לתמיכה (סבסוד) לשנת הלימודים תשפ"ד ועל מנת לתת מענה מהיר, המשרד החליט לאפשר להורים שקיבלו דרגה בשנת הלימודים תשפ"ג, והגישו בקשה לקבלת דרגה בשנת הלימודים תשפ"ד - קבלת דרגה זמנית .

הדרגה הזמנית תקבע לתקופה של עד 3 חודשים או עד קבלת דרגה קבועה (לפי המוקדם מבניהם), וזאת עבור שהיית פעוטות במסגרות מוכרות בחודשים ספטמבר עד נובמבר 2023 כולל.

הורים המעוניינים בקבלת דרגה זמנית, נדרשים להיכנס לקישור כאןולחתום על ההצהרה המפורטת.

הורה שאינו מעוניין בקבלת דרגה זמנית – אינו נדרש לבצע פעולה נוספת.
תנאי הסף לקבלת הדרגה הזמנית (תנאים מצטברים):

• ההורים הגישו בקשה להשתתפות המדינה בשכר לימוד במעונות יום, משפחתונים וצהרונים לשנת הלימודים תשפ"ד בעבור ילד/ים השוהים במסגרות כמפורט במבחני התמיכה לא יאוחר מיום ה-20/09/2023.

• נקבעה להורים דרגה לשנת הלימודים הקודמת (תשפ"ג).

• ההורים מילאו ואישרו ההצהרה המפורטת בקישור שלעיל.

לתשומת הלב - הורים שיש להם יותר מילד אחד לגביו מתבקשת התמיכה – נדרשים למלא ההצהרה עבור כל אחד מילדיהם.

המשרד שומר לעצמו הזכות להודיע על ביטול האפשרות לקבלת דרגה זמנית בכל עת.
יודגש כי הדרגה הזמנית אינה פוטרת את ההורים מהשלמת המסמכים כפי שיידרשו מהם על ידי המוקד. לצורך קבלת דרגה קבועה.

בברכה ,

אגף לעידוד תעסוקת הורים - משרד העבודה
מה זה אומר 'זמנית'?
אותה דרגה שהייתה בשנת תשפ"ג??

עיצובים מפנקים מהטבע

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אכן!
כי אין שום איזכור במייל הזה על טיב הדרגה....
האמת, זה מותנה בקבלת דרגה בתשפ"ג, כלומר זה רק להורים ממשיכים..
דהיינו, זו לא דרגה חדשה שממציאים לך [כי אם כן, גם מי שלא היה דרגה ועונה לקרטיונים יתנו לו...]
אלא המשך הדרגה הקודמת עד שיקבע דרגת תשפ"ד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה