דרוש מידע האם אתם מאשרים לחסן את ילדיכם בחיסון שפעת בביה"ס?

האם אתם מאשרים את ביצוע החיסון או לא?

• כן, זה מצוין וחוסך זמן וכאב ראש

הצבעות: 30 41.7%
  • לא, לא מעונינים בחיסון הזה

הצבעות: 42 58.3%

• סה"כ מצביעים
    72
  • הסקר נסגר .

זושא כץ

משתמש מקצוען
בימים האחרונים מקבלים ילדי כיתות ב' ועוד
הודעות על חיסון הרגיל שמקבלים בכיתות אלו
בנוסף הצטרף לו השנה גם חיסון שפעת בצורה טבעית
מי שלא רוצה צריך לשלוח פתק התנגדות

מה אתם עושים?

שואל ומשיב

משתמש מקצוען
בתחילה חשבתי שצריך לחתום כדי לאשר אז אמרתי שב ואל תעשה עדיף. אחר כך ראיתי שכדי להתנגד צריך לכתוב מכתב, אז אמרתי שב ואל תעשה עדיף.
הילד עבר את החיסון הבוקר, שלומו מצויין ב"ה.

גיטיgiti

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
גם שנה שעברה היה צריך לכתוב שלא מעוניינים בחיסון

בשעות הפנאי

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
נדמה לי שצריך להיות ברור שכל הסקר מיועד לאלו שמתכוונים לחסן או שהיו מעוניינים לחסן, האם הם יאשרו או לא יביעו התנגדות בחיסון בבית הספר
כי מהתשובות אני מבין שיש כאן בין העונים גם כאלו שמתנגדים לעצם החיסון, כך שהשאלה אם זה בבית הספר פחות רלוונטית.

(אני יוצא מנקודת הנחה שאלו שמתנגדים זה משהו עקרוני, שהם לא ייוותרו עליו, גם כשהזריקה ניתנת במקום שלא דורש מהם מאמץ,
ח"ו הרי לומר שכל ההתנגדות שלהם נבעה תמיד מעצלות וחוסר כח להיטלטל עם כל הילדים לקופת חולים, אבל כשהזריקה נהייתה נוחה, הם הסירו את התנגדותם....)

המקל והגזר

משתמש מקצוען
אני עשיתי במכבי לכולם היום
אני מתפלאה שעשו כבר בחיידר
שנה שעברה עשו את החיסון בינואר... עמוק עמוק בתוך החורף

תמי היין

משתמש מקצוען
אצלנו מחר בע"ה כיתה ג
כיתה א' עדיין לא קיבלו, אולי יצרפו את זה עם הטטנוס

טל Multimedia

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אנחנו לא עושים את החיסון הזה (את שאר החיסונים כן) וב"ה כולנו בריאים, ומאז שאנחנו זוכרים את עצמנו- שפעת לא הייתה לנו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה