מידע האם אפשר לבד?!

רְעוּתָהּ

סטודיו לעיצוב גרפי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
UX UI
שלום וברכה
אני מנגנת הרבה שנים באורגנית
כעת אני רוצה לפתוח אולפן ולהקליט חומרים שלי
האם אפשר ללמוד קיובייס לבד?
או שזה קשה מידי?!

אשמח לכל מיידע

יוןןוייוןןוייוןןוי

יוןןוייוןןוייוןןוייוןןוייוןןוייוןןוי
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
שלום וברכה
או שזה קשה מידי?!

אשמח לכל מיידע
יש קורסים אונליין.
לא כל מיני מדריכונים שמעלים ליוטיוב חינם...
הייתי ממליצה לך ללכת למישהי.
זה מאוד קשה לחרוש את הקיובייס לבד.
את יכולה אולי לדעת איך לתפעל, אבל את לא באמת תצאי מקצועית.

רְעוּתָהּ

סטודיו לעיצוב גרפי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
UX UI
התוכנה חינמית?
יש איך להוריד אותה?

מ.S

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
בקישור כאן יש את קיובייס 5 להורדה, זה ממש ישן, אבל אולי טוב להתחלה. יש שם גם קישורים לגרסאות חדשות יותר, אבל בדרך כלל התוכנות הפרוצות החדשות יותר לא עובדות טוב.
אם אני לא טועה קיובייס 5 עולה גם על מחשבים פשוטים, אבל לגרסאות החדשות צריך מחשב עם מעבד חזק ומהיר

אודיוס

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
קיובייס קשה קצת. REAPER הרבה יותר קל גם על המחשב וגם על הבן אדם. אני משתמש בה ועוד הרבה מקצוענים מכל העולם, בארץ לא רוצים שתשמעי עליה.

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
קיובייס קשה קצת. REAPER הרבה יותר קל גם על המחשב וגם על הבן אדם. אני משתמש בה ועוד הרבה מקצוענים מכל העולם, בארץ לא רוצים שתשמעי עליה.
אין מדע מדויק אבל זה תלוי עם איזה תוכנה התחלתם אח''כ קשה מאד לעבור לתוכנה אחרת מנסיון. אני עם קיובס למרות שיש תוכנות שעוקפות אותה בהמון. ולכן המלצה שלי לברר טוב לפני שמתחילים.
דווקא ריפר לא נוחה מבחינת ויזאולית אבל מומלצת מאד לבעלי מחשב חלש. הייתי ממליץ על סטודיו וואן הרבה יותר טובה מקיובס. אבל כמובן שיהיו פה חברה שיגידו שFlstudio היא התוכנה הכי טובה למרות שמבחינתי היא התוכנה הכי גרועה מכל התוכנות ועל זה נאמר על תוכנה למוזיקה טעם וריח ג' וש''ס יש על מה להתווכח... בהצלחה
ודרך אגב מי שטוען שקיובס קשה לדעתי הוא פשוט לא יודע לעבוד עליה כי אין תוכנה פשוטה וקלה ממנה בתפעול

נערך לאחרונה ב:

אודיוס

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
בריפר אפשר לשנות את המראה, ערכות נושא התאמה אישית וכו'. באופן אישי לדעתי הכי נוח שם. אני אומר שהיא הכי קלה זה כי המון אנשים שאני מכיר ניסו פעם ראשונה על שתי התוכנות, וכבר יכלו לעבוד בריפר מצויין אחרי 10 דק' בלי שום הדרכה, בקיובייס לא הפסיקו להתקשר כי לא הבינו אפילו איך משנים דרייבר.. אלה המתחילים שאני רואה לפחות. אני מדבר לגבי ללמוד לבד בלי שום הדרכה.
דרך אגב נא לא ללכלך עם הדרך אגב.. אני במקצוע הרבה שנים.

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
דרך אגב נא לא ללכלך עם הדרך אגב.. אני במקצוע הרבה שנים.
אני מתנצל מאד על הסגנון נשמע מזה שאני מזלזל אבל באמת שלא התכוונתי לזה. התכוונתי שקיובס בעצם נועדה לכסות כמעט את כל אפשרויות ההפקה המוזיקלית שזה הלחנה הקלטה יצירה מיקס ומאסטרינג והם השקיעו בכל אחת מהאפשרויות המון.
התוכנה מלאה בהגדרות ולא מסודרת נכון מבחינת המיקומים -כל הגדרה נמצאת במקום אחר עם מלא חלונות שלא תמיד אתה מבין מה זה. ולכן ברגע שאתה לומד את השימוש בהגדרות ומה כל דבר אומר אז התוכנה הרבה יותר קלה לשימוש מכל תוכנה אחרת (בעיניי כמובן) כי יש גישה לכל דבר שעולה לך בראש מבלי הרבה מאמץ הניווט בתוכנה רץ וכיף המסך חד וברור והראוטינג בתוכנה מאד נח.
בריפר הרעיון של שימוש חופשי בתוכנה מיועדת למתכנתים ומה שבקיובס בלחיצת כפתור בריפר אתה צריך לכתוב לזה קוד. הניווט בגריד הראשי לא נח (אין צורך לכתוב שוב את מה שכתבתי בסוגריים למעלה;)) הפלאגינים המובנים שלהם הם משנות ה80. הגישה להגדרות מורכבת ;))) והתצוגה לא מזמינה -הטקסט מפוקסל(:cool:)
הדגש שאני שם זה על עצם השימוש בתוכנה ביומיום ולא למי יש יותר פונקציות או יותר מתקדם ובעינך הדגש הוא על דברים אחרים (מה שלגמרי מקובל עליי) ושוב מתנצל
הוספה: כוונתי היתה על מה שכתבת למעלה שקיובס היא תוכנה קשה. אבל לגבי לימוד עצמי יש מצב שריפר יותר קלה ללימוד אין לי מידע בנושא...

נערך לאחרונה ב:

אודיוס

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הכל טוב :) אני הבנתי שהפוסט הוא לגבי לימוד עצמי, ממה שאני רואה לעניות דעתי ללימוד עצמי קיובייס יותר קשה מריפר. לא דיברתי על תפעול שוטף, זה ממש עניין של העדפה אישית. אני למשל בקטע של לבנות לי את הקיצורים שלי ואת סביבת העבודה שלי אז לי זה נוח באופן אישי, אבל דיברתי לגבי ללמוד לבד את הבסיס.
אני גם יותר נגן ופחות מפיק (כמו כותבת הפוסט, ככה הבנתי לפחות) אז ריפר יותר מתאים לי בגלל שהוא רץ ממש מהר ( 1.5 שניות הפעלה), ואני ממילא אוהב להתאים פלאגינים משלי ולא להשתמש במובנים, בקושי יש לי צורך ב 95% מהפונקציות המובנות.
אגב אני דווקא משתמש לפעמים בפלאגינים המובנים בריפר אפילו כשאני שולח להפקות לחו"ל, כמו ה EQ ודיליי, IR loader ואפילו MIDI humanizer שמצאתי אותם ממש ממש טובים, אפילו שה UI בסיסי (לכן הכל רץ מהר ולא תופס זיכרון)
בכל מקרה כמו שכתבו מעלי בטוב טעם, ברוב המקרים לשימוש מקצועי מומלץ לפנות למישהו שמלמד יותר לעומק. לשימוש ביתי פשוט אפשר ללמוד לבד גם פה וגם שם.

אודיוס

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
לגבי התקנה של קיובייס או כל תוכנה אחרת, אפשר לדבר איתי בפרטי או במייל. יש איך להשיג ה-כ-ל

דנמרק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
שלום וברכה
או שזה קשה מידי?!

אשמח לכל מיידע
קשה (מנסיון...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה