האברך שיושב חצי שנה בכלא בגלל כתב אישום מזוייף ועל לא עוול בכפיו

יעל ויעל

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
לא ביקשו לפרט שמות..
רק כמה דברים..
א. למה אין המלצות מקופת העיר וכדו..
ב. כל מיני פרטים לא מובנים שאפשר להסביר בלי לפרטי שום שם
ממש לא בושה .. יש אנשים שבאמת רוצים לעזור ולא סתם לצלצל והם מעדיפים לתת את הכסף למטרה שהיא 100 אחוז נכונה ..
ועם כל הכבוד ... כבדהו וחשדהו[/QUOTE]

אתה מחפש תעודת אחריות לתרומה שלך?? מה הסיכון בלתרום??
אם אתה תורם למצוות פדיון שבויים, קיימת מצוה גדולה!
מה זה משנה מה יעשו בסוף עם הכסף???
לא נראה לי שמתבקש מאיתנו להבין את כל פרטי הסיפור.
וחוצמיזה, שגם אם לבנאדם הזה לא מגיע שיעזרו לו מכל מיני סיבות, עצם זה שאנשים
עוזרים לו ולוקחים חסות על הסיפור, יש לנו אחריות כלפי אותם אנשים צדיקים...

efrat1

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י צברית;1985136:
אני מנסה להבין איך הסיפור בכלל התחיל.
הרי אף אחד במשטרה לא החליט להוציא כתב אישום על אברך פלוני סתם בלי שמישהו התלונן.

מהסיפור למעלה זה נשמע שאשתו היתה זו שהתלוננה- לא כתוב למה ועל מה.
אם אשתו התלוננה, ואם זה על אלימות כלפיה או כפלי הילדים- אז צר לי, אבל לא רואה שום עינין לעזור לכזה אדם.

אם אשתו לא התלוננה אז מי כן?
ועל מה?

באשכול שנפתח לפני כמה חודשים כתב פותח האשכול שמדובר בפרשיית גירושין.
כך שברור שהתלונות של אשתו/ גרושתו לא חייבות להיות אמינות.

יש הרבה פרשיות גירושים מכוערות, לצערנו.

pnina912100

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
בעלי דיבר עם אדם שהוא מכיר אישית (פותח האשכול לא נתן את שמו ואני משערת שהוא לא מכיר אותו בכלל) שגר שם ועוסק במשרה ציבורית הקשורה לענין זה,
(מלבד זאת בעלי שלח את בן דודו המתגורר בשכונה שם שידבר מחר עם רב האזור, מחר אני יביא תשובות בע"ה)
הוא סיפר לבעלי את הסיפור, ואכן מדובר בסיפור מזעזע!! קשה להאמין!!
אדם כשר שהתנכלו אליו סתם,
את הרקע שנותן תשובה לכל המוזרות בסיפור א"א להעלות כאן על גבי הפורום
אבל אם אתם באמת יהודים רחמנים ורוצים באמת לתרום,
אנא, הרימו טלפון לפותח האשכול, תשמעו פרטים ותתרמו,
חסד גדול!!

אסנת לוי

משתמש צעיר
מוכר מקרוב..
עכשיו אנחנו חובים על בשרינו סיפור יותר מזעזע מזה עם דוד שלי איש צדיק וקדוש..שכבר שנה +לא ראה את הילדים ואיזה תלונות שירחם השם..ממש ימות משיח!אין לי תירוץ אחר למה שקורה שם..
יש עוד הרבה סיפורים שמסתובבים עכשיו..
בגלל כל מיני יועצות שיימח שימם אמן!
שהורסות משפחות בקצב מסחרר!!!!
דברים הזויים..
עוד תשמעו סיפרים..לצערינו...

דניאל נ

משתמש מקצוען
נכתב ע"י pnina912100;1985202:
כי לא כל דבר אפשר לכתוב על גבי פורום,
כל הרחמנים בני רחמנים (כמוני;)) יכולים להתקשר אליו ולקבל פרטים.

סליחה על השאלה ( כמובן בצחוק ) .. את מקבלת אחוזים???
שאלתי שאלות פשוטות..:
1) קופת העיר
2) מה הקשר צו הרחקה לזה שהוא לא עובד ולא יוצא מהכולל
3) למה לבזבז כסף על דירה אם הוא יקבל על הכל בחזרה..
את או מישהו אחר מסוגל לענות בפשטות ובלי התחמקות על השאלות האלו ???
או ששוב פעם תכתבו על מצוות פדיון שבויים ועל אנשים שמנסים לקרר את העניין..
פשוט מאוד .. למה לא לענות ולגרום לעשרות אנשים ( או מאות ) לתרום ??
10 פעם אנחנו שומעים רק התחמקות והטחת האשמות ...
ומשום מה ברור לי שגם עכשיו את תבחרי להתמקד בשורה הפותחת שלי ( לגבי האחוזים) במקום לתת תשובה או לפחות להיות הוגנת ולומר שבאמת אין שום סיבה לתרום לאדם שמתעקש לא לערב את קופת העיר ולענות על שאלות פשוטות ...

דניאל נ

משתמש מקצוען
נכתב ע"י אסנת לוי;1985310:
מוכר מקרוב..
עכשיו אנחנו חובים על בשרינו סיפור יותר מזעזע מזה עם דוד שלי איש צדיק וקדוש..שכבר שנה +לא ראה את הילדים ואיזה תלונות שירחם השם..ממש ימות משיח!אין לי תירוץ אחר למה שקורה שם..
יש עוד הרבה סיפורים שמסתובבים עכשיו..
בגלל כל מיני יועצות שיימח שימם אמן!
שהורסות משפחות בקצב מסחרר!!!!
דברים הזויים..
עוד תשמעו סיפרים..לצערינו...

אגב... ברור שיש הרבה סיפורים כאלו ..
אבל אני בטוח שגם במקרה הזה אם הוא פנה לקופת העיר הם עוזרים ולפחות ממליצים

דניאל נ

משתמש מקצוען
[QUOTE=יעל ויעל;1985248]לא ביקשו לפרט שמות..
רק כמה דברים..
א. למה אין המלצות מקופת העיר וכדו..
ב. כל מיני פרטים לא מובנים שאפשר להסביר בלי לפרטי שום שם
ממש לא בושה .. יש אנשים שבאמת רוצים לעזור ולא סתם לצלצל והם מעדיפים לתת את הכסף למטרה שהיא 100 אחוז נכונה ..
ועם כל הכבוד ... כבדהו וחשדהו[/QUOTE]

אתה מחפש תעודת אחריות לתרומה שלך?? מה הסיכון בלתרום??
אם אתה תורם למצוות פדיון שבויים, קיימת מצוה גדולה!
מה זה משנה מה יעשו בסוף עם הכסף???
לא נראה לי שמתבקש מאיתנו להבין את כל פרטי הסיפור.
וחוצמיזה, שגם אם לבנאדם הזה לא מגיע שיעזרו לו מכל מיני סיבות, עצם זה שאנשים
עוזרים לו ולוקחים חסות על הסיפור, יש לנו אחריות כלפי אותם אנשים צדיקים...[/QUOTE]

אם יש לי 5000 ש"ח לתרום בחודש אז כן.. אני מחפש לתרום ולהתרים רק למטרה טובה ואמיתית .
ולגבי השאלה השניה.. אתה רציני???
מה אכפת לי מה יעשו בסוף עם הכסף ???????????????
וודאי שאכפת לי .. המינימום שאני רוצה זה המלצה מקופת העיר .. לא מעניין אותי חוץ מזה לא את השם שלו ולא אם הוא התקלח חודש ולא שום פרט אישי מהחיים שלו .. סך הכל להבין ולהיות בטוח שאני לא זורק כסף לפח ..
ולא.. ממש אין לי אחריות כלפי צדיק שעוזר לבן אדם מ2 סיבות .
א. בלי לפגוע אני לא מכיר את הצדיק
ב. אם הצדיק נפל לפח של איזה נוכל למה שאני יעזור לו להפיל עוד אנשים ??
ג. אם הצדיק כ"כ טורח לעזור אז בבקשב שיטרח עוד קצת ויענה על 3 שאלות ממש לא אישיות או לפחות יביא המלצה מקופת העיר ...( ולא משום רב אחר שנשנים לא מכירים )
אני מכיר אישית רב צדיק שהמליץ על צדקה לאדם מסוים ובסוף התברר שעבדו עליו .. בדיוק בשביל זה יש את קופת העיר שזו המומחיות שלהם ..
אני לא מצליח לקלוט מה ההתעקשות שלכם לטעון שאנשים מקררים את העניין וכדו במקום להביא המלצה פשוטה וזהו

מרגלית100

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כל מי שהיה מעורב לאחרונה או לא לאחרונה בסיפור כלשהוא של פניית אישה נגד בעלה לבתי משפט יודע שאין שום הגיון והסבר להתנהגות שנוהגים כלפי הבעל, לא צריך שום הוכחות/ ראיות / וכד', אם האישה רק מצייצת שהיה איזשהו אלימות כלפיה או כלפי הילדים, מיד מוציאים, צו עיכוב וצו הרחקה, על הדקה!!!
ואלימות יכול להיות כל דבר שבבית רגיל יש את זה הרבה פעמים ולא נקרא אלימות רק במצבים רגישים ולא יציבים כבר מפרשים את זה לאלימות.
אנחנו היינו מעורבים עכשיו גם בפרשה כזו, שבו האבא לקח כל יום את הילדה לגן, נשאר בייביסיטר בערב כשהאמא יצאה לסידורים ובילויים, גם שהמצב כבר היה רגיש, ויומיים אחרי זה האישה דרשה בבית משפט צו הרחקה לבעל, סתם כדי שיהיה לה נח יותר שלא תראה אותו בסביבה... וזה בזמן שגם לפי גירסת האמא לא היה אלימות כלפי הילדים.
כך שאני מאמינה שאין שום היגיון בין העונש למה שצריך להיות.

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אתמהה
כל אחד שדופק בדלת אתם מבקשים המלצה ובודקים אותה בזכוכית מגדלת?הרי עצם זה שהבן אדם השפיל את עצמו ודופק בדלת(או במקרה הזה יודע שעכשיו כולם מדברים ובוחשים על חייו האישיים) אני אתן לו.ואם יש גם המלצה טובה אז אתרום קצת יותר
אבל עד כדי כך לפרטי פרטים לבקש לדעת את המקרה ואת הסיבה וכו?לא רוצים? אל תתרמו.אבל אל תקשו על בן אדם שרוצה לעזור ליהודי שבור.ויותר מזה .מאז שקמה קופת העיר רק עליהם אפשר לסמוך?לפני זה לא נתנו צדקה?(ולא נדבר על כך שאם הכסף נאסף דרך ארגוני צדקה ישנם אחוזים נמוכים מאד שמגיעים לנתרם והשאר זה לכיסוי עלויות וכו)

ניוזמן

משתמש פעיל
נכתב ע"י דניאל נ;1985328:

10 פעם אנחנו שומעים רק התחמקות והטחת האשמות

לא יזיק לך קורס בהבנת הנקרא אבל חוץ מזה שלא רואים התחמקות אלא פירוט כל מה שאפשר הבעייתיות פה זה שכולם צריכים לפתח חשדנות פרנואידית בזכות ההדרכה שלך
ולא אין לי אחוזים אני מודיע מראש

דניאל נ

משתמש מקצוען
נכתב ע"י ניוזמן;1985590:

לא יזיק לך קורס בהבנת הנקרא אבל חוץ מזה שלא רואים התחמקות אלא פירוט כל מה שאפשר הבעייתיות פה זה שכולם צריכים לפתח חשדנות פרנואידית בזכות ההדרכה שלך

אשמח לקורס מזורז .. תודה מראש
ובא תראה לי ציטוט אחד שמסביר את השאלות שלי..
להבדיל ממך לא כתבתי אישית נגד אף אחד אלא ביקשתי תשובה ל3 שאלות בסיסיות

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
בואו נחשוב לרגע מחוץ לקופסה...
נניח שאכן מדובר בטרגדיה קורעת לב.
אממה... פותח האשכול לא השכיל בכתיבתו להעביר אליכם את התחושה כדבעי...
אולי הוא השתמש במילים שעוררו אצלנו חשדות וכו'.
יתכן שיש כאן אדם שסובל סבל רב ומצוה לעזור לו.
מותר לחשוד, מותר גם לתרום.
מותר לפקפק, מותר להאמין.
מותר גם לרחם, גם אם זה לא חד משמעי.
והלוואי שהציבור היה כך מפקפק ובודק בשבעים ושבע בדיקות כל מיני הצעות השקעות שמציעים לו והוא נופל רק כי המציעים חלקלקי לשון... ואומנותם בכך.
ואיך אפשר בלי עיצה קטנה לפותח האשכול: גש לשלם לקופירייטר טוב, אולי תוכל להעזר במסחטות הדמעות של קופות העיר למיניהן.
יש לך לב טוב, אתה רוצה לעזור, אבל למכור.. אפעס אתה חלש קצת, ומה לעשות.. היום צריך למכור מצוות...

דניאל נ

משתמש מקצוען
נכתב ע"י ניוזמן;1985590:

אגב...
בלי להתפאר אלא להבהיר נקודה ..
תרמתי פה בפרוג הרבה פעמים למטרות שונות ..
אז לענ"ד אני חושב שעדיף לברר ולתרום ולא סתם להתקיף או לבטל טענות של אלו שרוצים באמת לעזור..
בכל אופן כפי שטענת שהבעיה בהבנה היא שלי .. בא תזכה אותי במצוות צדקה ותענה לי

דניאל נ

משתמש מקצוען
נכתב ע"י אברימי;1985611:
בואו נחשוב לרגע מחוץ לקופסה...
נניח שאכן מדובר בטרגדיה קורעת לב.
אממה... פותח האשכול לא השכיל בכתיבתו להעביר אליכם את התחושה כדבעי...
אולי הוא השתמש במילים שעוררו אצלנו חשדות וכו'.
יתכן שיש כאן אדם שסובל סבל רב ומצוה לעזור לו.
מותר לחשוד, מותר גם לתרום.
מותר לפקפק, מותר להאמין.
מותר גם לרחם, גם אם זה לא חד משמעי.
והלוואי שהציבור היה כך מפקפק ובודק בשבעים ושבע בדיקות כל מיני הצעות השקעות שמציעים לו והוא נופל רק כי המציעים חלקלקי לשון... ואומנותם בכך.
ואיך אפשר בלי עיצה קטנה לפותח האשכול: גש לשלם לקופירייטר טוב, אולי תוכל להעזר במסחטות הדמעות של קופות העיר למיניהן.
יש לך לב טוב, אתה רוצה לעזור, אבל למכור.. אפעס אתה חלש קצת, ומה לעשות.. היום צריך למכור מצוות...
יפה כתבת..
ושוב לא חייבים שיווק טוב רק לענות לשאלות שאנשים שואלים בלי להכנס לפרטים אישיים ..
נטו תשובות( גם לקשה הבנה כמוני )

שוקו1

משתמש רשום
רק כמה שאלות

שם האברך לפי מה שכתבו למעלה הוא צחי יוחאי מיכאל ונטרולובסקי ונטען כי כתב האישום מזוייף כי המקורי הוגש נגד צחי ונטרולובסקי
א) בכל כתב אישום יש כמובן מספר ת"ז. המספר שמופיע בכתב האישום הוא המספר שלו או לא?!!
ב) זה שהושמט חלק מהשם הפרטי זה בכלל לא מעיד על זיוף
ג) באגרון לא מופיע שום אדם בישראל עם שם משפחה ונטרולובסקי!!
ד) יש באגרון כמה אנשים עם שם פרטי יוחאי מיכאל, אף אחד מהם לא צחי יוחאי מיכאל ואף אחד מהם לא עם שם דומה או חצי דומה לונטרולובסקי!!
ה) כתב אישום לא מוגש על ידי העו"ד הערבי של אשה כזו או אחרת אלא על ידי הפרקליטות, ואין להם שם נטיה לזייף כתבי אישום כמובן!!
חשוב שפותח האשכול יבהיר קצת יותר את הדברים כדי שנבין על מה הוא מדבר.

אחרי כל השאלות והתמיהות הרבות, נשארתי עם שאלה אחת.
לא אישי. רק שאלה כללית.

למה כל מי שכל כך שואל, לא מתקשר לפלאפון דלעיל, שואל הכל, וזהו???

pnina912100

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
סליחה על השאלה ( כמובן בצחוק ) .. את מקבלת אחוזים???
שאלתי שאלות פשוטות..:
1) קופת העיר
3) למה לבזבז כסף על דירה אם הוא יקבל על הכל בחזרה..
את או מישהו אחר מסוגל לענות בפשטות ובלי התחמקות על השאלות האלו ???
או ששוב פעם תכתבו על מצוות פדיון שבויים ועל אנשים שמנסים לקרר את העניין..
פשוט מאוד .. למה לא לענות ולגרום לעשרות אנשים ( או מאות ) לתרום ??
10 פעם אנחנו שומעים רק התחמקות והטחת האשמות ...
ומשום מה ברור לי שגם עכשיו את תבחרי להתמקד בשורה הפותחת שלי ( לגבי האחוזים) במקום לתת תשובה או לפחות להיות הוגנת ולומר שבאמת אין שום סיבה לתרום לאדם שמתעקש לא לערב את קופת העיר ולענות על שאלות פשוטות ...

לא צריך להתנצל על שאלות בצחוק...
שאלתך-קופת העיר- אתה חושב שקופת העיר ממנת כל סיפור בכל מקום בארץ? צריך קשרים וזה בכלל לא פשוט, אם אתה באמת כל כך רוצה לתרום ומהשאלות הקשות והעמוקות שלך ניתן אף להבין שאתה ממש הולך לגייס כמה אלפי איש למצוות הצדקה או לפחות לתרום פה כמה עשרות אלפים...בעלי ינסה להשיג לך אופציה לתרום לקופת הצדקה שבעיר מגוריו של האיש,
מה הקשר צו הרחקה לזה שהוא לא יוצא מהכולל? זה באמת ענין של הבנת הנקרא(אחד המשפטים האהובים עליך...) אתה אולי לא יודע, צו הרחקה לא תמיד מחייב צו הרחקה ממקום מסוים, אלא לפעמים אסור לאדם לצאת ממקום מסוים, שמים לו איזה משהו על הרגל שמתריע ברגע שהוא יוצא.
למה לבזבז כסף על דירה אם יקבל הכל? אף אחד לא התחייב שהוא יקבל הכל, הם לקחו עורך דין טוב ומקווים לטוב, בנתיים הם היו צריכים להוציא כסף כדי לשלם פיצויים של זה שזכה במכרז והלך לפסק דין ופסקו לו שזה אסור.
ותאמין לי, אם באמת אכפת לך שיענו לך על השאלות הפשוטות האלה, יש לך מס' טלפון ואתה יכול בכל רגע להתקשר לבן אדם, רק מה? פשוט לא מענין אותך לתרום,
אם היה באמת מענין אותך היית עושה כמוני, מתקשר ומברר, אני גם לא נותנת כסף לצדקה שאני לא יודעת לאן הולך אבל משום מה לי מיד בהודעה הראשונה היו נראים לי דברי אמת, ולאחר שבעלי ברר עוד אצל אנשים שהוא מכיר, הסיפור אמיתי לחלוטין!!

נ.ב. את כל התשובות לשאלות שכתבתי פה, כתבתי על דעת עצמי, על אף אחת מהם פותח האשכול לא ענה לי, פשוט כי לא שאלתי, אני לא חופרת סתם, כמו שלא בקשתי לראות את כתב האישום(שתאמת, הוא מענין אותי), אני רק רוצה לדעת שהסיפור הוא אכן אמיתי, בדיוק אותם פרטים שפותח האשכול סיפר על הסיפור, בעלי שמע מאדם שבעלי הגיע אליו בעצמו, בכלל בלי ידיעת פותח האשכול,
אז הסיפור אמיתי, כי אותו אדם לא נביא לספר לנו את אותו סיפור בדיוק.

נכתב ע"י שוקו1;1985662:
שם האברך לפי מה שכתבו למעלה הוא צחי יוחאי מיכאל ונטרולובסקי ונטען כי כתב האישום מזוייף כי המקורי הוגש נגד צחי ונטרולובסקי
א) בכל כתב אישום יש כמובן מספר ת"ז. המספר שמופיע בכתב האישום הוא המספר שלו או לא?!!
ב) זה שהושמט חלק מהשם הפרטי זה בכלל לא מעיד על זיוף
ג) באגרון לא מופיע שום אדם בישראל עם שם משפחה ונטרולובסקי!!
ד) יש באגרון כמה אנשים עם שם פרטי יוחאי מיכאל, אף אחד מהם לא צחי יוחאי מיכאל ואף אחד מהם לא עם שם דומה או חצי דומה לונטרולובסקי!!
ה) כתב אישום לא מוגש על ידי העו"ד הערבי של אשה כזו או אחרת אלא על ידי הפרקליטות, ואין להם שם נטיה לזייף כתבי אישום כמובן!!
חשוב שפותח האשכול יבהיר קצת יותר את הדברים כדי שנבין על מה הוא מדבר.

תקראו טוב לפני שאתם כותבים משהו, פשוט מגוחך...
שם האברך באופן הכי ברור הוא יוחאי מכאל כהן.

ועוד הוספה לגבי שלפרקליטות אין ענין לזייף, אז זהו שתלוי מאוד מי נוגע לדבר ובאיזה מעמד הוא נמצא...

נמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י pnina912100;1985855:
מה הקשר צו הרחקה לזה שהוא לא יוצא מהכולל? זה באמת ענין של הבנת הנקרא(אחד המשפטים האהובים עליך...) אתה אולי לא יודע, צו הרחקה לא תמיד מחייב צו הרחקה ממקום מסוים, אלא לפעמים אסור לאדם לצאת ממקום מסוים, שמים לו איזה משהו על הרגל שמתריע ברגע שהוא יוצא.

זה לא נקרא צו הרחקה! זה נקרא מעצר בית!
ולצערי אתם עושים שירות גרוע לאדם שאתם מנסים לעזור לו!

בכל פעם שאני קוראת תשובה שלכם אני משתכנעת יותר שאני לא רוצה להיות מעורבת בסיפור.

דוקא יש ענין בהלכה לדאוג שצדקה שלנו תלך לעניים הגונים! (וכל אחד מכיר מקרים קשים שקרובים אליו, ועניי עירך קודמים וכו') כך שכדאי להפסיק עם ההלחצות.

מותר לבקש, אפשר להביא הוכחות לצורך, ועדיף להביא המלצות ממישהו מוכר (או מארגון מוכר,זאת בדיוק הסיבה שהקימו את הקופות ואת ועדי הרבנים!)

כל הלחץ והשכנוע הרגשי עושים, לי לפחות, את ההפך. לתשומת לבכם!

pnina912100

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י נמה;1985874:
זה לא נקרא צו הרחקה! זה נקרא מעצר בית!
ולצערי אתם עושים שירות גרוע לאדם שאתם מנסים לעזור לו!

בכל פעם שאני קוראת תשובה שלכם אני משתכנעת יותר שאני לא רוצה להיות מעורבת בסיפור.

דוקא יש ענין בהלכה לדאוג שצדקה שלנו תלך לעניים הגונים! (וכל אחד מכיר מקרים קשים שקרובים אליו, ועניי עירך קודמים וכו') כך שכדאי להפסיק עם ההלחצות.

מותר לבקש, אפשר להביא הוכחות לצורך, ועדיף להביא המלצות ממישהו מוכר (או מארגון מוכר,זאת בדיוק הסיבה שהקימו את הקופות ואת ועדי הרבנים!)

כל הלחץ והשכנוע הרגשי עושים, לי לפחות, את ההפך. לתשומת לבכם!

ממש מתנצלת, כתבתי שזה על דעת עצמי,
ואני לא חושבת שאחרי מה שכתבו פה בצורה כל כך מכוערת משהו תורם,
וגם את חשבת לתרום? ואז פתאום אחרי ההודעות שלי התחרטת??
אם פותח האשכול יבקש, אני ימחק מיד את ההודעות שלי,
שום הלחצות, לא הבנתי מה מלחיץ? מי מלחיץ? לא נסתי להלחיץ אף אחד ואני חושבת שחוץ ממך אף אחד לא נלחץ, מקווה שאני צודקת.
מאוד כואב לי שאדם מבקש צדקה לענין רגיש, הוא מזדהה בכל הפרטיים האישיים שלו,
הוא כותב טלפון של הבית וטלפון נייד, מי שרוצה יכול לשאול שאלות ולקבל תשובות,
רק אנשים שלא באמת מתכוונים לתרום מתחילים לשאול שאלות כשיש להם את האופציה הכי קלה לתשובות שהם רוצים,
עוד לפני שאני דיברתי איתו וקיבלתי תשובות לשאלות גיניתי את המעשים האלה,
אני כותבת את הכל בגלל שכואב לי! ואם אני כותבת בצורה שמלחיצה נפשית את הקוראים פה אני שוב מתנצלת.
ולגבי צו ההרחקה, נכון, אם לא נותנים לו אפשרות לצאת זה נקרה מעצר בית, יכול להיות שהוא לא דייק, בכל אופן אני הבנתי שזה סוג של מעצר בית,
נשמע מוזר? אתה יכול להתקרש ולשאול!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה