האברך שיושב חצי שנה בכלא בגלל כתב אישום מזוייף ועל לא עוול בכפיו

לבן

משתמש סופר מקצוען
מה זה "כתב אישום מזוייף??" בחיים לא שמעתי הגדרה כזו.
ואם אין כסף לעורך דין אפשר לקחת מהסיוע המשפטי, או מעמותת "שכר מצווה".
וממתי לאסיר אין אפשרות לקשר עם ילדיו? במה הוא מואשם? בהריגה בזדון?
(יש לי ידע משפטי, ולכן הפרטים תמוהים בעיני)

לבן

משתמש סופר מקצוען
נפל לי האסימון...

הוא מואשם בפגיעה בילדיו???
אשתו הגישה נגדו תלונה???

חצי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לפי מה שכתב הניק באשכולות קודמים לא זה היה הסיפור, אך ממליץ לכל מי שלא רוצה לתרום לפחות שלא יזיק (נדמה לי שאמר שיש לו המלצות רבנים)

עיטורים פלוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
עימוד ספרים
לפעמים יש כתב אישום בטעום. על נתונים לא נכונים וכו'.
וכבר היו דברים לעולמים.
גם בזמן האחרון בנושא דומא. היה אחד ששוחרר רק לאחר שלטענת המשטרה גילו שמישהו אחר היה האשם.

כתב אישור לא אומר שום דבר.
זה סה"כ שהמשטרה מחליטה ללכת לאפק הפלילי.
בית המשפט מתחיל לדון האם הראיות הסברות וכו' של המשטרה תקפים יתכנו וכו' בפן המשפטי.

בגדול הפרקליטות אין לה אמינות משהו מיוחד (בלשון המעטה)

לבן

משתמש סופר מקצוען
הבעיה שהוא משתמש בביטויים מאד משונים "כתב אישום מזויף" ועוד. זה לא משהו שמוכר בז'אנר המשפטי. לא נתנו להפגש עם ילדיו, אין לו עורך דין...
זה משהו שעל פניו נשמע מאד מוזר, וכנראה יש נגד האדם הזה האשמה חמורה (בכל מקרה עורך דין זה משהו שכל אדם זכאי לקבל. אם הוא לא מרוצה מהייצוג, הוא יכול גם להחליף עו"ד, במידה והוא מייוצג דרך הסיוע המשפטי זו פרוצדורה יותר מסובכת).
אני לא אכחיש, שאכן, יש הרבה האשמות שוא, והרבה יושבים על לא עוול בכפם. אבל הנתונים שמוצגים פה הם משונים ולא נשמעים אמינים.
למה אין עמותה מוכרת בתמונה? יש ארגונים שמסייעים במקרים כאלו. חשוב גם לציין את שמות הרבנים ההממליצים.

pnina912100

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י לבן;1984269:
הבעיה שהוא משתמש בביטויים מאד משונים "כתב אישום מזויף" ועוד. זה לא משהו שמוכר בז'אנר המשפטי. לא נתנו להפגש עם ילדיו, אין לו עורך דין...
זה משהו שעל פניו נשמע מאד מוזר, וכנראה יש נגד האדם הזה האשמה חמורה (בכל מקרה עורך דין זה משהו שכל אדם זכאי לקבל. אם הוא לא מרוצה מהייצוג, הוא יכול גם להחליף עו"ד, במידה והוא מייוצג דרך הסיוע המשפטי זו פרוצדורה יותר מסובכת).
אני לא אכחיש, שאכן, יש הרבה האשמות שוא, והרבה יושבים על לא עוול בכפם. אבל הנתונים שמוצגים פה הם משונים ולא נשמעים אמינים.
למה אין עמותה מוכרת בתמונה? יש ארגונים שמסייעים במקרים כאלו. חשוב גם לציין את שמות הרבנים ההממליצים.

זכור לי שבאשכול הקודם שהוא פתח הוא כתב שמי שרוצה יכול לפנות אליו והוא יתן לו את כל הפרטים כולל שמות רבנים שנוגעים בדבר.

f0527134596

משתמש צעיר
אברך יושב חצי שנה בכלא -כתב אישום מזוייף עם הכשר מהדרין

נכתב ע"י לבן;1984269:

לכל המעונינים בדבר
מדובר בכתב אישום מזוייף אא. ...
א. שבמקור הוא משנת 2014 כשבני הזוג חיו לפי כל הדעות בחיי שלום ושלווה. גם לדעת האשה שכנראה זייפה או עו"ד שלה זייף עבורה.
כל מי שמעוניין לתרום לחשבון הבנק של העו"ד שלנו (חרדי, בן תורה) ישירות להוצאות שכר העו"ד , אוכל לשלוח לו במייל את כתב האישום המזוייף, שכל ילד מעל גיל 5 שנים ומעלה יאשר שאכן מדובר בזיוף ברמה שאין למטה ממנה, הנאשם המקורי לדוגמא רשום בכתב האישום ע"ש צחי ונטרולובסקי שהוא באמת האשם במעשה הרשום בכתב האישום, ועליו הוגש כתב אישום אמיתי, בכתב האישום המזוייף שהגיש העורך דין הערבי של האשה מופיע שהנאשם הוא צחי יוחאי מיכאל
כהן ונטרולובסקי
ע"כ צדקתי שכל ילד בן 5 יבין שמדובר בזיוף????

ב. לגבי עו"ד סיוע משפטי, האברך האביון (פשוטו כמשמעו וזו סיבת המשך ואורך מעצרו) וכשאני אומר אביון אני חייב לתת דוגמא קטנה "שהשערות יסמרו" היה מצב בתחילת היכרותינו שהיה אמור להעביר לי 350 ש"ח שאספו עבורו חבריו בכולל, צדקה, וביקש ממני סליחה ורשות בצורה שקשה לבטא בכתב כי הוא מבקש ממני רשות שיעביר לי רק 340 ש"ח מתוך ה350 ש"ח כי הוא רוצה ללכת למקווה ב10 ש"ח להתרחץ אחרי שחצי שנה לא התרחץ ולא החליף בגד, מכיון שישב ואכל וישן בכולל ברמות ד' רח' רוזנטל ולא היה לו שם מקלחת, ויכול להעיד ע"כ ראש הכולל הרב אטאלי שליט"א, ועוד אנשים צדיקים שנתנו לו לאכול, כי היה תחת צו הרחקה בפיקוח המשטרה, והיה אסור לו לצאת מהמקום בגלל צו ההרחקה.
ג. לא נתנו להפגש עם ילדיו, אין לו עורך דין... - לגבי טענה זו, כן!!! בגלל שהוא אדם אלים לפי כתב האישום המזוייף ולמרות שהאשה אמרה במפורש בבית המשפט "מעולם לא הרים עלי ידיים". השופט סירב לשחררו בגלל שבכתב האישום המזוייף אותו אדם אלים באמת לפי כתב האישום והוא אכן מסוכן לציבור...
בכ"א לאברך היקר היה עו"ד ערבי מטעם הסנגוריה הציבורית ... (בחינם.. אבל יקר) העו"ד היה כל כך טוב עבור לקוחו האברך שאמר לו מפורשות במילים אלו "אותי לא מעניין שתשב בכלא או תצא מהכלא, אותי מעניין כמה שיותר דיונים בבית המשפט כי אני מקבל שכר לפי מס' הדיונים שהשתתפתי...
כשנודע לי ישר לקחתי על עצמי חובות של עשרות אלפי ש"ח, לעו"ד שהומלץ לי ע"י ח"כ הרב אורי מקלב שליט"א והיום כשהאשה בקשה התביעה שהתקבלה בבית המשפט ע"י שופט חרד"ל למכור את הדירה במכרז, ולמזלינו זכה במכרז אברך שהסכים ללכת ולקבל את פסק דין תורה של הרב נתן קופשיץ בבית שמש וכישבתי עם הרב נתן קופשיץ שפסק לו שזה גזל גמור, לקחנו על עצמינו ערבות על כל הקנסות שיגרמו לו מביטול המשך תשלום הדירה שזכה במכרז, ונאלצנו לקחת עוד עו"ד לתחום הדירה ומשפחה, דבר שסה"כ אמור להגיע לאזור ה 150.000 ש"ח, שאינני יודע כיצד ואיך, וכל כולי נתון לתרומות וחסדיהם של אנשים טובים וצדיקים, שהאברך האביון מתחייב להחזיר להם אפילו בתור הלוואה לאחר סיום המשפט וקבלת פיצויים מהמדינה על כך שישב בחינם בכלא חצי שנה על כתב אישום מזוייף!!!
יש לי מכתבים מנשיא מועצת גדולי התורה של אגודת ישראל בארה"ב וראש ישיבת נר ישראל בבלטימור הרב אהרן פלדמן שליט"א -אבי שליט"א וחמיו של ראש ישיבת באר התורה הגאון גבריאל יוסף לוי שליט"א (ראש ישיבת "באר התורה" - גיל -גיסי שליט"א) שמאשר את דברי ומברך את התומכים, הרב שטרנבוך נשיא הבד"ץ העדה החרדית הוא שכן שלי באותו בנין והמכתב נמצא אצלו לחתימה בדקות הקרובות כנראה, אינני מוכר לוקשן, וכל השאלות שנשאלו פה מקווה שהוסברו, ואם יש שאלות נוספות אשמח להסבירם לכל פונה, רק אבקש בקשה קטנה וצנועה אם אין בדעתך לתרום אל תשאל שאלות, תשאל הרבה רק אם דעתך אמיתית לתרום, וזאת מתוך נסיון של אנשים שמתקשרים בשביל לשמוע סיפור מזעזע ומצמרר אך בסוף לא תורמים...
הסומך נופלים, והמתיר אסורים, יברך אותכם שתזכו למצוות ושלא תדעו כל צער
יחיאל פלדמן 052-7134596 02-6524956

pnina912100

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אני ישמח מאוד לתרום,
אני מבינה שהרב קופשיץ מעורב בסיפור?
אם כן בעלי ילך לדבר איתו ואם ימליץ לתרום, בע"ה נתרום.
סיפור ממש מפחיד.

לבן

משתמש סופר מקצוען
כל הפרטים פה לא ברורים :\ הוא בכלא או במעצר בית, או תחת צו הרחקה?
בנ"א שיש לו צו הרחקה אסור לו להתקרב למקום שאשתו וילדיו נמצאים וממש אין לו איסור לצאת בכלל לשום מקום. אם אמרו שהוא מסוכן לסביבה/לילדים הוא צריך להיות במעצר גורף.
לדעתי אתה צריך לגשת למישהו שמבין בעניינים משפטיים ולכתוב את הסיפור בצורה ברורה. וגם לבדוק את כל החורים בסיפור. זה הספור המשפטי הכי משונה ששמעתי בחיי.
ואח"כ לגשת עם הסיפור המלא והברור ולבקש תרומות.
ולמה צריך לאסוף חתימות של רבנים בחו"ל? ולמה לא לגשת לקופת העיר או לוועד הרבנים? ממש מומלץ.

f0527134596

משתמש צעיר
הרב קופשיץ בית שמש-האברך שיושב בכלא כתב אישום מזוייף

נכתב ע"י pnina912100;1984644:
אני ישמח מאוד לתרום,
אני מבינה שהרב קופשיץ מעורב בסיפור?
אם כן בעלי ילך לדבר איתו ואם ימליץ לתרום, בע"ה נתרום.
סיפור ממש מפחיד.
כן הרב קופשיץ בבית שמש מעורב בקטע של המכרז של הדירה בה פסק בפני ובפניו כי זה הוא גזל גמור ואין ברכה בזכייה במכרז ושירד מהדירה הדיון היה באזור שבוע שבוע וחצי בבית המדרש בבית שמש זכרון אברהם ברח' חזון איש 13 ע"פ זכרוני-אני מירושלים

pnina912100

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י f0527134596;1984662:
כן הרב קופשיץ בבית שמש מעורב בקטע של המכרז של הדירה בה פסק בפני ובפניו כי זה הוא גזל גמור ואין ברכה בזכייה במכרז ושירד מהדירה הדיון היה באזור שבוע שבוע וחצי בבית המדרש בבית שמש זכרון אברהם ברח' חזון איש 13 ע"פ זכרוני-אני מירושלים

היכל אברהם

לבן

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י חצי;1984665:
כשיהיה הכל ברור תתרמו?

ייתכן.
בנוסף אני עובדת במקום שמסייע לאנשים במצב זה, ייתכן שאני יכולה לתת סיוע משפטי אך עד עכשיו לא הצעתי עזרה בגלל שהסיפור לא נשמע לי הגיוני משום צד!
מה שבטוח, שכשהכל לא ברור אז אף אחד לא תורם.

מכל הלב

משתמש פעיל
נכתב ע"י לבן;1984659:
זה הספור המשפטי הכי משונה ששמעתי בחיי.
נכתב ע"י לבן;1984667:
לא נשמע לי הגיוני משום צד

לצערי אני שמעתי סיפורים משפטיים הרבה יותר משונים ולא הגיוניים בחיי.

מי שמכיר קצת מה קורה באמת במשטרה ובבית המשפט ל"צדק"...

הסיפור כאן הוא מזעזע ביותר, ומפחיד לראות את האטימות מצד כל הגורמים.

מצוה גדולה לעזור ולסייע בכל דרך.

f0527134596

משתמש צעיר
נכתב ע"י לבן;1984659:
כל הפרטים פה לא ברורים :\ הוא בכלא או במעצר בית, או תחת צו הרחקה?
בנ"א שיש לו צו הרחקה אסור לו להתקרב למקום שאשתו וילדיו נמצאים וממש אין לו איסור לצאת בכלל לשום מקום. אם אמרו שהוא מסוכן לסביבה/לילדים הוא צריך להיות במעצר גורף.
לדעתי אתה צריך לגשת למישהו שמבין בעניינים משפטיים ולכתוב את הסיפור בצורה ברורה. וגם לבדוק את כל החורים בסיפור. זה הספור המשפטי הכי משונה ששמעתי בחיי.
ואח"כ לגשת עם הסיפור המלא והברור ולבקש תרומות.
ולמה צריך לאסוף חתימות של רבנים בחו"ל? ולמה לא לגשת לקופת העיר או לוועד הרבנים? ממש מומלץ.

שוב, האברך היה בצו הרחקה מהביית והילדים כולל סירוב להיות בבר מצווה של בנו הגדול הראשון, כי בכתב האישום המזוייף הוא עבריין, בהמשך דיונים רבים, ותסקירים שאותם אפרט בתמורה כנגד תרומה... בהמשך נעצר בהסתמכות על היותו אלים כי שופט חתום שקיבל את כתב האישום השיקרי כאשר ילצד בן 5 היה צועק מזוייף...וכהמשך לכתב האישום המזוייף נכנס לכלא, עד וכולל הרגע כשאנחנו מתפלספים וחוקרים אותו שוב...

f0527134596

משתמש צעיר
נכתב ע"י לבן;1984667:
ייתכן.
בנוסף אני עובדת במקום שמסייע לאנשים במצב זה, ייתכן שאני יכולה לתת סיוע משפטי אך עד עכשיו לא הצעתי עזרה בגלל שהסיפור לא נשמע לי הגיוני משום צד!
מה שבטוח, שכשהכל לא ברור אז אף אחד לא תורם.

שם המקום הוא אנקת אסיר במקרה<?<

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה