דרוש איש מקצוע!

rew3020

משתמש מקצוען
אני מעוניין בבניית תוכנה עבור ארגון כלשהוא. (מיועד לעובדי הארגון הממוקמים במקומות שונים)
האופציות לרשותי הם רבות ומגוונות- אתר, חיבור למחשב מרכזי, ועוד.
כמובן אני צריך לבחור גם מתכנת או בונה אתרים בעל ידע מתאים.
העיצוב ו/או חווית משתמש חשובים גם הם. תחום האבטחה גם הוא לא נעדר מקומו.

כמובן אני יכול לגשת לחברה כלשהיא המעסיקה את שלל אנשי המקצוע ולבקש את הדבר המתבקש.
כמובן גם שהתשלום הוא בהתאם.
מאידך אם אני פונה לאנשי מקצוע פרטיים המחיר יהיה סביר יותר, רק שהאיש מקצוע הזה לא מתמצא באבטחה,
האיש מקצוע השני קצת חלש בכל הקטע של עיצוב וכו'. -כמדומני שהרעיון מובן.

אני מחפש מומחה הנותן ייעוץ כללי בתחום, ייעוץ שיתן מענה לכל האי ידיעה שלי דלעיל.
יש למישהו כאן שם להציע?

תודה!

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
לא כ"כ מובן מה בדיוק אתה מחפש.
אתה צריך ייעוץ או פיתוח?

נוכחות לעסקים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה תורנית
D I G I T A L
הוא מחפש מנהל פרוייקט

rew3020

משתמש מקצוען
נכתב ע"י אחד פלוס;n4871856:
הוא מחפש מנהל פרוייקט

הגדרה מצויינת, אם כי מנהל פרוייקט זה ממש בפועל, אני לא יודע אם אני צריך עד כדי כך.
אם כי יתכן וזה כן מומלץ.
אשמח להחכים.

נוכחות לעסקים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה תורנית
D I G I T A L
גם להתנהל מול שתים שלש נותני שירות בנפרד צריך גם ידע וניסיון כדי לדעת ולהבין ולראות אם הם עושים את הדברים נכונים ולפעמים אם אתה פונה לחברה מקבלים הכל בעסקת חבילה וגם יש אינטרגציה בין אנשי המקצוע
בשונה כשפונים בנפרד לשתיים שלש אנשים אף אחד לא מכיר את השני וצריך גם לחבר ביניהם
ולפעמים אפשר גם למצוא בן אדם אחד שמתעסק רק בתחום אחד לדוגמא חווית משתמש אבל הוא כבר יש לו קשרים בין שאר אנשי המקצוע ויכול להביא לך כל מי שצריך כדי להרים את הפרוויקט לאוויר

rew3020

משתמש מקצוען
נכתב ע"י אחד פלוס;n4873312:
גם להתנהל מול שתים שלש נותני שירות בנפרד צריך גם ידע וניסיון כדי לדעת ולהבין ולראות אם הם עושים את הדברים נכונים ולפעמים אם אתה פונה לחברה מקבלים הכל בעסקת חבילה וגם יש אינטרגציה בין אנשי המקצוע
בשונה כשפונים בנפרד לשתיים שלש אנשים אף אחד לא מכיר את השני וצריך גם לחבר ביניהם
ולפעמים אפשר גם למצוא בן אדם אחד שמתעסק רק בתחום אחד לדוגמא חווית משתמש אבל הוא כבר יש לו קשרים בין שאר אנשי המקצוע ויכול להביא לך כל מי שצריך כדי להרים את הפרוויקט לאוויר

יש לך מישהו להמליץ? חברה או איש מקצוע (בעל קשרים -כהגדרתך).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה