כללי דרושה מעצבת ביצועיסטית

טפטפת

משתמש צעיר
D I G I T A L
אני נטע מווינסייט, חברת בניית אתרים בירושלים, ואנחנו מחפשים מעצבת ביצועיסטית למחלקת אפיון ועיצוב שלנו.
העבודה כוללת: אפיון ועיצוב עמודי פנימיים של אתרים על פי הנחיית מעצבים ותיקים שלנו, חיתוך עיצובים לפיתוח, עיצוב תמונות לסליידר, ועוד.

מה הדרישות?
בוגרת קורס עיצוב
שליטה בתוכנות גרפיקה, בעיקר אילוסטרייטור
מהירות ודייקנות
מגורים בירושלים, מקסימום מהסביבה הקרובה
נסיון צנוע (נסיון מפוצץ כמו סטודיו עצמאי לא מתאים לי)
תיק עבודות מהמם פחות חשוב
לא נדרש נסיון בעיצוב לאינטרנט

יתרונות המשרה:
התנסות בסביבת עבודה אינטרנטית, שער לעולם העיצוב לאינטרנט, ואם היא תוכיח את עצמה ככישרון - אופציה עתידית להשתלבות בצוות.
העבודה בגבעת שאול, סביבת עבודה דתית.
הערה: לא מדובר בפיתוח, אין מגע בקוד. (מחלקת עיצוב שלנו לא נוגעת בקוד, רק מחלקת פיתוח).

זה האתר שלנו http://win-site.co.il/

האם זה מתאים לך? שלחי לנו קורות חיים ותיק עבודות ל<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

(חיים - לא תיאמתי איתך מראש אבל אני מקווה שזה בסדר מצידך, אם לא - דבר איתי...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  0  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה