דרופשיפינג, איביי, אמזון וכו'

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י sdavid;2504781:
וסתם שאלה על הדוגמה שהבאת- ידעת מראש שלא יהיו מסים? אם היו לא היית מרויח לא? אז למה תימחרת כך? וגם העמלות שרשמת זה לא מדוייק לא? רק אינפורמציה ללקוח?

בוודאי שיש מסים, זה כלול ב-40$ (המסים בד"כ מגולמים ב Break Even, כנ"ל העמלות לאיביי ולפייפל)
העמלות שרשמתי זה בערך, שהלקוח יבין את העיקרון שאני לא מרוויח עליו 12$ בקניה הזו (למרות שגם בזה אין בעיה).

sdavid

משתמש חדש
נכתב ע"י אברהם;2504769:
באמזון יש אופציה לסמן את המוצר כמתנה (mark as gift או משהו כזה) ואז זה נשלח ללא הקבלה.

אבל באמזון התחרות יותר גדולה, יותר קשה להרוויח משהו על המוצרים וחוצמזה שאתה צריך לשלם בכסף משלך בכרטיס אשראי, ולא מה שקיבלת בפייפאל.

התכוונתי לבעיה עם התמונות. ועוד עניין שאני חושב עליו- בוולמרט אני לא נותן שום ערך מוסף ללקוח, באמזון - אולי הוא מעדיף לא לשלם באשראי, פחות מרגיש לי שעשיתי עליו סיבוב...

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י cha123;2504783:
ואני אישית הייתי מוכרת הרבה באיביי - וקניתי את המוצר באליאקספרס, וכמעט שלא היו בעיות!!
והייתי גם עושה דרופ מאיביי ל.. איביי!
ואגב, הרווחים שלי היו הכי גדולים מזה ;)

עם אליאקספרס אין בעיה אבל בד"כ זה מתכון ליותר פידבקים שליליים מאשר לעבוד עם מוצרים מארה"ב שנשלחים תוך יומיים.
דרופ מאיביי לאיביי לא כ"כ מומלץ, איביי לא אוהבים את זה ואין להם בעיה לעלות על זה (מספרי מעקב וכו')

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י sdavid;2504786:
התכוונתי לבעיה עם התמונות. ועוד עניין שאני חושב עליו- בוולמרט אני לא נותן שום ערך מוסף ללקוח, באמזון - אולי הוא מעדיף לא לשלם באשראי, פחות מרגיש לי שעשיתי עליו סיבוב...

גם באמזון וגם בוולמרט - אין בעיה שתעלה תמונות שלהם.

לא עשית עליו סיבוב. עשית משהו לגיטימי לגמרי.
טרחת בבחירת המוצר, בהעלאה שלו לאיביי, בהזנת התכנים שהביאו את הלקוח דוקא למוצר שלך ולא למוצר אחר.
הוא חיפש באיביי ולא בוולמרט.
אני מוכר כמעט אך ורק מוולמרט, ורוב התגובות שאני מקבל מלקוחות זה כמה שהם מרוצים מהמוצר, ועוד בכזה מחיר נהדר!
(ואני מכיר מישהו שקיבל מהלקוח תמונה שלו עם המוצר וצירף לתמונה את ההודעה: אני ממש מתרגש זו הקנייה הכי טובה שעשיתי בחיים, תודה!!!! המוכר בכלל לא יודע מה זה המוצר הזה ומה עושים איתו, והוא הרוויח עליו 70$ לכיס!)

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
באמזון - ממליצה בחום לפתוח תכנית שותפים!!
דווקא דרך שם יכול להגיע הרווח הכי נחמד
לכאלו שמוכרים הרבה בחודש מדובר בתוספת של לפחות כמה מאות דולרים

כשיש קניה באיביי - לרכוש את המוצר באמזון דרך לינק של תכנית שותפים

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י cha123;2504805:
באמזון - ממליצה בחום לפתוח תכנית שותפים!!
דווקא דרך שם יכול להגיע הרווח הכי נחמד
לכאלו שמוכרים הרבה בחודש מדובר בתוספת של לפחות כמה מאות דולרים

כשיש קניה באיביי - לרכוש את המוצר באמזון דרך לינק של תכנית שותפים

לא הבנתי
הם לא קולטים שזו את שקונה מהאפילייאט של עצמך?

אני מכיר את האפשרות של אתרי קשבק ובאמת יש מוצרים שהרווח מהקשבק יותר גדול בהרבה מאשר הרווח על המוצר, אבל למה שהם יאשרו לך לקנות מהקישור שלך?

sdavid

משתמש חדש
תקנו אותי אם אני טועה- באמזון אם אין לי פריים, משלוח חינם הוא מעל 35$ וגם אז לוקח 8 ימים בערך. בוולמרט משלוח חינם מעל 35 $ ויש מוצרים שהם ביומיים?

sdavid

משתמש חדש
לא ברור לי הלכתית אם מותר להשתמש באמזון פריים שימוש מסחרי אם בעצם הם אוסרים זאת,(במיוחד האפשרות שהוזכרה פה לפתיחת חשבון כל חודש) וסוגרים חשבונות לפעמים לכן חשבתי להשתמש בלא פריים ולקנות מוצרי פריים(שנמצאים בוודאות במחסני אמזון) אבל אז משלוח חינם למוצרים יקרים מ35$ ולא ליומיים אני חושב אלא כמה ימים, השאלה היא כמה התחרות תהיה אז קשה?

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י sdavid;2505475:
לא ברור לי הלכתית אם מותר להשתמש באמזון פריים שימוש מסחרי אם בעצם הם אוסרים זאת,(במיוחד האפשרות שהוזכרה פה לפתיחת חשבון כל חודש) וסוגרים חשבונות לפעמים לכן חשבתי להשתמש בלא פריים ולקנות מוצרי פריים(שנמצאים בוודאות במחסני אמזון) אבל אז משלוח חינם למוצרים יקרים מ35$ ולא ליומיים אני חושב אלא כמה ימים, השאלה היא כמה התחרות תהיה אז קשה?

כדאי לשאול רב
אני מוכר בעיקר מוולמרט, פחות מתמצא באמזון ובתנאים שלהם, אבל על פניו נראה לי שזה מפריע להם רק כשזה נהיה בכמויות גדולות של עשרות הזמנות ביום
אבל מי ששולח מוצר אחד-שתיים ביום, לא נראה לי שזה מזיז להם והם לא יסגרו לו את החשבון.

sdavid

משתמש חדש
תודה! מה התנאים של וולמרט בענינים האלה אם יש כאלה?

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י sdavid;2506065:
תודה! מה התנאים של וולמרט בענינים האלה אם יש כאלה?

בוולמרט המשלוח מעל 35$ חינמי כרגע ללא צורך בהרשמה או בתשלום חודשי.
לגבי קשבק - יש בחלק מאתרי הקשבק הודעה באנגלית שאומרת בערך כך:
"וולמרט שומרת לעצמה את הזכות שלא לתת החזר למי שקונה בוולמרט למטרות מסחריות, קונה ללקוחותיו"

מההודעה הזו אני מבין שאין בעיה הלכתית לנסות לקבל קשבק, ומקסימום יחליטו שלא מגיע לי...

sdavid

משתמש חדש
תודה רבה! אני מבין מזה גם שלוולמרט אין התנגדות שיעשו מהם דרופ.רק לפעמים בלי קשבק.. המשלוח חינם שלהם זה יומיים? בכלל איך השירות לקוחות שלהם במקרה בעיות החזרות וכד'?

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י sdavid;2506119:
תודה רבה! אני מבין מזה גם שלוולמרט אין התנגדות שיעשו מהם דרופ.רק לפעמים בלי קשבק.. המשלוח חינם שלהם זה יומיים? בכלל איך השירות לקוחות שלהם במקרה בעיות החזרות וכד'?

בהרבה מוצרים המשלוח חינם תוך יומיים - זה מסומן בלוגו 2 days shipping
בשאר זה כמה ימים
לגבי בעיות והחזרות יש להם שירות לקוחות די בסדר, לא נתקלתי בבעיות

neomi ss

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אולי נפתח בלוג/אתר מסודר שירכז את כל העצות-שאלות-טיפים וכדו'
מעין קבוצת פייסבוק חרדית?
מה אומרים?
אני מוכר כבר חצי שנה+ ומאד מחכה לכזה דבר,

חלזונות

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
כבר הרבה זמן אני רוצה להכנס לנישה הזו.
אם תהיה הדרכה טובה ואפשרות להתייעץ גם בטלפון או בצ'אט - מעולה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  46  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה