דרופשיפינג, איביי, אמזון וכו'

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
יש כאן אנשים שמוכרים באמזון? איביי? וכו'?
הרבה מהמידע האמין והטוב בנושא נמצא רק בקבוצות פייסבוק
ולנו כחרדים אין אפשרות ללמוד על הנושא בצורה רצינית, למרות שהיום בעידן נטפרי זה יכול להיות מקור פרנסה כשר וראוי
אני חושב שכדאי לפתוח פורום בנושא, או קבוצת גוגל בנושא.
לצורך שיתופי פעולה, הדרכות, דיונים, שאלות וכו'.

מי בעניין?

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
מתעניין

הילה פ.

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
אני מוכרת כבר שנתיים באיביי, ובחודש האחרון התחלתי גם עם אמזון.
לקחתי כמה קורסים בנושא ואפשר לומר שיש לי ידע די נרחב בכל מה שקשור לדרפשיפינג,
אך הכנסה ממש משמעותית עדיין לא הייתה לי, זה משהו כמו דמי כיס נחמדים....
אכן, כמו שכבר הזכירו כאן, יכול להיות שהמידע האמיתי והרלוונטי באמת נמצא בקבוצות פייסבוק של הקורסים האלו, תוכן שלא יכולתי להחשף אליו כמובן...
אשמח מאד לשיתוף פעולה בעניין עם מי שיותר מתמצא, ואשמח לחלוק מהידע שיש לי..

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לכל מי שהתעניין באישי מה זה דרופשיפינג אני יסביר בקצרה.
אתה מוכר כל מיני מוצרים באיביי למרות שבפועל בכלל אין לך אותם ולא שילמת עליהם שקל עד שלא התבצעה קנייה ממך. ברגע שמתבצעת קניה ממך אתה קונה מהספק את המוצר ושולח לקונה. מה שאתה מרוויח זה דמי התיווך, למשל כיסא שבאמזון עולה 30$, אתה מוסיף על זה 20% שהולכות לאיביי ופייפל יוצא לך 36. אתה מפרסם את הכסא באיביי ב-38. מכרת אותו? הרווחת 2$. מכרת 10 ביום? הרווחת 20$ וכו'.
מה שיפה זה שיש תוכנות שעושות בשבילך את ההזמנות וממלאות פרטי משלוח ובודקות שיש במלאי וכו' וכו', כך שמלבד להעלות את המוצרים (בערך חצי דקה למוצר) יש רק למצוא את המוצרים ששוה למכור (שזה החלק היותר קשה, אבל לא נורא).

cofix

משתמש פעיל
גם אני ניסיתי להתעניין בעבר והתייאשתי מהסיבה הנ"ל

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י חושם;2298700:
פתחתי פורום בשבילנו
http://dropshipping.forumhebrew.com

מוזמנים להיכנס, לשאול, להדריך וכו'

בע"ה שבוע הבא אתחיל לכתוב הדרכות ראשוניות למעוניינים

חסום בנטפרי
שלחתי בקשה לפתיחה

gsh

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
נכתב ע"י חושם;2298700:
פתחתי פורום בשבילנו
http://dropshipping.forumhebrew.com

מוזמנים להיכנס, לשאול, להדריך וכו'

בע"ה שבוע הבא אתחיל לכתוב הדרכות ראשוניות למעוניינים

חסום ברימון
פתוח רק לבסיסי...

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י gsh;2300400:
חסום ברימון
פתוח רק לבסיסי...

אז תבקשו שיפתחו
אין שם כלום מלבד פוסט אחד שלי...

פירסמתי הדרכה ראשונית על דרופשיפינג
מוזמנים להיכנס ולשאול שאלות

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
יפה חושם! נרשמתי גם אני, יש לי דוקא ידע מקצועי באיביי, אשמח לחלוק וללמוד מכם.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נרשמתי, אבל אין לי אישור לפרסם פוסט עם קישור חיצוני... לטיפולך..

New members are not allowed to post external links or emails for 7 days. Please contact the forum administrator for more information.

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לא יודע מה הם רוצים
כנראה זה הכללים שלהם
לא מצאתי אפשרות לשנות את זה בהגדרות ניהול

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
קיבלתי הודעות מכמה אנשים שזה חסום להם עדיין (לא ברור למה)
אז אם מישהו רוצה שאשלח לו באימייל את מה שכתבתי בנושא, יכול לשלוח לי הודעה פרטית עם כתובת האימייל שלו או לשלוח לי מייל לכתובת <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

מגדים

משתמש צעיר
נכתב ע"י חושם;2297950:
לכל מי שהתעניין באישי מה זה דרופשיפינג אני יסביר בקצרה.
אתה מוכר כל מיני מוצרים באיביי למרות שבפועל בכלל אין לך אותם ולא שילמת עליהם שקל עד שלא התבצעה קנייה ממך. ברגע שמתבצעת קניה ממך אתה קונה מהספק את המוצר ושולח לקונה. מה שאתה מרוויח זה דמי התיווך, למשל כיסא שבאמזון עולה 30$, אתה מוסיף על זה 20% שהולכות לאיביי ופייפל יוצא לך 36. אתה מפרסם את הכסא באיביי ב-38. מכרת אותו? הרווחת 2$. מכרת 10 ביום? הרווחת 20$ וכו'.
מה שיפה זה שיש תוכנות שעושות בשבילך את ההזמנות וממלאות פרטי משלוח ובודקות שיש במלאי וכו' וכו', כך שמלבד להעלות את המוצרים (בערך חצי דקה למוצר) יש רק למצוא את המוצרים ששוה למכור (שזה החלק היותר קשה, אבל לא נורא).

באופן כזה למה שיקנו אצלך, אם באמזון עולה 30$ הקונה יוכל גם למצוא בכזה מחיר?

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י מגדים;2305213:
באופן כזה למה שיקנו אצלך, אם באמזון עולה 30$ הקונה יוכל גם למצוא בכזה מחיר?

א. כי יש אנשים שמעדיפים לקנות באיביי.
ב. כי יש אנשים שלא יודעים לבדוק במקומות אחרים
(באלי אקספרס אפשר למצוא דברים בהרבה יותר זול מאשר באיביי או באמזון, ובכל זאת יש הרבה אנשים שקונים דווקא באתרים האמריקאים)
ג. כי המחיר באמזון לא כולל משלוח, והמחיר שלך כולל משלוח (ואתה מקבל משלוח חינם מאמזון כי אתה מנוי לאמזון פריים)

אקיצר, השיטה עובדת

ד"א
חושם, גם אני ניסיתי לפרסם שם הודעה ולא הצלחתי (כמו GolanArt). לטיפולך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה