דפדפן אקספלור עושה בעיות?

Magic Brush

משתמש מקצוען
קורה לי כבר כמה פעמים המיקרה הבא:
אני עוזבת את המחשב לכמה דקות, מתחיל לרוץ שומר מסך, אני ניגשת שוב, מזיזה את העכבר ו.... המחשב תקוע. אני רואה את שולחן העבודה והסמלים, ללא שורת המשימות וההתחל...
אני לוחצת אלט- קונטרול- דליט, כדי להפעיל את מנהל המשימות. כל התוכניות מגיבות. וזה לא משנה, יכול להיות שאין לי בכלל תוכניות פתוחות. לייתר ביטחון אני מסיימת את כל המשימות- כלום לא קורה.
ואז, אני עושה את הדבר הבא; במקום ללחוץ על הכפתור שמפעיל את המחשב מהתחלה, במנהל המשימות אני בוחרת : כיבוי- נתק את Administor (שם המשתמש). כדי שייצא מווינדוס.
ואז..........................
הוא כותב לי הודעה כזו שהתוכנית לא מגיבה ואני עושה "סיים כעת" והוא מתנתק. מי התוכנית הבעייתית? explore exe.

עכשיו אני שואלת. האם מדובר בדפדפן אקספלור? אני בכלל לא משתמשת בו. אם אני יסיר אותו (דרך לוח הבקרה) חסל סדר תקיעות? או שמדובר בכלל במשהו אחר?
ובכלל, זה בסדר שאני עושה נתק במקום להפעיל מחדש את המחשב? אני עושה ככה כדי לא לשרוף את המאוורר, או שזה לא מומלץ?

סליחה על המגילה. תודה לכל מי שקרא עד עכשיו, ותודה גדולה עוד יותר למי שיעזור. :)

חברה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
ומה אומרת ההודעה הזו?

קבצים מצורפים

• לכידה.PNG
    KB 139.5 · צפיות: 7

Magic Brush

משתמש מקצוען
נכתב ע"י חברה;1060149:
ומה אומרת ההודעה הזו?

זה בלי קשר. זה כן שייך לדפדפן כנראה....
חוצמיזה, יש לי XP.........
מתוסכלת! :(:eek::confused:
אני משתמשת הרבה בשרשור התקיות, סייר או איך שלא קוראים לזה.
זה בגלל זה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה