דעתכם על משו בראש שהשתנה...

מרדכי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
גישה קטלנית?! אני מחמיא כשצריך. מבקר כשצריך. ומבקר קטלני כשצריך. אך כמובן אם זה תועלתי. כאשר אתה נותן למישהו משהו וההוא מגיב לך לא כפי שהיה מתאים, אתה לא נותן לא פעם שניה. זה הכל.

אינני מסכים עם ענין 'ההפרדה'. התמונה משפיעה בהחלט על רוח המודעה. לעולם לא הייתי מרשה למודעה כזו לצאת בקמפיין בו הייתי אחראי עליו. אם הלו"ז שלך צפוף - אין מה לבקש ביקורת. תוציא מה שיוצא לך.

עדכון: התגובה נכתבה כתגובה לתגובה של 'איש קטן' - שנמחקה משום מה, וככזה צריכה להיות ההתייחסות אליה.

חוצ ניק

משתמש צעיר
גם כאשר הלו"ז צפוף אפשר לבקש ביקורת.

מרדכי, אתה חדש כאן - עוד תתרגל לאווירה אחרת...

ואני לא חושב שאתה צודק.

מרדכי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
ואגב, אינני בטוח שאתה צריך תמונה חדשה ממנו. אתה יכול לקחת תמונה יפה של שטריימל חדש ומבריק ולהדביק את זה במקום השטריימל הזה. אינני מאמין שזה מסובך. רק תשנה את הזווית שהוא עומד תיישר את הפנים תן קצת חיות לפנים שלו והנה יש לך תשובה נוצצת לטיזר.

מרדכי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י חוצ ניק;233260:
ואני לא חושב שאתה צודק.

במטותא. תסביר גם למה.

אתה לא מסכים שתמונה משפיעה על רוח המודעה?!

תאר לעצמך שאתה רואה פרסום על דירה נוצצת בהרצליה פיתוח, והתמונה היא (על חצי עמוד) של דירת מגורים סרוחה בבני ברק, והסלוגן: משהו בבית הולך להשתנות...

נו, באמת.

חוצ ניק

משתמש צעיר
הטיזר עשה את שלו

אתה צודק שהיה עדיף לצלם את 'הדוגמן' עם שטריימל נוצץ ולכתוב 'משהו בראש השתנה'. אבל אם אין אפשרות, והאפשרות היחידה היא פוטומונטאז' שלא בטוח יצא מדויק, עדיף להשאיר את הטיזר הישן (אולי להקטין טיפה את התמונה) ו"להדביק" את הפרסומת החדשה על הטיזר.

איש קטן

משתמש צעיר
מרדכי

אני יודע שבסופו של יום, כאשר הטנקים יחזרו לבסיסם, והדם הרע יתאדה - אני יודה לך מכל הלב. גם אם זה מאד מאד קשה, באשר הגישה שלך שלילית מיסודה. אינני תולה את קבלת הביקורות שלך והשינויים שבאו בעקבותם - באופי (החלשלש) שלי, מאשר ברצון העז שלי בהצלחת היריד.

ביקורת מותר וחובה להעביר, השאלה היא הגישה. תראה איך האחרים ביקרו, באופן שהרבה יותר קל להיבנות ממנה מאשר הביקורת הקטלנית והמזלזלת שלך.

[1. בן צריך וחובה לחנך, ואין אדם שיאמר, אם כבר לחנך אז בקשיחות עד הסוף. בכפייה וכו', ואלו שכן חינכו ככה אכלו אותה ובגדול. זה לא הולך בכוח.

2. אם באמת רוצים להעביר ביקורת בונה, יש לומר דברים המתקבלים, כמו שאר החברים כאן

3. אם כל חתיכת ביקורת בפורום היה נמכר בכסף, היו אברוש הרשלה אבריימי וחוצניק אנשים אמידים בהחלט, כמעט אמרתי "פותחי רשימת המליונרים במגזיני הכלכלה המובילים בגלובוס, בכ"ז - פרופורציות].

אבל שוב, באמת תודה, בשורה התחתונה עזרת לי מאד ופשוט פתחת לי את הראש.

אגב, בסוף מצאתי באותו סט, תמונה שאיכשהו במסגרת הזמן ניתן להשתמש איתו, לא שטריימל הכי מפואר, אבל בכ"ז...

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 194.2 · צפיות: 6

חוצ ניק

משתמש צעיר
אם זה לא השטריימל הכי מפואר, ואנשים ישימו לב לזה, אז זה רק הורס. עדיף את הישן.

מרדכי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
טוב, אז בקשר לענין הביקורת - מיציתי.

בנוגע למודעה, אני מקוה שכללי הפורום מרשים לחלוק על המנהל... אני מצטער לחלוק עליו בקטע זה.

כל שטריימל חדש יהיה עדיף מאשר הטרנטה מהטיזר. כאשר אתה מגיע עם הבטחה חדשה - אינך יכול להצמיד תמונה גדולה של הטרנטה המדכא.

כמובן שעדיף שיראו את ה'קרוין', ועדיף כמה שיותר חדש ונוצץ. ואם כבר - אז גם להביא את האברך יותר טרי ו'חי'. אבל כל תמונה של שטריימל תבליט את ההבדל בין הטרנטה הצהוב למיללער החדש, השחור והמלכותי.

חוצ ניק

משתמש צעיר
תעיף את השטריימל הקטנצי'ק מהמודעה החדשה

אלא אם כן מרדכי (שמבין יותר ממני בתחום השטריימלדה) או מישהו אחר, כמוך (שמבין יותר ממני בתחום השטריימלדה) תחליטו אחרת.

איש קטן

משתמש צעיר
חוצ ניק

אבל בכ"ז צריכים איזה שטריימל יפה בסביבה... :)

חוצ ניק

משתמש צעיר
אולי תשתמש עם הטיזר השני של המברשת ותעשה עליו איקס ובמקומו (לידו) תכניס את החדש והיפה? תנסה ותראה איך זה יוצא.....

st28

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
השטריימל השני מצוין,
רק תוריד אותו עוד טיפטיפה למטה,הוא לא יושב עליו מליון אחוז...

וסחטיין על הלוגו-
ראש לשועלים!!!

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
עדיף עם שטריימל חדש והסלוגן יהיה "משהו בראש השתנה". התמונה כאמור לא הכי מוצלחת, כי זווית השטריימל צריכה להיות עליו ישרה בחזית ולא מוטה לאחור, בנוסף, צריך לראות את כל השטריימל, ולא לחתוך אותו - הוא הענין כאן. התמונה עצמה גם חיוורת, אולי כדאי להקדיש עוד צילומים.

מרדכי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
אם כבר, אז:

משהו בראש
מ ש ת נ ה !

n_eli

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
איש קטן:
במודעה שלפני האחרונה (לא תמונת האברך)
שמת את הלוגו של מילער (החדש) כ"כ גדול, עד שניתן לטעות ולחשוב שאתה יוצא יותר בקמפיין מיתוגי, מאשר מכירתי...

ולכן, אם באת למכור, קודם כל אתה צריך להשים את השטריימל בגדול, ויז'ואל זה דבר מאוד חשוב, (אנשים זוכרים ויז'ואל הרבה יותר) בקיצר.. אל תשאיר אותו איך שהוא כרגע, קטן ותלוי בין שמים וארץ על הל'.
תבליט את השטריימל כמו הכותרת המרכזית "יריד וכו'.."

וכמובן העירו ושוב אני מעיר "את עניין המכירה לפני פסח תנסה גם איכשהו להבליט. זה מאוד חשוב!

את הלוגו כמובן, שים במקום מכובד, אפשרי בצד ימין למטה.(יכול להיות שמבחינה עיצובית, זה קצת יקשה לדעת עליך היכן למקם את הלוגו, אבל כשמוציאים סכומים ענקיים, חבל להתעלם מבעיה זו, רק בגלל קצת קושי) כמובן שכשאתה מסדר את הלוגו החדש תסדר אותו שיבלוט, כמובן בסדר עדיפות שלישי.
סתם הצעה: תנסה למקם אותו איפשהוא בצד ימין בתחתית הדף.
ושוב בקמפיין זה אתה לא כ"כ בא למתג אלא למכור.

כל זה לענ"ד.
בהצלחה:)

נ.ב. לגבי ההצעות של הסלוגנים שהציעו אברימי ומרדכי, אני לא כ"כ מסכים מכיון שזה קצת בעייתי, ההבנה שאתה מקבל מסלוגנים אלה.
זה כביכול שמשהו כבר השתנה (עבר), או משתנה (הווה)
(א"כ כן, אתה כן מסתמך על הקמפיין הקודם ואז זה כן אפשרי.. אך קשה לי להאמין מכיוון שמי שרואה את המודעות החדשות מבין שזה קמפיין חדש ע"ע לוגו, סלוגנים, צבעים וגרפיקה שונים)
ולכן באם אינך מסתמך עליו, וודאי שהסלוגן שעשית הוא מצויין, מכיוון שהוא מעביר את המסר שאוטו.. טו..טו.. פסח הזה משהו הולך להשתנות (מה שלא נאמר בקמפיין הקודם)
ולא השתנה - בעבר.
ולא משתנה - בהווה.
אלא ישתנה - בעתיד הקרוב (פסח).

tusk

משתמש רשום
הלוגו

(או יותר נכון הסמל, כי זה מדי מתוסבך להיות ממש לוגו) מאוד יפה ומתאים, והעירו כבר מעלי על הצבעים. לדעתי גם הכתם הלבן שם בטיזרים שעליהם הטקסט, קצת מודרניים מדי, לא?
אולי זה בגלל שאף אחד במשפחה שלי לא חובש שטריימל, אבל הפריעו לי השועלים שם. לא מספיק מפשיטים להם את הפרווה מעליהם, הם גם צריכים לפרסם את הקניה?

איש קטן

משתמש צעיר
tusk

באיזה ארגון להגנת חיות בר את/ה חבר/ה?

:)

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
לא מדין תן לחיות לחיות אלא מדין מיאוס...

איש קטן

משתמש צעיר
אשמח לשמוע חוו"ד על המצו"ב.

מדובר בפרסום המשך, ללא קשר לכל הנ"ל.

הכל ניתן לשינוי.

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 267.7 · צפיות: 9

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
א. ראיתי את המודעה היום במרכז העניינים ונהניתי שיצא מתחת ידי כל המאירים והמגיבים דבר נאה ומתוקן.
ב. לגבי המודעה החדשה:תסלק את חתיכות המצה מתוך הקופסה של השטריימל. את המגרעת של הידית של הקופסה תמחק, זה נראה שהשטריימל מטפס שם החוצה. אולי כדאי להשתמש בויזואל קצת שונה - ערימה של מצות עגולות בצד אחד, ובצד השני ערימת שטריימלאך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה