דעתכם על משו בראש שהשתנה...

איש קטן

משתמש צעיר
איש קטן כתב:
וכל המאמר הארוך ששם הוצאת קיטור פסול מרוכז ברוגז מיותר בענין המשקפיים (הפדחת) והכתבה, הביא אותי למסקנה קצת עצובה, בו ניסיתי לדמיין איך אתה קורא מאמרים פובלציסטיים בעיתונות. לבטח הנך מכין איזה 2 כוס קפה שחור וחפיסת מרלברו אדום להוציא דרכם את הכעס על כל מילה צינית של הכותב. וד"ל.

מרדכי כתב:
בכל אופן לכשעצמי באופן אישי נתת לי, מכל דבריך יחד, להבין ולהסיק מסקנה קצת-עגומה בקשר למשוב שהינך מבקש על עבודותיך.

:)

cmyk

משתמש צעיר
נכתב ע"י איש קטן;233134:
הסיבה שאני מעלה כאן את העבודות אחת היא, ללמוד מהביקורת. להבא.

מה אפשר ללמוד מקפמיין זה לקמפיין הבא שלך?

ידעתי שמעלים עבודות כדי לקבל משוב לתיקונים מחמאות וכדו', תמוה בעיני שמאן דהו מעלה עבודות אך ורק בכדי לקבל ביקורת לעבודה אחרת---

ירושלמי

משתמש צעיר
במחשבה שניה,

נכתב ע"י הרשל'ה;232872:
חשבתי על זה,
אכן מעולה!!
וואהו!
מדהים.

עוד וואהו אחד וזהו.

אברוש

משתמש רשום
עזבו אותכם, ירדתם נמוך.

הלוגו פצצה.

חוצ ניק

משתמש צעיר
מרדכי, איש קטן - תפסיקו. האשכול יכול להמשיך להתפתח וחבל לנעול אותו בשיאו.

איש קטן

משתמש צעיר
אני רוצה לפתוח את הדיון מחדש.

אוקיי חברים יקרים. להרגיע.

אני רוצה לפתוח את הדיון מחדש.

יש לי דילמה לא פשוטה בכלל. אני יודע שטעיתי בנוגע לעיצוב פרסום ההמשך. כעת עיצבתי פרסום שונה, שמתקשר יותר לטיזרים. האם יש טעם, לפצוח בפרסום חוזר עם פרסום זה המצו"ב?

היו הוגנים עימי, עצה והכוונה בבקשה.

דבר כזה כרוך בהוצאה סבירה, לא מעבר לכך, השאלה אם לא תיווצר בלבול, וכעת אחרי שהכל נעשה, יש להשאיר הכל על מקומו.

עצות, הכוונות. תודה.

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 526.2 · צפיות: 8

n_eli

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יפה מאוד.
השטריימל - הזיוות שלו קצת נוטה ימינה, כדאי ליישר.
הטבלה (אדומה) צד שמאל - ריק מידי.
כדאי להשים את הלוגו בקו שבין הלבן לכחול, במקום שירות, או ליד השירות, וכך לנצל את המקום שנוצר להגדלת המלל.
אני מבין שאתה רוצה למתג וע"י שטח ריק מסביב ללוגו, הלוגו יבלוט, אבל בכל אופן חבל על השטח המת, אם אפשרי לנצל אותו למלל גדול וברור יותר לא?.

ועדיין מה שמרדכי אמר לגבי פסח, נכון לגמרי.
תבליט את פסח יותר, זה די קטן ודווקא פסח אמור להיות מרכז המודעה.
הן בגלל התאריך שאתם רוצים לצאת פה למכירה (השנה), והן בגלל התאריך שתעשו בו מכירה בכל שנה ושנה.
וכך זה יפתור לך את הבעיה שחוצניק העלה, לגבי הכותרת של "יריד השטריימל" שחוזר על עצמו.

לגבי הסיסמאות:
- אתה בא, מודד ו...תתחדש!
- משהו בראש הולך להשתנות.
- מילר לראשם של בני מלכים.

זה לא נראה לך יותר מידי סיסמאות במודעה אחת?

חוצ ניק

משתמש צעיר
אכתוב כמה הערות בחטף, בכל זאת ערב שבת...

אני מסייג את דבריי בקבלת אישור מהרשל'ה.
ובכן, לדעתי כדאי להשאיר את הלוגו איפה שהוא עכשיו ולהקטין אותו טיפה. ממש טיפה.

יריד השטריימל השנתי "החל מהשנה - בכל ערב פסח".

אתה בא, מודד ו... "מתחדש" במקום "תתחדש".

ההשקעה הסבירה לדעתי שווה והשעטנז שעשית עם 2 הסגנונות יצא סביר בהחלט... בהצלחה ושבת שלום.

איש קטן

משתמש צעיר
תודה רבה רבה לשניכם.

ככה נראה סביר? האם "החל מהשנה וכו'" מעל ה"יריד השטריימל השנתי", או כמו שהיה מקודם?

שוב תודה.

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 307.6 · צפיות: 5

מרדכי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
קראתי היום את הכתבה בעיתון. אולם אמנע מלהעיר על ליקויים, כנז' לעיל. כן גם לגבי המודעה החדשה. אם כי שמחתי שהבנת ותיקנת ליקויים שהעליתי, הגם ששכחת לומר תודה (בנוסף על תלונותיך)...

איש קטן

משתמש צעיר
מרדכי, האם יש תודה גדולה יותר מביצוע השינויים והליקויים שהועלו כאן על ידך? ובאמת תודה! הגישה השלילית שלך, הקטלנית מדי, היה בעוכרי. ותו לא.

לגבי הכתבה, אדרבא, הכל אפשר לשינוי בעיתונות המתוכנן לשבוע הבא, אדרבא, הער עיני. אשנה כל דבר שיידרש.

חוצ ניק

משתמש צעיר
איש קטן, תתחדש על הסגנון המחודש!

אל תשכח לעדכן את כולם על משהו בראש שהשתנה!

אחרי הקמפיין תחזור עם טיזר סוגר ומעניין במיוחד על משהו שהשתנה בראש.... :)

אברוש

משתמש רשום
גוט שאבעס איש.

מרוב גרידים הייתי בטוח שהמודעות המתנוססות כעת הן מתחרים של מיללער.

גריד אחד ויחיד בכל שנה.

הסלט שבאחרון חייב שיפור, הרבה סיסמאות וטקסט בכל פינה נידחת.
מילר וסלוגן אחד. זהו.

קצת מייגע לעמוד ברחוב ולקרוא מגילה א"ע שנוסחה יפה.

במודעה האחרונה שהעלית לא כדאי שהלוגו יעמוד על בורדו, הוא מאבד מהאפקט המלכותי.

בהצלחה רבה.

איש קטן

משתמש צעיר
לענ"ד זה כבר משרה הכי הרבה ממלכתיות, מה דעתכם?

גם הורדתי את כל הסלוגנים, פרט ל"משהו בראש..."

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 264.6 · צפיות: 5

אברימי

מנהל פורום סוכרת
מנהל
מנוי פרימיום
יפה. ככה בונים קמפיין נכון. במקום להתקשקש ולהתברבר על משהו שכבר מודבק ברחובות, לערוך סיעור מוחות קודם. התוצאות מדברות בעד עצמן.
אני מוחה בהזדמנות חגיגית זו על ההשמצה שכאן כביכול רק קוטלים וזועמים. הנה התוצאה בהמשך: מאירים, משפרים, מתקנים, יוצרים ומפרים.

איש קטן

משתמש צעיר
ומה דעתכם על זה?

ככה מזהים הרבה יותר מצד אחד, אבל זה "מלא" מצד שני.

אה?

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 204.5 · צפיות: 5

חוצ ניק

משתמש צעיר
אם אתה רוצה, אני יכול לעזור לך לצמצם את הטקסט לחצי.
יש המון מילים לא באמת הכרחיות ואם זה לא תלוי בלקוח עדיף שיהיו כמה שפחות מילים.
ואם אתה מתכוון להדפיס על גיליון כפול - שיחקת אותה!

איש קטן

משתמש צעיר
נעזוב את הטקסט בצד.

האם עם הדמות עדיף? היינו העיצוב לרוחב הגליון?

חוצ ניק

משתמש צעיר
לדעתי כן
והשטריימל הקטן מיותר בכזה עיצוב

מרדכי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
תבין אי"ק. מלכתחילה כבר החלטתי לא לבקר אותך יותר.

מסיבה פשוטה. אני מאמין שהגולשים כאן בפורום הם אנשים שפרסום הוא המקצוע שלהם. הייעוץ כאן במסגרת הפורום הוא משהו שבחיים האזרחיים אנו גובים על כך תשלום מלא. כאן ביקשת וקיבלת ייעוץ מלא חינם. אם אינך יודע להעריך דבר כזה ותמורת המשוב הזה אינך יודע אפילו לומר תודה ואתה עוד מגיב בהודעות מהסוג אותן כתבת בעמודים הקודמים, למה, רבש"ע, שימשיכו להגיב לך?

אז התאפקתי ולא ביקרתי ולא תיקנתי כלום. לא במודעות ולא בכתבה. שמרתי את הודעותיי בשבילך רק כשיהיה לי מחמאות... אבל כאשר ראיתי את המודעה האחרונה, הרגשתי שאני לא יכול להיות אכזר עד כדי כך, ואני חייב להגיב.

אתה מתכנן לצאת עם מודעת הבטחה ל'שטריימלך יוקרתיים וחדשים מבית היוצר היוקרתי של מיללער' ואתה שם על חצי מהמודעה תמונה של אברך עם שטריימל מימי טרומפופום?! הרי אתה יוצר דימוי ישן נושן למודעה! לשטריימל במודעה הזו יש ריח של בית אבות. תלביש את האברכצ'יק עם שטריימל גבוה עם 'קרוין' עוד יותר גבוה, תן קצת חיות לצבע הזקן שלו ואז תצא עם מודעה מבטיחה ומרגשת לשטריימלך של מיללער!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה