דמי לידה

פרפר

משתמש מקצוען
יצאתי לחל"ד מוקדם. החודש האחרון כלל הרבה העדרויות ולא רציתי שיחשב לדמי לידה. ביקשתי מחשבת השכר לדחות את הקיזוז לאחר חופשת הלידה אבל היא לא הסכימה לשום עיגולי פינות, ויעצה לי פשוט לצאת בסוף החודש ואז החודש הזה לא נספר. זה מה שעשיתי ורק לאחר מעשה גיליתי שהיה עדיף לי כן לחכות קצת לתחילת החודש הבא, כי בסוף היא כנראה נתקפה הרהורי תשובה וקיבלתי תלוש אפילו גבוה מהרגיל. האם יש מה לעשות עם זה? אולי השאלה מצחיקה - אבל אפשר להגיש בקשה מתוקנת עם תאריך מאוחר יותר (אני כבר בסוף החל"ד)? זה ממש מעצבן כי יש פה הפרש משמעותי.

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
יצאתי לחל"ד מוקדם. החודש האחרון כלל הרבה העדרויות ולא רציתי שיחשב לדמי לידה. ביקשתי מחשבת השכר לדחות את הקיזוז לאחר חופשת הלידה אבל היא לא הסכימה לשום עיגולי פינות, ויעצה לי פשוט לצאת בסוף החודש ואז החודש הזה לא נספר. זה מה שעשיתי ורק לאחר מעשה גיליתי שהיה עדיף לי כן לחכות קצת לתחילת החודש הבא, כי בסוף היא כנראה נתקפה הרהורי תשובה וקיבלתי תלוש אפילו גבוה מהרגיל. האם יש מה לעשות עם זה? אולי השאלה מצחיקה - אבל אפשר להגיש בקשה מתוקנת עם תאריך מאוחר יותר (אני כבר בסוף החל"ד)? זה ממש מעצבן כי יש פה הפרש משמעותי.
לפי איזה חודשים הם חישבו
כי אם החודש האחרון שהוא היה חלקי הוא יותר גבוה אז אפשר לבקש שהתחשבו בו

פרפר

משתמש מקצוען
לפי איזה חודשים הם חישבו
כי אם החודש האחרון שהוא היה חלקי הוא יותר גבוה אז אפשר לבקש שהתחשבו בו
יצאתי בסוף מרץ. שאלתי בביטוח לאומי וענו לי שאין אפשרות חוקית לחשב את מרץ מכיון שאינו חודש עבודה מלא.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  45  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה