דרוש מידע דמי החזרה לנקסט

משה ביק

משתמש מקצוען
נקסט גובים 25 ש"ח 'דמי החזרה'. (לא דמי משלוח).
האם מישהו נפגש בזה לאחרונה או שתמיד זה היה ככה?
1596754193309.png

rachelita

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לא מכירה כזה דבר!
ממש חדש!
1596755057414.png

פעם זה לא היה...

רותי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ואו
נשמע חדש ממש עוד משהי נתקלה בזה?

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזר כי החזרתי הרבה וגם לאחרונה. יתכן ולא שילמת על המשלוח לדואר?

משה ביק

משתמש מקצוען
המשלוח שולם. וגם קיבלתי החזר מפייפל על דמי המשלוח.
עדכון:
קיבלתי זיכוי מלא. לא יודע מה פשר ההודעה הזאת. אגב גם באתר שלהם מצויין שדמי החזרה עולים 25 ש"ח

malo

משתמש מקצוען
תתקשרי אליהם (יש גם בעברית בשעות מסוימות)
ותבקשי שישלחו לך למייל קוד כזה שאותו את מדפיסה ומדביקה על המשלוח
ואז את לא צריכה את פייפל .

malo

משתמש מקצוען
כן , המשלוח חינם
תבררי איתם שזה באמת לא השתנה

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בקבלה שהם שולחים בד"כ יש מדבקה עם כתובת למשלוח חוזר כרגע זה השתנה ואין כתובת והם דורשים 25 ש"ח עבור החזרה.
אז זה משהו חדש?
כי באמת יש לי מוצר שהגיע השבוע ואני רוצה להחזיר ובמדבקה לא מופיע הפרטים שלהם למשלוח כמו תמיד.
ואם הם מתחילים לגבות כסף על החזרות, אז צריך לשקול היטב את הקניות.

רבקי בינעט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אז זה משהו חדש?
כי באמת יש לי מוצר שהגיע השבוע ואני רוצה להחזיר ובמדבקה לא מופיע הפרטים שלהם למשלוח כמו תמיד.
ואם הם מתחילים לגבות כסף על החזרות, אז צריך לשקול היטב את הקניות.
כתוב בפתק להיכנס דרך קישור......מתחיל להיות מסובך ומעצבן,ושם כתוב על ה25 שקל.

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתוב בפתק להיכנס דרך קישור......מתחיל להיות מסובך ומעצבן,ושם כתוב על ה25 שקל.
תודה. הוא הוציא לי תווית של החזרה ל'מרכז מיון מודיעין'.
אני אתקשר לשירות שלהם לשלאול את כל השאלות. למשל: אני רוצה לצרף 2 פריטים מ2 הזמנות שונות להחזרה.

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לאחר צ'ט עם נציג בנקסט. זה מה שהתבהר לי:
שינוי מדיניות החזרות:
1. יש להכנס לקישור, וללחוץ על 'התחל בתהליך החזרה'
2. להכניס קוד החזרה :(מופיע על המדבקה שקיבלתם עם החבילה מתחת לבר קוד) וכתובת מייל של החשבון
3. לסמן את הפריטים שברצונכם להחזיר ולבחור אחת מאופציות הסיבה להחזרה.
4. בסוף התהליך יש אפשרות לשמור את פתק ההחלפה או שישלח במייל.
5. וזה החידוש: פתק ההחלפה שמדביקים על החבילה מבחוץ נשלח למרכז מיון במודיעין ללא תשלום. משם זה נשלח לנקסט ללא תשלום.
ונקסט גובים 25 ש"ח שיורד מההחזר על הפריט. לא משנה הגודל/המשקל.

משה ביק

משתמש מקצוען
אז לפי מה שאני מבין ממה שנכתב לעיל. כנראה אנחנו נפלנו בין השינוי במדינויות שלהם לשינוי בפועל.
זאת אומרת-- לי כן היה מדבקה עם משלוח לחזרה. אכן שלחתי חזרה אליהם והודיעו לי במייל על החזר בניכוי 25 ש"ח , אבל בפועל קיבלתי החזר מלא.
כנראה --לפי מה שאמרו פה למעלה ברגע שמשתמשים ב'שירות החזרה שלהם' (שליחה למודיעין ללא תשלום ולנקסט ללא תשלום) על זה הם גובים 25 שקל.

מה שאני מציע וצריך לבדוק אם זה עובד. לא להשתמש ב'שירות ההחזרה' של נקסט. ולהעתיק ידנית את הכתובת להחזרה שלהם ולשלם על המשלוח חזרה רגיל (לבקש מפייפאל החזר על המשלוח במסגרת שירות 'יש דרך חזרה'), וככה נקבל החזר מלא.--- מעניין לבדוק.

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אז לפי מה שאני מבין ממה שנכתב לעיל. כנראה אנחנו נפלנו בין השינוי במדינויות שלהם לשינוי בפועל.
זאת אומרת-- לי כן היה מדבקה עם משלוח לחזרה. אכן שלחתי חזרה אליהם והודיעו לי במייל על החזר בניכוי 25 ש"ח , אבל בפועל קיבלתי החזר מלא.
כנראה --לפי מה שאמרו פה למעלה ברגע שמשתמשים ב'שירות החזרה שלהם' (שליחה למודיעין ללא תשלום ולנקסט ללא תשלום) על זה הם גובים 25 שקל.

מה שאני מציע וצריך לבדוק אם זה עובד. לא להשתמש ב'שירות ההחזרה' של נקסט. ולהעתיק ידנית את הכתובת להחזרה שלהם ולשלם על המשלוח חזרה רגיל (לבקש מפייפאל החזר על המשלוח במסגרת שירות 'יש דרך חזרה'), וככה נקבל החזר מלא.--- מעניין לבדוק.
בתקופת ההרצה זה כנראה יעבוד.
אבל זה משתלם רק אם המוצר שוקל פחות מ 750 גרם.
על משלוח בדואר ישראל רגיל (לא רשום) מעל 750 גרם תשלמו 29.30 ש"ח
ומי שמשלם דרך פייפל בכל מקרה מקבל החזר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה