דלת פנים מעץ לממד, מי עשה דבר כזה?

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מדובר בדירה חדשה מהשנה האחרונה, זה אומר שההתקנה תהיה פשוטה יותר או לא קשור והאם את ממליצה על דלת מיד 2, יש סיכוי?
לפעמים יש חוסר התאמה בין החורים של ההכנה לדלת עצמה ולכן זה הופך להיות מורכב
ללא קשר לתאריך הדלת
אין סיבה שלא לחפש דלת ביד 2, רק תוודאו רוחב מתאים
גובה אפשר לקצר במידה והדלת גבוהה מידי (פוגע בעמידות הדלת למים אבל אפשרי)

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
לקחתי דלת פשוטה של חמדיה והגודל שלה בחלק הצר הוא בדיוק ברוחב של המשקוף של הדלת ממד חיברתי עם צירים ישר למשקוף פלדה ללא משקוף עץ מהחלק הפנימי של החדר כך שדלת ברזל יוצאת החוצה והעץ פנימה וזה לא מקטין את הרוחב עם הבעיה לעגלות ולולים.
צריך ידיים טובות וכלים מיקצועיים לקדוח במשקוף ברגים וכן להכין את החור לידית ולמנעול.....[לא עשיתי למנעול וכשצריך לנעול מתמשים בדלת ממד....
[ :(אל דאגה הגז לא יכנס מהחורים כי החורים בתוך החדר]צפה בקובץ המצורף IMG_3484.JPG

קבצים מצורפים

• IMG_3486.JPG
    IMG_3486.JPG
    2 MB · צפיות: 43

דורית אסייג

משתמש חדש
שלום,
אני רוצה להוסיף דלת עץ פנימית בממד, מישהו יודע מה המידות הסטנדרטיות של דלתות כאלו, יש מצב לקנות כזו דלת ביד 2 ולהתקין לבד? אני פשוט רוצה להוזיל עלויות כמה שניתן ;) אשמח לכל מידע בנושא

אני לא יודעת אם הייתי מתקינה לבד כדי לחסוך בעיות אחר כך... יש לחמדיה דלתות מדד על פי תקן של פיקוד העורך וההתקנה שלהם מקצועית

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אני לא יודעת אם הייתי מתקינה לבד כדי לחסוך בעיות אחר כך... יש לחמדיה דלתות מדד על פי תקן של פיקוד העורך וההתקנה שלהם מקצועית
לאיזה בעיות את מתכונת? מדובר בדלת נוספת לא במקום המקורית

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
לקחתי דלת פשוטה של חמדיה והגודל שלה בחלק הצר הוא בדיוק ברוחב של המשקוף של הדלת ממד חיברתי עם צירים ישר למשקוף פלדה ללא משקוף עץ מהחלק הפנימי של החדר כך שדלת ברזל יוצאת החוצה והעץ פנימה וזה לא מקטין את הרוחב עם הבעיה לעגלות ולולים.
צריך ידיים טובות וכלים מיקצועיים לקדוח במשקוף ברגים וכן להכין את החור לידית ולמנעול.....[לא עשיתי למנעול וכשצריך לנעול מתמשים בדלת ממד....
[ :(אל דאגה הגז לא יכנס מהחורים כי החורים בתוך החדר]צפה בקובץ המצורף 863721
הבעיה שלי בעיקר זה המידות הדלת צריכה להיות יותר צרה מהמפתח או בדיוק אותו רוחב, הרוחב אצלי זה 73, דלת של 72 תהיה בסדר?
1617878485040.png

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
תבדוק עם דלת מחדר אחר........
יש לי דלתות מסוג אחר בלי מדרגה, איך זה אצלכם? החלק הקטן של הדלת יותר הוא בדיוק בגודל של הפתח? יש לי הצעה של דלת ברוחב 72-74 והפתח הוא 73, השאלה אם זה יהיה סגור טוב בצורה הזו

מש שט

משתמש פעיל
עריכה תורנית
יש לי דלתות מסוג אחר בלי מדרגה, איך זה אצלכם? החלק הקטן של הדלת יותר הוא בדיוק בגודל של הפתח? יש לי הצעה של דלת ברוחב 72-74 והפתח הוא 73, השאלה אם זה יהיה סגור טוב בצורה הזו
ניתן להוסיף גומי מסביב למשקוף שישלים את החסר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה