דרוש מידע 'דירומט' או 'ישא ברכה' (תיווך דירות בירושלים)

משה מנדלוביץ

משתמש מקצוען
לגבי קניה שניהם אכזבו קשות
בדירומט המון לא רלוונטי
ובישא ברכה הרוב מחירים לא ריאלים בכלל
למרות שהיו אמורים לחסוך את התיווך
ולכן זה עומד המון זמן
עד שבסוף מגיע למתווך שמצליח להוריד למחיר שפוי + להרויח לעצמו

לגבי שכירות ישא ברכה מצוין

תוהה ומשתומם

משתמש מקצוען
אשמח לדעת אם למישהו יש ניסיון עם שני המשרדים הנ"ל
למי מהם יש מאגר איכותי וממוקד יותר?
לגבי קניה שניהם אכזבו קשות
בדירומט המון לא רלוונטי
ובישא ברכה הרוב מחירים לא ריאלים בכלל
למרות שהיו אמורים לחסוך את התיווך
ולכן זה עומד המון זמן
עד שבסוף מגיע למתווך שמצליח להוריד למחיר שפוי + להרויח לעצמו
צודק בכל מילה. התעניינתי שם לאחרונה לגבי רכישת דירה שניה, קיבלתי מהם את רשימת הדירות, ופשוט התפוצצתי מצחוק, אנשים שם תוקעים מספרים בלי קשר, כפרי דמיונם הנובע.... כל מיני אנשים שלא באמת דחוף להם למכור את הדירה, וכותבים מחירים מדומיינים בכדי שאם מישהו בכל זאת יהיה תמים או טיפש ויסכים הם ייעשו רווח נקי...
יד 2+ מתווך זול משמעותי ורלוונטי הרבה יותר.

משה מנדלוביץ

משתמש מקצוען
צודק בכל מילה. התעניינתי שם לאחרונה לגבי רכישת דירה שניה, קיבלתי מהם את רשימת הדירות, ופשוט התפוצצתי מצחוק, אנשים שם תוקעים מספרים בלי קשר, כפרי דמיונם הנובע.... כל מיני אנשים שלא באמת דחוף להם למכור את הדירה, וכותבים מחירים מדומיינים בכדי שאם מישהו בכל זאת יהיה תמים או טיפש ויסכים הם ייעשו רווח נקי...
יד 2+ מתווך זול משמעותי ורלוונטי הרבה יותר.
יש גם דברים זולים ושבאים לראות לדוגמא דירת 3 חדרים מרווחת במחיר שנשמע ממש טוב
מגלים חורבה בת שני חדרים ועוד מרפסת שאפשר לסגור אותה וזה החדר השלישי...

הני אייזנבך

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יצא לי פעמיים לסגור דירה טובה (לשכירות) דרך דירומט. בפעם הראשונה עשיתי מנוי וכשבוע אח"כ קיבלתי את הדירה שחיפשתי ובפעם השנייה מצאתי דירה אחרי בערך חודש וחצי.

משה מנדלוביץ

משתמש מקצוען

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
יש להם גם חפרפרת.
פרסמתי פעם רק בישא ברכה, כשעה אי"כ אני מקבל שיחה מהמתחרים - שיחה ישרה, לא מופנית.

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
גם אני פרסמתי יחידת השכרה תוך יום התקשרו מאחד המשרדים אם אני רוצה להקפיץ את הפרסום למעלה....

ידיד נפש

משתמש פעיל
מנסיון אישי
אמנם יש בישא ברכה הרבה מדומיינים שדופקים מחירים בלי קשר ופשר.
אבל יש שם גם הרבה מציאות ודירות טובות
מטבע הדברים הדירות עם המחירים התקועים עומדים שם ומצטברים והדירות הטובות יורדות אחרי תקופה קצרה שנמכרו/הושכרו.
אני אישית קניתי במהלך 15 שנה האחרונה 2 דירות דרכם ושכרתי דירה אחת.
דירות שמעתי ממתווכים במחירים שראיתי שם
לגבי דירומט אין לי מושג.

כתב עט

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
בישא ברכה יש שפע של דירות....
לפני כחודשיים ערכנו סבב חיפושים אחר דירה, דרך ישא ברכה,
ו50 אחוזים מהדירות לא היו רלונטיים ואנשים ממש כעסו שהתקשרנו... (מקווה שכתבתי נכון את המשפט מבחינת זכר ונקבה)
בכל מקרה, עדין לא מצאנו דירה.
המחירים בירושלים עולים מיום ליום בקצב מסחרר... לא פשוט!

יענקל בעל עגלה

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית
ואנשים ממש כעסו שהתקשרנו
משהו לא מסתדר לי.
בישא ברכה זה עובד דרך מספר וירטואלי, ברגע שנמצא שוכר, המספר מתנתק, והדירה יורדת מהרשימה היומית גם במייל וגם בפקס, ממש לא מובן איך אנשים כעסו, ואיך יצרתם קשר עם המשכיר כביכול, או שטעית במשרד אחר.

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
משהו לא מסתדר לי.
בישא ברכה זה עובד דרך מספר וירטואלי, ברגע שנמצא שוכר, המספר מתנתק, והדירה יורדת מהרשימה היומית גם במייל וגם בפקס, ממש לא מובן איך אנשים כעסו, ואיך יצרתם קשר עם המשכיר כביכול, או שטעית במשרד אחר.
לא בכל השכונות הם הכי הולכים, ולכן כמעט ואין טלפונים, אז גם לא טורחים לרדת מהרשימה, לא נעים, אבל לפעמים אנשים חושבים שהצורה לכעוס עליהם - בתקווה שהם יעשו את העבודה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה