דיסק קשיח לא נקרא!!

משהקפלן

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עדכון מהדיסק שאיבד מחיצה -
ניסיתי להחליף את הכרטיס בכרטיס מדיסק זהה - וזה לא שינה מאומה. הדיסק לא מוכר, בניהול הדיסקים מופיע כקרוב ל-4 ג"ב, ודורש איתחול.
ניסיתי תוכנות אסוס, וונדרשר, אך הן לא גילו מאומה.
יש למישהו מה להציע כיצד להתקדם מכאן?

מישהו הציע לעשות את האתחול המתבקש ע"י חלונות, וכאשר תשוחזר המחיצה, אז לבצע שחזור של החומר. אבל מראש הוא אומר שזה אמור למחוק חלק מהחומר.
מה שמראה שהבעיה בדיסק עצמו. אם תעשה אתחול הוא יזהה רק אחוז אחד מהדיסק, ולא נראה לי שזה מה שאתה מחפש.

rutt

משתמש מקצוען
זה היה אמור להיות כבר השלב הקודם
נראה לי שקל לך להוציא אלפיים שקלים... ושמעתי גם על סכומים כפולים...
תחום הזוי שהמחירים בו מטורפים.
ואחד הדברים המתסכלים - מנסיון העבר - השאלה הראשונית - "עד כמה החומר חשוב לך", וכאן כפי 'השתפכות' הלקוח על חשיבות החומר [במגמה שיתאמצו יותר...] כך ה"שחיטה" אחר כך של המחיר... הרי החומר חשוב לך, לא?...

• כועס
Reactions: aeb

איש אחד הלך

משתמש סופר מקצוען
נראה לי שקל לך להוציא אלפיים שקלים... ושמעתי גם על סכומים כפולים...
תחום הזוי שהמחירים בו מטורפים.
ואחד הדברים המתסכלים - מנסיון העבר - השאלה הראשונית - "עד כמה החומר חשוב לך", וכאן כפי 'השתפכות' הלקוח על חשיבות החומר [במגמה שיתאמצו יותר...] כך ה"שחיטה" אחר כך של המחיר... הרי החומר חשוב לך, לא?...
לא קל לי להוציא ככה כסף.
העניין הוא שכל פעולה שעושים במצב כזה יכולה רק להחמיר את המצב.

משחזר מידע

משתמש סופר מקצוען
למרות שלא בא לך לשמוע את חוות דעתי
אני מעונין לשמוע חוו"ד של המומחים דפה.
אומר את זה בכל מקרה

מישהו הציע לעשות את האתחול המתבקש ע"י חלונות, וכאשר תשוחזר המחיצה, אז לבצע שחזור של החומר. אבל מראש הוא אומר שזה אמור למחוק חלק מהחומר
אתה יכול לנסות אתחול עד מחר, זה לא יצליח אפילו לעבור את האתחול

דיסק במצב הזה (לא מזוהה במלא גודלו) המערכת הפעלה לא יכולה לאתחל אותו

aeb

משתמש סופר מקצוען
כמובן שההכללה שלך איננה ראויה כלל (בלשון המעטה), ישנם אנשים ישרים והגונים שזה בכלל לא הקובע שלהם, והסיבה שהם שואלים כמה זה שווה לך, 1. כדי לדעת כמה לעבוד על זה, שלפי כמות העבודה הם גובים את המחיר בסוף, 2. כי בהרבה מקרים אנשים אומרים שהחומר חשוב אבל לא בשביל לשלם את המחיר שעולה תחום המקצועיות הזו, אז חייבים לעשות פה תיאום ציפיות.
ברור שיש נוכלים, אבל הם קיימים בכל תחום לאו דווקא בזה, כמובן שהם קיימים פי כמה בתחומים שהלקוח "תמים" בו, שאינו מכיר ויודע מה המחיר הראוי, ולכן אם לא רוצים לשלם לחינם, חשוב לפנות לאנשים אמינים שמבררים עליהם מראש אצל לקוחות שלהם.

rutt

משתמש מקצוען
כמובן שההכללה שלך איננה ראויה כלל (בלשון המעטה), ישנם אנשים ישרים והגונים שזה בכלל לא הקובע שלהם, והסיבה שהם שואלים כמה זה שווה לך, 1. כדי לדעת כמה לעבוד על זה, שלפי כמות העבודה הם גובים את המחיר בסוף, 2. כי בהרבה מקרים אנשים אומרים שהחומר חשוב אבל לא בשביל לשלם את המחיר שעולה תחום המקצועיות הזו, אז חייבים לעשות פה תיאום ציפיות.
ברור שיש נוכלים, אבל הם קיימים בכל תחום לאו דווקא בזה, כמובן שהם קיימים פי כמה בתחומים שהלקוח "תמים" בו, שאינו מכיר ויודע מה המחיר הראוי, ולכן אם לא רוצים לשלם לחינם, חשוב לפנות לאנשים אמינים שמבררים עליהם מראש אצל לקוחות שלהם.

לא עשיתי שום הכללות, סיפרתי על חוויה לא נעימה, שאח"כ גם קיבלתי אישוש להערכתי מלקוחות נוספים שם.

• תודה
Reactions: aeb

aeb

משתמש סופר מקצוען
לא עשיתי שום הכללות, סיפרתי על חוויה לא נעימה, שאח"כ גם קיבלתי אישוש להערכתי מלקוחות נוספים שם.
אילו היית כותב 'בעבר היה לי ניסיון רע עם חברת שיחזור מסויימת'...
כי כרגע שכתבת "תחום הזוי שהמחירים בו מטורפים" וכו' זהו הכללה במיטבה.

rutt

משתמש מקצוען
אילו היית כותב 'בעבר היה לי ניסיון רע עם חברת שיחזור מסויימת'...
כי כרגע שכתבת "תחום הזוי שהמחירים בו מטורפים" וכו' זהו הכללה במיטבה.
אכן, תחום הזוי שהמחירים בו מטורפים.
אשמח אם תשתף אותי בסיפורים כמו "זה לקח לי שעתיים, תשלם רק 300 ש"ח"...
לרוב המחיר אינו ריאלי, אלא 'מנצל מצוקה'.
לפעמים עבודה על דיסק שאורכת מספר שעות או אפילו פחות, תתומחר ללא שום קשר למחיר לשעת עבודה או פר מאמץ, אלא פר אין-האונים של מוסר הדיסק...
לרוב מדובר בתוכנה שעובדת באופן עצמאי, מבלי שהמשחזר צריך להפעיל מנואלה...
אני אומר זאת מנסיון עם חברה אחת, אך כששוחחתי עם חברים שמתעסקים במחשבים - זה בדיוק מה ששמעתי גם מהם, עם תוספת סיפורים. [הכל מהתקופה האחרונה, פשוט דיברתי עם כמה אנשי מחשבים בשל הבעיה בה אני מצוי, והם מכירים את התחום היטב...]

ובבקשה, לא להתחיל לספר על "הקמת מעבדה" "הוצאות נלוות" וכו' וכו'' שזה יש לכל עסק אחר הגובה מחירים פר שעת עבודה.
ולא שמדובר ברופא שלמד שבע שנים שעוד תוכל לומר שהוא מכסה את ההשקעה של השנים הרבות בהן הוא רכש מיומנויות.

לדעתי צריך יותר תחרות בשוק הזה, ויותר הגינות ושקיפות. אין לך שום אפשרות לדעת כמה הוא עבד על הדיסק, ומה היה אופי התקלה [אלא מה שהוא מספר לך, דבר שאינו מגובה בדוקומנטים "זה היה מאד קשה, נלחמתי בצפרניים להציל לך את החומר" וכו'].

אולי כדאי שפרוג יציעו קורס שחזור מידע, ואז התחום יהיה יותר מגוון, ואנשים לא יצטרכו להמליץ על עצמם בכל פה דרך ניקים אנונימיים.

נערך לאחרונה ב:

משחזר מידע

משתמש סופר מקצוען
אכן, תחום הזוי שהמחירים בו מטורפים.
אשמח אם תשתף אותי בסיפורים כמו "זה לקח לי שעתיים, תשלם רק 300 ש"ח"...
לרוב המחיר אינו ריאלי, אלא 'מנצל מצוקה'.
לפעמים עבודה על דיסק שאורכת מספר שעות או אפילו פחות, תתומחר ללא שום קשר למחיר לשעת עבודה או פר מאמץ, אלא פר אין-האונים של מוסר הדיסק...
לרוב מדובר בתוכנה שעובדת באופן עצמאי, מבלי שהמשחזר צריך להפעיל מנואלה...
אני אומר זאת מנסיון עם חברה אחת, אך כששוחחתי עם חברים שמתעסקים במחשבים - זה בדיוק מה ששמעתי גם מהם, עם תוספת סיפורים. [הכל מהתקופה האחרונה, פשוט דיברתי עם כמה אנשי מחשבים בשל הבעיה בה אני מצוי, והם מכירים את התחום היטב...]

ובבקשה, לא להתחיל לספר על "הקמת מעבדה" "הוצאות נלוות" וכו' וכו'' שזה יש לכל עסק אחר הגובה מחירים פר שעת עבודה.
ולא שמדובר ברופא שלמד שבע שנים שעוד תוכל לומר שהוא מכסה את ההשקעה של השנים הרבות בהן הוא רכש מיומנויות.

לדעתי צריך יותר תחרות בשוק הזה, ויותר הגינות ושקיפות. אין לך שום אפשרות לדעת כמה הוא עבד על הדיסק, ומה היה אופי התקלה [אלא מה שהוא מספר לך, דבר שאינו מגובה בדוקומנטים "זה היה מאד קשה, נלחמתי בצפרניים להציל לך את החומר" וכו'].

אולי כדאי שפרוג יציעו קורס שחזור מידע, ואז התחום יהיה יותר מגוון, ואנשים לא יצטרכו להמליץ על עצמם בכל פה דרך ניקים אנונימיים.
מכיון שכמעט על כל חצי משפט אפשר לכתוב מגילת אסתר שלימה אענה בקצרה בכללי

מתוכן כלל הטענות נשמע שאתה כמו כל העולם שחושב שהכל מתחיל ומסתיים באיזה תוכנה או שתיים לשחזור מידע

תן לי לגלות לך סוד קטן
יש עולם הרבה יותר גדול מעבר לזה

ועוד סוד קטן
הלוואי שתצליח לסדר את הדיסק שלך ברמת תוכנה (רמז... לא נראה לי)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה