דיסק קשיח לא נקרא!!

בעניינים - אסתי צין

בעלת עיתון בעניינים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
דיסק קשיח שאני מכינסה יש צליל - לא מופיע במחשב שלי
והוא נמצא בניהול דיסקים כדיסק לא מוכר - לא הוקצה.. ומבקש לאתחל.
אני חייבת את החומר!
איך אני מוציאה??

אשמח לעוזרים!
תודה

צביקה3

משתמש רשום
חיצוני? פנימי? ניסית מחשב אחר? תוכנות שחזור?
איזה סוג החומר? מסמכים, תמונות, וידאו, הכל?

בעניינים - אסתי צין

בעלת עיתון בעניינים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
נכתב ע"י צביקה3;1933764:
חיצוני? פנימי? ניסית מחשב אחר? תוכנות שחזור?
איזה סוג החומר? מסמכים, תמונות, וידאו, הכל?

דיסק חיצוני. 1 טרה
ניסתי מחשב אחר. לא עזר.
תוכנת שיחזור אני לא מוצאת את הכונן כדי לשחזר.

-יש שם הכל!

המקום היחיד שאני רואה אותו זה ניהול דיסקים כדיסק לא מוכר, לא אותחל ולא הוקצה.

תודה!

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
תוכנת שיחזור טובה תזהה את הדיסק.
בשום אופן לא לשחזר לאותו דיסק!

בעניינים - אסתי צין

בעלת עיתון בעניינים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
נכתב ע"י פרסומון;1933790:
תוכנת שיחזור טובה תזהה את הדיסק.
בשום אופן לא לשחזר לאותו דיסק!

איזה תוכנה נקראת טובה?
Recuve? זה טוב?

f0527134596

משתמש צעיר
דיסק קשיח לא מזוהה

נכתב ע"י אסתי קונץ;1933807:
איזה תוכנה נקראת טובה?
Recuve? זה טוב?
תפני ל"מרכז הצריבות" הם מומחים בתחום, חבל לנסות ולגרום לנזק, בדיקה ושיחזור עד שעת עבודה 150 ש"ח 02-6524956

צביקה3

משתמש רשום
נכתב ע"י f0527134596;1933847:
תפני ל"מרכז הצריבות" הם מומחים בתחום, חבל לנסות ולגרום לנזק, בדיקה ושיחזור עד שעת עבודה 150 ש"ח 02-6524956

אתה עובד שם? יש כבר כמה הודעות בפורום שאתה ממליץ לאנשים לשלם כסף על בעיה שבד"כ אפשר לפתור לבד (אולי עם קצת עזרה). אם אתה מרוויח מזה משהו, ראוי שתציין את זה.

לעצם העניין, תנסי עם תוכנות מקצועיות, למשל ל-EaseUS יש תוכנת שחזור בשם: EaseUS Data Recovery, יש גרסת ניסיון שמאפשרת לשחזר עד 1 ג'יגה בחינם. תפעילי את התוכנה ותראי אם היא מזהה את הדיסק ומצליחה למצוא את הקבצים.

f0527134596

משתמש צעיר
דיסק קשיח לא מזוהה

נכתב ע"י צביקה3;1933877:
אתה עובד שם? יש כבר כמה הודעות בפורום שאתה ממליץ לאנשים לשלם כסף על בעיה שבד"כ אפשר לפתור לבד (אולי עם קצת עזרה). אם אתה מרוויח מזה משהו, ראוי שתציין את זה.

לעצם העניין, תנסי עם תוכנות מקצועיות, למשל ל-EaseUS יש תוכנת שחזור בשם: EaseUS Data Recovery, יש גרסת ניסיון שמאפשרת לשחזר עד 1 ג'יגה בחינם. תפעילי את התוכנה ותראי אם היא מזהה את הדיסק ומצליחה למצוא את הקבצים.

אני לא עובד שם, דרך אגב איך פתרת את הבעיה עם קצת עזרה, מדברים איתך על דיסק של 1 טרה ואתה מייעץ עד 1 ג'יגה, שמתוך נסיון זה לא עוזר כלום גם עם הרבה עזרה... לצחוק או לבכות??? אם אתה מרוויח מזה משהו, ראוי שתציין את זה.[/B] מכיר מישהוא שעובד ולא מרויח??? אך מדוע לדעתך ראוי לציין את זה...

בעניינים - אסתי צין

בעלת עיתון בעניינים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
נכתב ע"י צביקה3;1933877:

תודה רבה!!
אשמח לקבל קישור לגירסה החינמית בכדי לנסות לראות אם מצליח לקרוא אותו

בעניינים - אסתי צין

בעלת עיתון בעניינים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
נכתב ע"י פרסומון;1933845:

כנראה לא מספיק.
כי לא מזהה...

אשמח לדעת אם יש משו חינמי שכן יזהה

- הדיסק חזר משחזור לפני חודש ולא הספקתי לגבות הכל ונדפק שוב...
אז מנסה בלי לשלם הפעם...

צביקה3

משתמש רשום
נכתב ע"י f0527134596;1933888:
אני לא עובד שם, דרך אגב איך פתרת את הבעיה עם קצת עזרה, מדברים איתך על דיסק של 1 טרה ואתה מייעץ עד 1 ג'יגה, שמתוך נסיון זה לא עוזר כלום גם עם הרבה עזרה... לצחוק או לבכות??? אם אתה מרוויח מזה משהו, ראוי שתציין את זה.[/B] מכיר מישהוא שעובד ולא מרויח??? אך מדוע לדעתך ראוי לציין את זה...
הפורום נועד לאנשים שרוצים לקבל עצות אובייקטיביות מאנשים שאין להם אינטרס כלשהו. אם יש לך אינטרס ראוי לציין זאת כדי שאנשים ייקחו את מה שאתה מציע בערבון מוגבל ולא יחשבו שזו עצה אובייקטיבית.
זה מקובל בפורומים בכל העולם, לא המצאה שלי.

בנוגע למה שהצעתי - זה לא הפתרון המלא, זה רק נועד לאבחן עד כמה חמורה התקלה. אם יתברר שאפשר לשחזר ע"י תוכנה מקצועית, אז אולי שווה לה לשקול לקנות את התוכנה למשל, או למצוא תוכנה מקצועית אחרת חינמית או יותר זולה.
אני באופן אישי שחזרתי כבר כמה דיסקים קשיחים, עם בעיות שונות, בלי לפנות לחברה מקצועית, רק עם עזרה מאנשים טובים בכל-מיני פורומים.

f0527134596

משתמש צעיר
דיסק קשיח לא מזוהה

נכתב ע"י צביקה3;1933924:
הפורום נועד לאנשים שרוצים לקבל עצות אובייקטיביות מאנשים שאין להם אינטרס כלשהו. אם יש לך אינטרס ראוי לציין זאת כדי שאנשים ייקחו את מה שאתה מציע בערבון מוגבל ולא יחשבו שזו עצה אובייקטיבית.
זה מקובל בפורומים בכל העולם, לא המצאה שלי.

בנוגע למה שהצעתי - זה לא הפתרון המלא, זה רק נועד לאבחן עד כמה חמורה התקלה. אם יתברר שאפשר לשחזר ע"י תוכנה מקצועית, אז אולי שווה לה לשקול לקנות את התוכנה למשל, או למצוא תוכנה מקצועית אחרת חינמית או יותר זולה.
אני באופן אישי שחזרתי כבר כמה דיסקים קשיחים, עם בעיות שונות, בלי לפנות לחברה מקצועית, רק עם עזרה מאנשים טובים בכל-מיני פורומים.
איך שווה לה לקנות תוכנה בגלל שהצליחה לשחזר 1 ג'יגה ומה יקרה אם ב1 או ב4 ג'יגה הבאים התוכנה תתקע??? זאת עצה של אדם ללא נסיון בשיחזור ולא אוביקטיבית אלא סתם מטעה...
... גם אני פעם שיחזרתי עם עצות טובות מאנשים טובים שלא העירו שום הערה לכל תגובה בפורום, וכנראה שהדיסקים שלא עזר לך העזרה של אנשים טובים מהפורום, הם הם הדיסקים שהגיעו אלי, במצב קשה במיוחד, לאחר נסיונות ונזק שנגרם מחוסר ידע מקצועי ובהסתמך רק על אנשים טובים, שלא תמיד הם הם גם בעלי מקצוע ומבינים... כי בינינו בעלי מקצוע עסוקים בעבודתם ולא בפורומים... ולכן הצעתי היא אכן כן אוביקטיבית, מקווה שהובנתי...

בעניינים - אסתי צין

בעלת עיתון בעניינים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עידכון...
בנתיים יש איזה ניק שעזר לי באישי - וזה לאט לאט משחזר..
לוקח זמן ואני ממתינה ומתפללת...

תודה רבה לכל העוזרים!!! גם לרוצים לעזור בתשלום!:)

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
activ partition recovery גם כן ניתן לנסות איתה

rutt

משתמש מקצוען
activ partition recovery גם כן ניתן לנסות איתה
האם התוכנה משחזרת גם במצב שהדיסק לא מזוהה ב'מחשב שלי' אלא רק ב'ניהול דיסקים'?
אני מצרף תמונה איך נראה דיסק של 3 טרה.
דיסק תקול.JPG

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה