מידע שימושי דיסק אונקי מוגן מהעתקה

עט

משתמש מקצוען
אני לא אומר מידיעה, אבל נשמע לי שזה לא אפשרי,
אם אפשר להפעיל קובץ, אז לכאורה אפשר להעתיק אותו

Efratpop

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים

ירושל

משתמש מקצוען
יש כמה פתרונות בשוק - לדוג':

אבל את כל הטכנולוגיות האלו ניתן לעקוף.
השאלה היא מה הצורך (ומהו קהל היעד) - כי אז אולי ניתן לענות עליו בצורה יותר יעילה.

משה פישר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
זכור לי ש @bris כתב שיש לו משהו שמוגן ברמה מאד גבוה וכמעט לא ניתן לעקוף את זה

נ.ב. אני לא מקבל אחוזים מהנ"ל רק ראיתי שכתב את זה בעבר ואני מעביר את המידע לאנשים שמחפשים.

משה פישר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה

נ.ב. אני לא מקבל אחוזים מהנ"ל רק ראיתי שכתב את זה בעבר ואני מעביר את המידע לאנשים שמחפשים.

ג'ינג'י

משתמש מקצוען
מי שראה התפרסם עכשיו בעלוני הפרסום. על דיסק אונקי מלא בתוכן (סרטים הופעות וכו') מבית קשת הפקות.
וכתוב שהוא מוגן בצורה שלא יוכלו להעתיק ממנו. משמע שניתן לעשות את זה.

ח. ד. אורי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים

אחד הלויים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי

יש לך פרטים שלו?

bris

משתמש סופר מקצוען
יש דיסק און קי עם טביעת אצבע ככה שרק אתה יכול לפתוח אותו (אפשר להכניס עוד כמה אנשים שאתה מחליט)

זה לא עוזר לשואל

הצורך כאן הוא ביוצר תוכן שרוצה להפיץ תוכן אבל בצורה שלא יוכלו להעתיק למחשב
בדיסק און קי כזה עם טביעת אצבע , אחרי שיש לך גישה לדיסק יש לך גישה מלאה לקובץ ומכאן הדרך להפצה שלו פתוחה .

קיימת שיטה , שמבוססת על הצפנה ומערכת תוכנה מתוחכמת שרצה במחשב , ומאפשרת רק צפיה בקובץ בלי אפשרות להעתיק ולא לשמור ואפילו לא לעשות הקלטת מסך.
זה באמת מוגן מאוד , בתור אחד שמתעסק בתחום כבר למעלה מעשור אני יכול להתחייב בוודאות שלא שייך לפרוץ .

יש לזה כמה חסרונות טכניים , כמו למשל שצריך הרשאות מנהל במחשב שבו רוצים להפעיל , תאימות לוינדוס בלבד , צריך חומרה ספציפית של דיסק און קי , בעיות תאימות עם סוגים מסוימים של אנטי וירוסים ועוד כמה בעיות טכניות קלות . אבל בגדול זה עובד.

יש דרך אחרת שיותר פשוטה , שגם מאוד מוצפנת , ואין לה את כל הבעיות הטכניות שהזכרתי לעיל אבל החסרון שלה שהיא מבוססת על נגנים יעודיים , ולכן תומך רק בפורמטים מסוימים של קבצי מדיה .

saralulu

משתמש מקצוען
מי שראה התפרסם עכשיו בעלוני הפרסום. על דיסק אונקי מלא בתוכן (סרטים הופעות וכו') מבית קשת הפקות.
ממליצים עליו? מישו קנה ונהנה?

בראשית-2

משתמש מקצוען
אני יודעת שיוצרות סרטים מהציבור שלנו משתמשות בדבר כזה
און קי שמוגן עם סיסמא
אבל אין לי מושג איך משיגים דבר כזה:rolleyes:

צבי טכנאי מחשבים

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
אני הצלחתי לפרוץ את ההגנה שהייתה לדיסק של קשת הפקות, נורא פשוט.
אגב, לגבי השאלה איך נועלים און קי למה שלא תעבוד עם BitLocker?

ג'ינג'י

משתמש מקצוען
ממליצים עליו? מישו קנה ונהנה?
נושא לאשכול נפרד. אני לא קניתי, אז אני לא יודע.
אני הצלחתי לפרוץ את ההגנה שהייתה לדיסק של קשת הפקות, נורא פשוט.
אני מאמין שלא פשוט למשתמש הרגיל. אז זה עדיין שווה להם. אם הבנתי נכון חלק מהדיסק מכיל דברים שכבר התפרסמו.
אז מה שהם בעיקר ניסו לעשות זה שהדיסק לא יועתק מאחד לשני וימנע את הרווח שבמכירתו.
אם היה שם סרטים ודברים חדשים ממש שעוד לא דלפו לשוק (בשונה מ'שבוע ללא אמא' ו'הפנימיה'..) היו משקיעים בהגנה רצינית יותר.

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
הוא לא מוגן כלל. אבל הם טוענים שידעו מי העביר. לכאורה הם קידדו אייך שהו קוד לכל מסמך באונקי

שעשוע

משתמש פעיל
הוא לא מוגן כלל. אבל הם טוענים שידעו מי העביר. לכאורה הם קידדו אייך שהו קוד לכל מסמך באונקי

מה פירוש לקדד קוד? אפשר הסבר?
אחרי שהאון קי נמכר הוא כבר לא נמצא אצלם, אז איך יש להם מעקב?

ועוד שאלה,
האם אנשים בציבור שלנו נוהגים להעתיק באופן חפשי כל דבר?
או שיש דברים (לדוגמא מה שאותי מעניין: קורס מוסרט שקונים ומורידים מהדרייב או מקבלים על דיסק און קי ) פחות מרגישים נח להעתיק?

תודה רבה, אשמח לשמוע את דעתכם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  16  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה