תחבורה דיווחי תנועה: עומסים, פקקים וחסימות כבישים

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
אני בדיוק תקוע בפקק רציני כבר יותר מחצי שעה כמעט בלי תזוזה, וחשבתי שזה יכול להועיל אם יכתבו כאן דיווחים על עומסי תנועה כדי שאנשים ידעו מתי ואיפה לא ליסוע (מסתמא בווייז אפשר לראות הרבה חומר וחדשות בנושא, אבל נראה לי שזה חסום לנו אז נשמח שאלו שיכולים להביא יביאו לכאן).

אבל תוך כדי שאני רושם את ההודעה הפקק השתחרר והתנועה (בכביש המנהרות) חזרה לזרום כסדרה אחרי שהיתה תקועה כאמור למעלה מחצי שעה. אין לי מושג מה היה שם שתקע את התנועה.
בהצלחה

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
המנהרות עדיין עמוסות מאוד.
בשעה ורבע נסיעה הצלחנו להתקדם מגילה עד מחסום המנהרות. ועדיין תקועים.

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
בנהיגה כדאי להיות מרוכזים בנהיגה ולגלוש פחות בפרוג :)

מעט מן האור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
(מסתמא בווייז אפשר לראות הרבה חומר וחדשות בנושא, אבל נראה לי שזה חסום לנו אז נשמח שאלו שיכולים להביא יביאו לכאן).

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
בכבישים שבאחריות נתיבי ישראל אפשר לשמוע את המידע במערכת ממוחשבת בזמן אמת בטלפון: *2120
דיווחי תנועה של כאן - מוקד התנועה (עד שעות הערב) במספר *9550

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
גם עכשיו המנהרות תקועות לגמרי והאוטובוסים נוסעים דרך וולאג'ה.

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
זה נהיה כבר קבוע, אי אפשר ליסוע בכביש המנהרות בשעות הערב המוקדמות מכיון ירושלים דרומה.

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
זה נהיה כבר קבוע, אי אפשר ליסוע בכביש המנהרות בשעות הערב המוקדמות מכיון ירושלים דרומה.
עכשיו פקוק? אני צריך להגיע לביתר בשעה 8 (עם אוטובוס) מתי א"כ אני צריך לצאת?

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
עכשיו פקוק? אני צריך להגיע לביתר בשעה 8 (עם אוטובוס) מתי א"כ אני צריך לצאת?
לא יודע מה יהיה עד שמונה.
בינתיים זה פקוק והאוטובוסים של קוים נוסעים בדרכים עוקפות (וולאג'ה ועין כרם).

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
לא יודע מה יהיה עד שמונה.
בינתיים זה פקוק והאוטובוסים של קוים נוסעים בדרכים עוקפות (וולאג'ה ועין כרם).
אני רק עכשיו רואה את ההודעה, אכן נסעתי באוטובוס של קווים ונסענו דרך וולאג'ה

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
נראה שכביש המנהרות מגילה לביתר וגוש עציון כמעט חסום או פקוק מאוד.
האוטובוסים מירושלים לביתר נוסעים דרך עין כרם.

איש אחד הלך

משתמש סופר מקצוען

לרגל הרחבת כביש 446: הדרך למודיעין עילית תחסם לפרקים מחצות; הלילה ומחר​

עבודות בכביש: דרך 446 תחסם לתנועת כלי רכב בשני הכיוונים הלילה ומחר לאחר חצות. זאת במסגרת העבודות המבוצעות במקום להרחבת הכביש המחבר בין צומת שילת למודיעין עילית ויישובי הסביבה • כל הפרטים
בחודשים האחרונים מבוצעות עבודות תשתית להרחבת כביש 446 המחבר בין צומת שילת למודיעין עלית.

במסגרת העבודות יחסם הכביש הלילה ומחר לאחר חצות.

החסימה תהיה לשני הכיוונים, והיא תעשה לפרקי זמן של כ-10 דקות כל פעם.

כך עדכנו בישוב חשמונאים הסמוך בהודעה שהוציאו לתושבים:

"תושבים יקרים, כחלק מעבודות ההרחבה של כביש 446, יבוצעו בלילות ימים שלישי ורביעי (19-20/9/23) עבודות באיזור הגשר מעל נחל מודיעין בין צומת חשמונאים לצומת לפיד.
במהלך העבודות החל מהשעה 00:00 הכביש ייסגר לתנועה הרמטית לשני הכיוונים מספר פעמים לפרקי זמן של כ-10 דקות בכל פעם.
ציבור הנהגים מתבקש להישמע להוראות הפקחים והשוטרים באיזור העבודות.
מומלץ להשתמש באפליקציית וויז לתכנון הנסיעה.
גמר חתימה טובה

מחברת נתיבי ישראל נמסר בתגובה:

היום יתקיימו עבודות חשמל ותאורה בכביש 446 סמוך למודיעין עילית.

העבודות יחלו הערב בשעה 21:30 עד לשעה 05:00 בבוקר.

הכביש ייסגר לסירוגין לאורך שעות העבודה. נתיב אחד יישאר פתוח כל העת.

עומסי תנועה צפויים במקום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה